Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csak azt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak azt ne mond hogy változzak meg! Már késő. Nem tetszenek a lányok akiknek tetszem. Az teszik ha egy lánynak nem tetszenek az olyanok mint én. Sőt alap hogy olyanok mint én, ne tetsszen neki. Viszont nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
Nem mondtad de az irásodból ki lehet venni hogy enyhén beképzelt vagy...
2011. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:

Hát ha te olyan szekér után szeretsz fútni amelyik nem vesz fel, akkor igazából ebből nincs kiút.Igazi mókuskerék.Te mindig teperni fogsz utánna, neki meg mindig más fog kelleni és a végeredmény, hogy te egyedül maradsz.

Amúgy nekem se tetszenek általában azok akiknek kellek, de ez inkább azért van, mert nem tetszenek arcba.Ha akadna egy számomra édes arcú csaj akinek tetszem is, akkor simán összejönnék vele.

2011. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim válasza:
húú, hallod, te eléggé fura vagy....:D mármint, álltalában az ember abban reménykedik, h tetszen vkinek... miért szeretnéd, hogy ne tetszél senkinek? :) És, amúgy nem vágysz gyengédségre, v egy szerető feleségre, aki mindenben támogat és segít?:P csak mert szerintem ez sokkal jobban hangzik, mint, hogy egy olyas valakid legyen, aki undorodik tőled....:D
2011. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!