Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet komolyan venni azokat akik itt azt hazudják, hogy ők SOSEM hazudnak a párkapcsolatukban?

Figyelt kérdés

Ők annyira végletesen unintelligensek hogy észre sem veszik a hazugságaikat? Vagy annyira erkölcstelenek hogy észreveszik, de azt hazudják hogy ők SOSEM (értsd évek alatt egyszer sem, jó szándékból sem, önkéntelenül sem, időhiányból sem, bármi probléma miatt sem) hazudnak.

Valószínű vegyesen a kettő együtt.

Esetleg egy géppel élnek együtt vagy ők maguk gépek.


Még egy tippem van: a párjuk olvassa az oldalt és ezért írják....



2022. nov. 23. 10:34
 21/91 anonim ***** válasza:
8%

Aki azt gondolja, hogy a kapcsolata 100%ig őszinte, az nagyon fiatal és tapasztalatlan, másrészt miért kellene a legutolsó gondolatunkról is beszámolni, az ember gazdag belső életet él amit nem oszt meg senkivel teljes mértékben csupán foszlányokat.

Másból sem állna a napunk, csak napi 10-12 órában beszámolót írni/mesélni arról, hogy most éppen mi zajlik a fejünkben, mi történik velünk, képtelenség.

2022. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 A kérdező kommentje:

Már azzal is hazudsz hogy sminkelsz. Csak hogy a legalapabbat említsem.

Sosem tudnék olyan emberben bízni akinek ennyire nincs önismerete, és érzelmi intelligenciája (megjegyzem értelmi sincs), hogy az őszinteség-hazugság fogalmát ennyire végletesen kezeli mint ti. Ismétlem, semmi mást nem csináltok csak dicsekedtek.

2022. nov. 23. 11:12
 23/91 anonim ***** válasza:
86%

#21

Az, hogy nem számolok be minden gondolatomról az nem hazugság szerintem. A hazugság az, amikor mondok valamit, ami tudom hogy nem igaz.

2022. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
69%

#22

Egyrészt nem sminkel mindenki.

Másrészt én pl csak munkába sminkelek, mire a párom hazaér addigra lemosom.

Továbbra se értem, miért akarnék együtt élni olyannal akinek kamuznom kell.

2022. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:
23 Olyat is mondasz bőven hidd el. Tapasztalat. A leginkább azok hazudnak akik fényezik magukat hogy ők nem.
2022. nov. 23. 11:15
 26/91 anonim ***** válasza:
85%
De ez csak neked dicsekedés, ember.
2022. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
68%

#25

Örülök hogy jobban ismersz mint én magamat.


Elárulnád végre, hogy miért jó olyannal együtt lenni akinek hazudozni kell?

2022. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, miben érzed úgy, hogy hazudnod kell a párodnak?
2022. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 A kérdező kommentje:

Nem ÉRZEM úgy hogy bármiben hazudnom kellene, szívem szerint természetesen mindig őszinte lennék, sokkal jobb érzés, ideális világban. Ennek ellenére zajlik az élet, előfordulhat sok minden. Amennyire csak lehetséges, őszinte vagyok. De pl amíg nem ismertem, és nem tudtam bízhatok e benne, nem mindent mondtam el úgy neki mint egy bizalmasnak. Miután megismertem ezek eltűntek. Viszont azóta is volt olyan, hogy jobbnak láttam valamit letagadni, mint hogy gond legyen a munkahelyén mert eljön az aggódás miatt. De ez csak egy példa. De felesleges nektek ezt mondani, olvasni se tudtok. Csak mint a papagáj ismételgeted hogy:

100 %

sosem

megrögzött

hazudni

mindig

100% őszinte

Olyanok vagytok mint egy lefagyott gép.

2022. nov. 23. 11:28
 30/91 A kérdező kommentje:

"hazudozni kell"

Ez is milyen már. Te normális vagy? Mit hazudod azt hogy én erről beszélek? Ne hazudj, legalább itt. Ne ferdíts, légy ŐSZINTE.


A sosem hazudni után a következő fokozat a

HAZUDOZNI

csak a te fejedben léteznek ezek az összefüggések. Csak nehogy nagyot koppanjon a párod.

2022. nov. 23. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!