Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csak azt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak azt ne mond hogy változzak meg! Már késő. Nem tetszenek a lányok akiknek tetszem. Az teszik ha egy lánynak nem tetszenek az olyanok mint én. Sőt alap hogy olyanok mint én, ne tetsszen neki. Viszont nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:45
 11/93 anonim ***** válasza:
87%
15:05 hát azt igen nehezen kapnék, elvégre hogy nőnemű vagyok, de ahogy érzed! XD
2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben a sitt helyet a köpködős kocsmában, prosztata nélkül ugyan, de ugyan azt kívánom neked! :D

Sejtetem hogy lány vagy, de nem akartam elhinni.

2011. jún. 13. 15:33
 13/93 anonim ***** válasza:

Kezdj el gyűjteni és vegyél egy k.urvát. Azt aztán biztos, hogy nem érdekled.

Am meg mi ez nálad? Egyáltalán volt már ilyen csajod? Vagy bármilyen?

2011. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 A kérdező kommentje:

Hát az utolsó az első hasznos válasz.

A többi válasz csak félig hasznos.

Volt csajom és csak ilyen, és/csak nem keféltem meg (őket).

Ha le akart velem feküdni valamelyik akkor dobtam. Pedig volt olyan aki az elsején, órákon át nyomta hogy miért csak barátság lehet köztünk. Hogy mennyire nem vagyok semmiben az esete.

Aztán volt olyan aki már könyörgött hogy dugjam meg. Érdekes hogy egy héttel ez előtt azzal jött hogy csak hogy legyek túl rajta, lefekszik velem. Aztán már ö kívánt nyíltan.

Hát minden napos kúrva szolgálatra azért nem hiszem hogy lesz pénzem valaha is.

2011. jún. 13. 16:41
 15/93 anonim ***** válasza:
nekem nem tettszesz.:D járunk?:D
2011. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 A kérdező kommentje:
ma 17:03-es Ha nekem tetszel, akkor igen.
2011. jún. 13. 18:06
 17/93 anonim ***** válasza:

Húúúú te egy nagyon érdekes ember vagy hallod.

Amúgy, csak a külsőd vagy a belsőd sem tetszhet a csajnak?

Oh, és van még egy remek ötletem. Elmehetsz papnak!! Bár nem tudom hány éves vagy, de biztos megoldható :P

2011. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 A kérdező kommentje:

Csak a külsőm, ne tetsszen neki!

És legyen fontos neki a külső! Csak olyan nők érdekelnek.

Papként még kevésbé találnék barátnőt szerintem. Bár igaz jobban megértenék hogy miért nem fekszem le velük, bár ez éppen hogy nem cél.

És kösz a bókot és hogy segíteni akarsz.


Írj privit ha lány vagy!

2011. jún. 13. 19:09
 19/93 anonim ***** válasza:

Azt se tudom ki a fene vagy. Lehet, hogy egy perverz vénember, aki unalmában szórakozik ezen az oldalon. :P

De tény és való, hogy érdekes vagy, szóval sok sikert a háááááát kissé kilátástalan jövődhöz. :P

Ami még azért fura, hogy attól mert a csajnak pl. nem tetszel vagy legalább eljátssza azt, simán lefeküdhetnétek. Párszor.

2011. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 A kérdező kommentje:

ma 19:13-es


Én vén? Te hány éves vagy? Mert akár az is lehet hogy túl fiatal vagy hozzám, vagy túl idős.

2011. jún. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!