Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá esély hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

A párom szakitott velem 2 napja.

Az elmúlt két hétben elég kibirhatatlan voltam szerinte. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap, hanem a két hét alatt 3x. Hisztiztem sajnos. Nem szoktam ilyet, nem tudom mi ütött belém. Vannak gondok, feszültségek amiket hülye módon így vezettem le. Utólag bocsánatot kértem.


Tegnap átmentem hozzà, elmondtam ez egy nehezebb időszak, legyen türelmesebb mert összeszedem magam, és változtatok ebben, tanultam belőle mert megijeszetett a szakítása. Azt mondta szeret, de nem akarja így leélni az életét. (Azt tudni kell minden vitakor a világvégét látja,és szakít)

Szerinte nincs értelme stb. Nagyon biztos volt abban hogy nincs folytatás.

Majd kértem gondolja át, mert nagyon sajnálom hogy kibirhatatlan voltam. Azt mondta gondolkozik rajta...

Mikor haza jöttem tőle írtam neki egy megerősítő sms-t, hogy tényleg ne haragudjon, tanultam belőle, nem hisztizek hanem felnőtt módjára oldom meg a saját problémáimat. Kértem gondolja át.

Írta"Akkor gondolkodom"

Kerdeztem hogy szeret-e? Irta "Igen"

Kerdeztem, hogy akkor talán még nincs minden veszve?

Azt írta " Nem tudom. Tényleg nem tudom"

Ez kicsit talan azért megnyugtató, mert mielőtt oda mentem hozzá nagyon biztos volt abban hogy szakít és nincs vissza út. Aztan mintha elbizonytalanodott volna.


Tudom, hogy szeret. Minden okés köztünk, ezt a pár nap hisztis, feszült időszakomat leszámítva.

Azt mondta ha szakít csak is kizárólag emiatt. Mert amúgy minden nagyon jó.

Bocsanatot kértem, megbántam. Nem tudom mi ütött belém. Nem vall rám ez a viselkedés. Egy hisztis p*csa voltam.

Nála betelt a pohar. Es csak remenykedem megbocsajt :(

Most nem keresem. Hagyom gondolkozzon es nyugodjon le.



2021. szept. 4. 09:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/120 anonim ***** válasza:
62%

Itt most vagy a párod az aki nem is szeret igazán és képtelen a hullámvölgyeket átvészelni/nem is akarja. Vagy pedig te állandóan hisztis napokkal töltöd az időd mert egy 2-3 hisztitől senki nem hagyja el a másikat.

Ha valóban igazságtalanul akadt ki és ő volt kicsikét túlhevültebb, akkor hagyd, majd átgondolja ás ha szeret rájön.

Vagy, tényleg nem ez volt az első hisztid hanem minden héten van 2-3, ez az én véleményem abból kiindulva ahogy leírtad "nem így akarom leélni az életem".

2021. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/120 A kérdező kommentje:
Tegnap írt, hogy tönkre tettem az életét, az álmait, a céljait. Nem tudtam mire vélni, ugyanis az utobbi vitát is ő robbantotta. ( nem mentem at hozza fozni amig o motorozgatott,nekem pedig magamnal volt dolgom. ebbol pedig arra kovetkeztetett,h nem vagyok halas neki semmiert. Ami nem igaz mert rengetegszer kedveskedek neki.)
2021. okt. 14. 12:19
 103/120 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo! Te nem vagy normalis! Miert kene ugyan neked halasnak lenni? Ebredj mar fol! Nem lehetsz ilyen labtorlo!
2021. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/120 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam a történetedet!

Sajnálom, hogy így jártál!

Láttam, hogy ajánlottak neked videót is!


Én is mondok egyet YouTube: Eva Vinter life coach videói a nárcisztikus kapcsolatok felépítéséről szólnak!

Milyen szakaszai vannak a nárcisztikus kapcsolatoknak (szerelem bombázás, leértékelés, eldobás, visszaszívás stb.)

A traumás kötődés videóban kifejti, hogy miért nem tudsz megszabadulni egy ilyen embertől!

Te mintha ezeken mentél volna keresztül!


Látom még szeptemberi a történet, de még mindig együtt vagy a pasival?

2021. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/120 A kérdező kommentje:
Nem, epp tegnap irt egy smst ( ahogy fentebb irtam), hogy tonkre tettem az eletet, almait, celjait :)
2021. okt. 14. 19:35
 106/120 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le.
2021. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/120 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdést olvastam el és az utolsó pár hozzászólást.

Így is tiszta sor,hogy ebből egészséges normális kapcsolat sosem lesz.. lépj túl rajta!

2021. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/120 anonim ***** válasza:
100%
Futtában belenéztem, inkább nem írom le, mit gondolok. Maradjunk abban, hogy a nárcisztikus szociopata kisfiúk rohadtul nem alkalmasak párkapcsolatra. Kérdező, neked nem ártana szakember segítségét kérni.
2021. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/120 A kérdező kommentje:

108-as.

Igaz, hogy régi kérdésem, de mégis érdekelne, hogy mit gondolsz.

2021. nov. 10. 19:58
 110/120 anonim ***** válasza:
100%
Krrdezo ! Meg egyutt vagytook ? Ki rugtad mar?
2021. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!