Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csak azt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak azt ne mond hogy változzak meg! Már késő. Nem tetszenek a lányok akiknek tetszem. Az teszik ha egy lánynak nem tetszenek az olyanok mint én. Sőt alap hogy olyanok mint én, ne tetsszen neki. Viszont nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:45
 51/93 anonim ***** válasza:

Óóóóó hát persze, hogy nem. Egyébként az a duma, hogy minden csaj odáig van érted meg vissza. Elég érdekes. Te vagy Brad Pitt vagy az a vámpíros kis izééé? :P

Olyan nincs, hogy földöntúli szépség legyél.

2011. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
Oh, a baráti társaság meg tök jó, hogy ilyen a te szavaiddal liberális. Én megmondom őszintén először, vagyis miután sikerült kihámoznom mit akartál, hülyének néztelek vagy a kamu kérdésen gondolkodtam.
2011. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
kihámoztam
2011. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 A kérdező kommentje:

Mint mondtam csak fél évig voltam olyan. És annak már tíz éve. Nyugodt lehetek , azzal kapcsolatban hogy nem jövök be neked.

Az meg hogy egy idő után, agyzsibbadás engem hallgattak és mivel nem voltam esélyes ezért az összes titkukat tudtam. Csak rám kattantak pechemre. Mert ez sajna mindig így van/volt.

2011. jún. 14. 17:28
 55/93 A kérdező kommentje:

agyzsibbadás*

agyzsibbadásig

2011. jún. 14. 17:29
 56/93 anonim ***** válasza:
Öcsém, nem tudok olvasni. Elsőre volt helyes. Mondjuk a magyar nem az erősségem :P
2011. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 A kérdező kommentje:
Én meg disszes vagyok
2011. jún. 14. 17:30
 58/93 anonim ***** válasza:
Szivacs. Am a családod is elfogad? Nem próbáltak segíteni vagy ilyesmi?
2011. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 A kérdező kommentje:
Pontosabban félig kinőttem. Mert 2-3/perc per lapátlaggal már olvasok. De a helyes írásom az ilyen maradt ...
2011. jún. 14. 17:31
 60/93 anonim ***** válasza:

Ez komoly? :D

Én meg, ha úgy vesszük dadogok, hadarok és képes vagyok olyan összefüggéstelenül beszélni, hogy még én sem értem. :P

2011. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!