Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet komolyan venni azokat akik itt azt hazudják, hogy ők SOSEM hazudnak a párkapcsolatukban?

Figyelt kérdés

Ők annyira végletesen unintelligensek hogy észre sem veszik a hazugságaikat? Vagy annyira erkölcstelenek hogy észreveszik, de azt hazudják hogy ők SOSEM (értsd évek alatt egyszer sem, jó szándékból sem, önkéntelenül sem, időhiányból sem, bármi probléma miatt sem) hazudnak.

Valószínű vegyesen a kettő együtt.

Esetleg egy géppel élnek együtt vagy ők maguk gépek.


Még egy tippem van: a párjuk olvassa az oldalt és ezért írják....



2022. nov. 23. 10:34
 71/91 A kérdező kommentje:
68, bocs akkor visszavontam, de lehet hogy akkor itt éled ki magad. Na jó, dolgozzunk :)
2022. nov. 24. 12:27
 72/91 anonim ***** válasza:
100%
De azzal élem ki magam, hogy normális ember a párom? Én tényleg nem értelek.
2022. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem kezdem érteni, olyan sz:r kapcsolatban én is kamuznék folyton mint amilyet itt a kérdező leír. :D (amúgy nem, mert szakítanék, de tfh muszáj lenne együtt maradni)

Nonszensz egy olyan "kapcsolat" ahol műsor lesz abból hogy az egyik fél rosszul/keveset aludt...


Amúgy informatikusként dolgozok, ha nincs bejelentés akkor ráérek netezgetni. :)


Milyen úthenger? :D

2022. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kérlek egyenesesen, tisztán magyarázd el mint a hülyegyerekeknek, hogy mi a kérdésed értelme! Hazudni egy párkapcsolatban? Rossz közérzet az alvás hiánya miatt, hogy ne izguljon a másik vajon rád esik e egy daru vagy egy úthenger. Jó. Értjük. Ez füllentés amúgy.

Pl. Jó volt a szex ugye? Válasz: jó persze. (Magában gondolja, jó jó, de még gyakorolni kell. ) kegyes hazugság volt. Vagy..jó a szex? ( ahh, legyünk már túl rajta!) Ahh nagyon jó vagy. ez is hazugság, hogy a másiknak könnyebb legyen. Na kérdező. Akkor most mi van? Annyira kíváncsivá tettél a kérdéseddel amit leírni konkréran eddig nem ment a megnagyarázást illetőleg. Fikátzni viszont tudsz. Tessék! Magyarázd mester! Tanulni akarunk mind. ;)

2022. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 A kérdező kommentje:
74 Miért te minden ember vagy egyszerre? Nem is tudtam. Ez a közös tudat úgy látszik sokat fejlődött amíg nem voltam itt :)
2022. nov. 24. 15:12
 76/91 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, amit a 74-es ír.
2022. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 A kérdező kommentje:

72, nem azzal éled ki magad, hanem hogy olyan arrogáns, túlhatározott vagy hogy mondjam (bocsi) vagy, mert itt lehet, a munkahelyen meg esetleg nem mered vagy gond lenne belőle. Itt tényleg lehet, és ezért gondolom talán itt túltolod. Nekem tetszik a te kapcsolatod működése, és örülök hogy beszéltünk valamennyit. Csak olyankor nem jó mikor felfújsz valamit.

Amúgy azért tettem fel a kérdést amit már leírtam valahol pár oldallal ezelőtt, mert egy hasonló kérdés volt itt.

Mindegy na, én már erről újdonságot nem tudok mondani, mindent leírtam.

Nem értettem ezt a szót itt hogy sosem, 100%, stb. De most már jobban értem hogy ilyen sokat írtatok, hogy mire értitek.

2022. nov. 24. 15:19
 78/91 anonim ***** válasza:
100%
De miben mutatkozik meg az arroganciám? Ezt megírhatod privátban is, ha nem akarod szétoffolni. Az életben senki nem hívott arrogánsnak, érdekel, ez nálad mit jelent.
2022. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 A kérdező kommentje:

"Őszintének lenni nem azt jelenti, hogy egy közléskényszeres autista vagyok, aki kihány minden gondolatot."


Most ezt találtam itt 1-2 oldallal ezelőtt.

De én most nem mondom hogy ez nem jó, hogy így írsz, csak meg kell szokni elsőre fura volt.

2022. nov. 24. 15:31
 80/91 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem. A munkában ugyan ennyire őszite, szókikondó vagyok. Nem egy ember írt hanem több. ;)
2022. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!