Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csak azt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak azt ne mond hogy változzak meg! Már késő. Nem tetszenek a lányok akiknek tetszem. Az teszik ha egy lánynak nem tetszenek az olyanok mint én. Sőt alap hogy olyanok mint én, ne tetsszen neki. Viszont nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:45
 81/93 A kérdező kommentje:

Nem, ez egy fórum.

De ha gondolod írj privit.

2011. jún. 14. 18:26
 82/93 anonim ***** válasza:
Épp azt reméltem, hogy nem dobtál ki egy csomó pénzt az ablakon. Csak a saját stílusomban.
2011. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 A kérdező kommentje:
á értem. És ismerem ezt a szófordulatot.
2011. jún. 14. 18:30
 84/93 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmi apuskám:)
2011. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
Woody Allen-től szármaik: nem akarok egy olyan klub tagja lenni, amelyik elfogad engem tagnak
2011. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 A kérdező kommentje:

Igen. Ismerem és csipem az ürgét nagyon. Szinte az összes filmjét láttam.

A Kepes milyen jó interjút csinált vele.

2011. jún. 17. 19:15
 87/93 A kérdező kommentje:

ma 19:33-es Csernus egy drogosokal foglakozó pszichiáter, pszichoterapeutai képzettség nélkül.

A többit meg egy normális ember szóra sem méltatja.

2011. jún. 17. 19:42
 88/93 anonim ***** válasza:

na várjál ... hogy akarsz am úgy csajt találni magadnak ha neked olyan kell akinek nem teccel? :D

vagy az neked ilyen szexuális ingereket okoz,ha egy olyan nőt dugsz,akinek nem teccel? :))

bocsi de nem értelek ;DD

13L

2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
Csernus nem csak drogosokkal foglalkozik hanem családterepauta is.amugy meg pont te beszélsz hogy nem vagyok normális?!nekem normális életem van te meg ilyen hülyeségekkel traktálod az embereket... és abba belegondoltál hogy egy kicsit egoista meg nagyképü vagy?olyan hude külömbnek próbálod mutatni magad a többinél.ha egy normális ember lennél nem tennél fel ilyen kérdést söt még eszedbe se jutna!
2011. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 A kérdező kommentje:
ma 19:58-es Ki mondta hogy különb vagyok?
2011. jún. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!