Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet komolyan venni azokat akik itt azt hazudják, hogy ők SOSEM hazudnak a párkapcsolatukban?

Figyelt kérdés

Ők annyira végletesen unintelligensek hogy észre sem veszik a hazugságaikat? Vagy annyira erkölcstelenek hogy észreveszik, de azt hazudják hogy ők SOSEM (értsd évek alatt egyszer sem, jó szándékból sem, önkéntelenül sem, időhiányból sem, bármi probléma miatt sem) hazudnak.

Valószínű vegyesen a kettő együtt.

Esetleg egy géppel élnek együtt vagy ők maguk gépek.


Még egy tippem van: a párjuk olvassa az oldalt és ezért írják....



2022. nov. 23. 10:34
 11/91 anonim ***** válasza:
80%
Akivel nyíltan őszintén tudok beszélni annak én sem hazudok sohga semmiben.
2022. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
91%

#9

Mint írtam, nem.

Válaszolnál? Miért kellene hazudnom neki? Ha nem szeret olyannak amilyen vagyok akkor fölösleges lenne vele lennem.

2022. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:

Ugyan már utolsó. Csak azért írogatod ezt hogy magadat fényezd. Ugyan mi értelme ennek? Rászántál legalább 5 percet hogy belegondolj, hazudtad e pl azt hogy jól vagy, hogy ne aggodalmaskodjon pl vezetés közben? Vagy azt hogy minden oké, hogy tudjon aludni? Fontossági sorrend.

Észre se veszitek, csak magatokat fényezitek. Komolytalan. Vagy nem éltetek együtt soha senkivel.

2022. nov. 23. 10:57
 14/91 A kérdező kommentje:
Vagyis ezt a 10-esnek írtam. (hazudtam) :)) Pedig nem akartam.
2022. nov. 23. 10:58
 15/91 anonim ***** válasza:
64%
Te nem tudod elkepzelni a kapcsolatokat hazugságok nelkul? Ez szánalom.
2022. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 A kérdező kommentje:
Az a szánalom hogy még itt is hazudsz. Az őszinteség azzal kezdődik, hogy nem rávágsz valamit hanem belegondolsz. Persze ha neked ez nem megy akkor nincs miről beszélni.
2022. nov. 23. 11:00
 17/91 anonim ***** válasza:
72%

#13

Miért fényezném magam? Hisz senki se tudja hogy ki vagyok. :D

Nem hazudok ilyenekről, tudja hogy általában rosszul leszek az autóban, fontosnak tartottam elmondani hogy ne akkor lepődjön meg amikor beüt a baj.

Elmondjuk egymásnak ha valami "nem oké", nyilván nem lefekvéskor hanem korábban, hisz mindketten időre kelünk, sajnos nem tudunk hajnalig dumcsizós pizsipartit rendezni.

Együtt élünk.



Őszintén nem értem, miért lenne jó hazudozni.

2022. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
30%

"hazudtad e pl azt hogy jól vagy, hogy ne aggodalmaskodjon pl vezetés közben? Vagy azt hogy minden oké, hogy tudjon aludni?"


Nem hazudtam ilyeneket. Miért tenném? Akarom, hogy tudja az igazságot.


Ez amúgy miért fényezés? Tök alap dolog, mint kezet mosni kaki után.

2022. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
38%
Téged nagyon átvert valaki, és jobban éreznéd magad azzal a tudattal hogy mások kapcsolata is szr, vagy mi?
2022. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
38%
Utolso egyetértek.
2022. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!