Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet komolyan venni azokat akik itt azt hazudják, hogy ők SOSEM hazudnak a párkapcsolatukban?

Figyelt kérdés

Ők annyira végletesen unintelligensek hogy észre sem veszik a hazugságaikat? Vagy annyira erkölcstelenek hogy észreveszik, de azt hazudják hogy ők SOSEM (értsd évek alatt egyszer sem, jó szándékból sem, önkéntelenül sem, időhiányból sem, bármi probléma miatt sem) hazudnak.

Valószínű vegyesen a kettő együtt.

Esetleg egy géppel élnek együtt vagy ők maguk gépek.


Még egy tippem van: a párjuk olvassa az oldalt és ezért írják....



2022. nov. 23. 10:34
 41/91 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amúgy miért tetted fel a kérdést? Anonim az oldal ugye. Mi az amiért főleg azt mondod, hogy mindenki hazudik?
2022. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 A kérdező kommentje:

Azért mert volt egy kérdés nemrég, és kérdeztek erről az őszinteségről, és ott a válaszokról meg a pontozásról jutott eszembe hogy kiírjak egy ilyen kérdést. nagyon szélsőséges válaszok voltak, akik meg írtak valami őszintébbet a vetítésen kívül, őket lepontozták, a többit meg maximumra fel. És erről jött ez a témakör :)

Amúgy én azt mondom hogy akik azt mondják sose hazudnak, ők is néha hazudnak, akik belátják hogy néha hazudnak, ők is néha hazudnak, és vannak akik tényleg sokat hazudoznak, esetleg átverés szándékkal, de most nem róluk akartam kérdést kiírni, hanem azokról akik jószándékúak. Viszont az ítélkezés és szélsőség az nem jó.

2022. nov. 23. 20:06
 43/91 anonim ***** válasza:
19%

Értem. Amugy a 37, 39-es voltam.

Úgy gondolom, hogy mindenki hazudik egy kicsit, hogy jobb legye vagy a sajátmaga vagy a másik környezete.

2022. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
91%

Én továbbra se értem, hogy mi előnyöm származna abból hogy hazudok a páromnak... Te se tudod megindokolni, de azért nyilván nem létezik olyan aki őszinte......

???

2022. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 A kérdező kommentje:

Ezt nem fogom tudni neked megindokolni, amíg még be sem azonosítottad hogy mikben szoktál füllenteni. Addig hiába mondok bármit, nekem csak annyi kérésem lenne, hogy ne legyél végletes, szélsőséges, és vedd észre mi hogy működik.

Jó eszembe jutott egy gyakori példa. Gyerekek pl. A lányod vagy rokonod barátnőd nem akarja hogy elmondj valamit a párodnak, ami női dolog, vagy olyan dolog amit jobb szeretne csak veled megbeszélni, nem is akarja hogy rájöjjön a kontextusból, vagy abból hogy azt mondod erről nem akarsz beszélni. És így ködösítesz.

Én nem akarok senkinek hazudni, és így nehéz ezeket számontartani de amikor valami előfordul azt felismerem, és tudom hogy előfordult már. És rossz amikor valaki ilyeneket mond hogy aki egyszer is hazudott az hazug, aki egyszer is ezt meg ezt csinálta az ilyen olyan és hasonló ítélkezések, miközben sokszor kiderül, hogy épp az ilyen emberek csalnak.

De örülök hogy igyekeztek őszintének lenni, és eddig még nem fordult elő nálatok semmi nehezebb helyzet amit már te is észrevettél volna.

2022. nov. 24. 07:52
 46/91 anonim ***** válasza:
100%

#45

"lányod vagy rokonod barátnőd nem akarja hogy elmondj valamit a párodnak, ami női dolog, vagy olyan dolog amit jobb szeretne csak veled megbeszélni"

Az továbbra se hazugság, hogy nem hozol fel egy témát.

Volt már hogy rákérdezett olyasmire a párom amiről nem tudta hogy kényes, megmondtam neki hogy xy megkért hogy ne mondjam el másoknak. Nem hazudtam. Minek ködösítsek? Nem visszamaradott a párom hogy ne fogja fel hogy nem minden rá tartozik.

