Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet komolyan venni azokat akik itt azt hazudják, hogy ők SOSEM hazudnak a párkapcsolatukban?

Figyelt kérdés

Ők annyira végletesen unintelligensek hogy észre sem veszik a hazugságaikat? Vagy annyira erkölcstelenek hogy észreveszik, de azt hazudják hogy ők SOSEM (értsd évek alatt egyszer sem, jó szándékból sem, önkéntelenül sem, időhiányból sem, bármi probléma miatt sem) hazudnak.

Valószínű vegyesen a kettő együtt.

Esetleg egy géppel élnek együtt vagy ők maguk gépek.


Még egy tippem van: a párjuk olvassa az oldalt és ezért írják....



2022. nov. 23. 10:34
 61/91 A kérdező kommentje:

59 Mert műsor lesz belőle. Legtöbbször akkor szoktam szépíteni ha műsort akarok elkerülni.

Itt szeretnék gratulálni a tökéletes saját magadhoz, és a tökéletes párodhoz. Bevallom sok a hibánk, ne haragudj hogy eddig tegeztelek :)

2022. nov. 24. 11:57
 62/91 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, ebből normális embereknél nincs műsor. Az emberek néha rosszul alszanak. Emiatt senki nem akad ki.


Olyan, mintha a te kapcsolatod nem is párkapcsolat lenne, hanem befeszült együttélés egy kellemetlen emberrel.

2022. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:
Ne már, akkor az összes rokonom selejtes. Mindenhol ez van, néha valamelyik fél idióta és valamit nem szabad megmondani. Aztán ott vannak a filmek, komplett cuki jó szándékú hazugság sztorikkal, én igazából megmondom őszintén nem láttam még olyan párt ahol mindig mindenben normálisak és kellemesek. Úgy látszik ez egy másik univerzum lehet, a tiéd :)
2022. nov. 24. 12:03
 64/91 anonim ***** válasza:
89%

A rokonaid az összes élő ember elenyésző százaléka, úgyhogy lehet. Ha rosszul aludtam, meg sem kell kérdezni, magam mondom, hogy szar volt, és senki nem köt belém emiatt.


Azt el tudnám képzelni, hogy valami unatkozó, túlaggódós, sápítozó nagyi ezen kiakad, de az sem normális dolog.

2022. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
100%

"Helyzet: rohanunk valahová késésben vagyunk.


-aludtál 8 órát? (nem akarom megmondani hogy csak 5-öt mert aggódni fog)"



????


Miért "aggódna"? Amúgy nekünk alap hogy reggelente morgunk egy sort ha rosszul/keveset aludtunk. Miért kellene ezt titkolni? Legalább érti hogy aznap miért vagyok nyúzottabb...

2022. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa volt, amúgy rengeteg ilyen van. Szokások amikben túl erős vélemény van, nagy ego.

Az alvásnál az a gond, hogy rossz tapasztalat miatt tudja hogy olyankor esetleg hazamegyek, és nem tudom végigcsinálni a napot. Én meg bízok magamban hogy igen.


De amúgy neked tuti 100 % hogy hazudnék ha pl munkatársam lennél. Totál úthenger vagy a fennsőbbrendűségeddel, az ember próbálna ideiglenesen levegőhöz jutni melletted valami kamuval. Még jó hogy ez anonim oldal. Gyerekek is a megengedő szülőnek nem hazudnak, az agresszívnek hazudnak, akitől félnek, és akinek sarkalatos a véleménye.


Most jó hogy elmondtad ezeket hogy nálad ezek hogy vannak, de igazából sehová nem jutottunk előre, max annyi, hogy egyetértek veled hogy amit az egyik válaszoló a buli csók témáról írt az elfogadhatatlan.

2022. nov. 24. 12:17
 67/91 A kérdező kommentje:
65 dettó. Nem vagytok ti klónok?
2022. nov. 24. 12:18
 68/91 anonim ***** válasza:
100%

Agresszív. Pont tegnap mondták nekem a munkahelyen, hogy ne nyeljek le minden szart, legyek határozottabb.


Az a baj, hogy a buborék, amiben élsz, nem normális. Ha rosszul aludtam, elmondom a páromnak. Ha hazaértem, nem kell "végigcsinálnom a napot", hanem alhatok.

2022. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
100%
Miért felsőbbrendűség az, ha valakinek nem balhéra vágyó elmebeteg a párja aki műsorozni kezd azon hogy ki hány órát aludt??? 😳
2022. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:
Egyébként azt nem értem, ti mit dolgoztok amúgy? Mert tegnap is ez volt, itt voltatok egész nap a kérdésnél, délutántól szünet. Néha nem akarnék válaszolni, de azt sem akarom hogy az úthenger vélemény legyen egész nap itt.
2022. nov. 24. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!