Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet komolyan venni azokat akik itt azt hazudják, hogy ők SOSEM hazudnak a párkapcsolatukban?

Figyelt kérdés

Ők annyira végletesen unintelligensek hogy észre sem veszik a hazugságaikat? Vagy annyira erkölcstelenek hogy észreveszik, de azt hazudják hogy ők SOSEM (értsd évek alatt egyszer sem, jó szándékból sem, önkéntelenül sem, időhiányból sem, bármi probléma miatt sem) hazudnak.

Valószínű vegyesen a kettő együtt.

Esetleg egy géppel élnek együtt vagy ők maguk gépek.


Még egy tippem van: a párjuk olvassa az oldalt és ezért írják....



2022. nov. 23. 10:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/91 anonim ***** válasza:

89 vagyok. Ez mind függ kettőtöktől, hogy mi szàmít normának. Nálunk is olyan normák vannak amiket öreg házasparoknál láttam csak előtte vagy akiket említettem barátaimnál. Mi is mindent elmondunk egymásnak attól függetlenül, hogy Én lóditok. Az, hogy a másikfelem is ezt teszi e, az sose derül ki. Keverék lehet mint Te. Furcsa. Azt hittem csak az Én férjem ilyen fura szerzet.

Az az igazság, hogy magatokra, a saját igényeiteket kellene figyelembe venni. Nekünk amikor van egy kis idő és beszelgetünk ilyenkeről akkor igazából elmondja mi van, hozzászólok és végül az van amit Ő akar. Nem kérdezi meg, hogy szerintem... szerinte teljesen príma az a fajta döntés amit Ő hozni fog kettőnk helyett. Emilítettem már, sokszor kelel fel sírva az északa közepén , mert magányos vagyok. 18 éve alszok egyedül. Képzelheted. Baj, hogy nincs döntési lehetőségem. Bár szivesen bízom rá ezeket a dolgokat azért mert érzem, hogy neki így jó.

Ha van benned is egy kicsi empátia ahogy bennem is van akkor használd. Aztán alakul a dolog kicsit könnyebben. Legalábbis gondolom.

2022. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!