R0hadt fárasztó lehet egy olyan kapcsolat amilyet te leírsz, ahol játszmázni meg kamuzni kell....

2022. nov. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
60%
Súlyos kérdés ez amúgy így kijelentve. Hazudni párkapcsolatban a megcsalások miatt. Ez teljesen más tészta. A megcsalás kategoria már olyan fajta hazugság amit ha eltitkol és nem mond igazat akkor a másik lelkét sérti meg. Ha az embernek önmagában ez elvislehető akkor leírja azt igazából azt, hogy mennyire a leleke mélyéig egy romlott ember. Szerintem ez fedi a valóságot.
2022. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 A kérdező kommentje:

Mondom kiderül a szitu ha azt mondod nem akarod elmondani, mert megkért hogy ne mondd el. Rohadt fárasztó ha valaki értetlen.


Amúgy még egy eszembejutott, az előítéletek. Pl. van egy előítélete amit mindenki mond, de nálam egyedi a helyzet. Ha elmondom a pure tényeket az előítélete bekapcsol, téves következtetés miatt hazugság fog megjelenni az agyában. Az én célom az hogy rólam vagy a valóságról, helyzetről valós képet lásson, és nem az hogy szájbarágósan elmondjak neki valamit amikor néha idő sincs rá a helyzetben. Olyat mondok hogy a végeredmény a fejében valós legyen, nem ragaszkodom az idióta részletekhez.


Amúgy akkor már írd le, mikor felismerted, hogy ha mondasz valami nyers szó szerinti valót, a végeredmény téves lesz (hazugság), hogy oldottad meg te, a tökély ebben, hogy minden egyszerre teljesüljön, és egy gramm olyan szó ne hagyja el a szádat amibe kiragadva a kontextusból bárki beleköthetne.


Ha tudsz ilyet szívesen eltanulom.

2022. nov. 24. 08:15
 49/91 A kérdező kommentje:
47 Igen, szerintem is az amit jóérzésű ember nem csinál. Csak hát ugye, ehhez kell, hogy legyenek érzései, hogy megkülönböztesse az ártalmatlan dolgoktól.
2022. nov. 24. 08:18
 50/91 anonim ***** válasza:

Mondjuk nalam ez a “legyszi ne mondd el senkinek” pont olyan dolog, hogy a paromra nem vonatkozik, neki siman elmondom, de masnak nem :D Mivel a legtobb baratunk, kozeli ismerosunk kozos, nekik nincsenek olyan titkaik, amikrol csak az egyikunk tudhatna, akik meg nem kozosek (pl kollegak akikkel joban vagyok), ok ugysem talalkoznak a parommal, szoval nem latom okat, hogy ne mondhassam el.

Tudnek peldat, amikor van ertelme “hazudni”, pl nyilvan nem fogom kozolni vele, hogy elmentem es megvettem neki a mittomen legujabb furogepet karacsonyra. Bar ebben az esetben is siman tudhat annyit, hogy igen, neki vasaroltam ajandekot ma, ha nem mondom el, mit, akkor viszont maris nincs hazugsag a dologban. Altalanossagban ha a parod nem 5 eves, akkor nincs szukseg hazudozasra, mert ert abbol, hogy valamirol nem akarsz beszelni es kesz.

Szoval tegyuk fel, hogy a kozos barati tarsasagbol egy lany csak nekem mondja el, hogy mondjuk sulyos huvelygombaja van, es megker, hogy senkinek ne beszeljek errol, akkor nem mondom el. Ha megker, hogy kiserjem el orvoshoz, akkor arrol mar tudni fog a parom, de ha annyit mondok neki, hogy xy-t orvoshoz kiserem, nem akar rola beszelni ugyhogy ne faggasson, akkor nem fog es nem hiszem, hogy ennyibol rajonne, mi xy problemaja.

A te parod ezek szerint olyan, akivel nem lehet lezarni ennyivel egy temat, mindenkepp ki akar faggatni a reszletekrol, de nem mindenki ilyen.

2022. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!