Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet komolyan venni azokat akik itt azt hazudják, hogy ők SOSEM hazudnak a párkapcsolatukban?

Figyelt kérdés

Ők annyira végletesen unintelligensek hogy észre sem veszik a hazugságaikat? Vagy annyira erkölcstelenek hogy észreveszik, de azt hazudják hogy ők SOSEM (értsd évek alatt egyszer sem, jó szándékból sem, önkéntelenül sem, időhiányból sem, bármi probléma miatt sem) hazudnak.

Valószínű vegyesen a kettő együtt.

Esetleg egy géppel élnek együtt vagy ők maguk gépek.


Még egy tippem van: a párjuk olvassa az oldalt és ezért írják....



2022. nov. 23. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
93%

Én ha hiszed, ha nem személy szerint inkább őszinte vagyok, mint hazudjak.

Mert utalom ha valaki hazudik és előbb utóbb úgyis kiderul, szóval szerintem kár a gőzért.

Persze léteznek olyan emberek, akik megrögzött hazudozók, mondhatni egyfajta betegség. xD

És olyanok is, akik azt hiszik, hogy úgy jobb lesz, de mint említettem véleményem szerint semmi értelme.

Kérdésedre a válasz: Nem kell komolyan venni, esetleg figyuzhatod mikor borul a bili, mást nem tehetsz :D

2022. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
79%
Vagy nem hazudnak. Ha nem vagy balhés ember, nem sunnyogsz, nincs nagyon miről hazudni.
2022. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:

1.

SOSEM

MEGRÖGZÖTTEN


a kettő között van a való élet

2022. nov. 23. 10:46
 4/91 anonim ***** válasza:
12%

Hát pedig nekem volt olyan ismerősöm, aki ha azt mondta volna hogy a tej fehér elgondolkodtam volna rajta, annyira sűrűn kamuzott és nem csak nekem. xD

De ahogy érzed...

2022. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
18%

Nem mindegy mi a hazugsag. Pl

Nő: bedobtad a ruhakat a szenyesbe?

Férfi : ige persze! De nem!

Ez kegyes hazugsag nem nagy dolog.

Nő: miért lajkolgatsz nőket?

Férfi: unalomból .

Ez hazugság !

Férfi: ismered azt a férfit aki köszönt ?

Nő: nem igazán , nem rémlik. ( közben dugtak , tetszet a nőnek)


Érted a fullentes és a hazugsag nem ugyan az .

2022. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 A kérdező kommentje:

"nincs nagyon miről hazudni"

nincs NAGYON miről hazudni.


Oké. tehét nem az van hogy nincs miről.

Tényleg, legalább egy anonim oldalon, legalább saját magához legyen már őszinte.

2022. nov. 23. 10:48
 7/91 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, miért ennyire elképzelhetetlen számodra ez. Minek hazudoznék annak az embernek, akivel önként élek együtt?

Anyáméknak sokszor hazudtam. A tanáraimnak is. De őket nem én választottam. Társnak nyilván olyat keresek aki hozzám illik, és önként vagyok vele, minek hazudnék?

2022. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:
"sűrűn kamuzott" ellentéte nem a SOSEM
2022. nov. 23. 10:49
 9/91 A kérdező kommentje:

Anyáméknak sokszor hazudtam. A tanáraimnak is.


Akkor neki is hazudsz, ártatlan apró személyes dolgokban, csak vetítesz.

2022. nov. 23. 10:50
 10/91 anonim ***** válasza:
39%
Beleköt a szép fogalmazásba. Akkor nincs miről. Abszolúte semmi dolog nincs, amiről úgy érzem, hazudnom kellene. Nem szexelnék olyannal, akivel nem lehetek őszinte.
2022. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!