Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csak azt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak azt ne mond hogy változzak meg! Már késő. Nem tetszenek a lányok akiknek tetszem. Az teszik ha egy lánynak nem tetszenek az olyanok mint én. Sőt alap hogy olyanok mint én, ne tetsszen neki. Viszont nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:45
 71/93 anonim ***** válasza:
Na itt álljunk meg és mondd el mi volt a fiús és miért gondolod, hogy lányos vagyok.
2011. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:

"Kezdj el gyűjteni és vegyél egy k.urvát." + "jó fej gyerek" - fiús


tegnap 19:13 - es Az vagány lányos. Sajnos ennyire a fiúk soha nem ismerik a lányokat. Vagyis képtelenek felfogni ennek az igazság tartalmát.


"Jaj, de vicces egy bácsika vagy te. :P" - vagány lányos

2011. jún. 14. 18:04
 73/93 anonim ***** válasza:
Vagány lányos. Ez tetszik.
2011. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
Oh, dili dokinál voltál már?
2011. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 A kérdező kommentje:
Igen. Ez alap.
2011. jún. 14. 18:10
 76/93 anonim ***** válasza:

Bocs nem tudtam.

És mit szólt hozzá?

2011. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 A kérdező kommentje:

Adott egy hülye freudista diagnózist , kezelt három hónapig, majd elment nyaralni és átpasszolt másnak az is kezel három hónapig az is tovább passzolt ... a legutóbbit meg már én hagytam ott három hónap után.

Viszont ön ismertem az van. Ez kiderült.

2011. jún. 14. 18:16
 78/93 anonim ***** válasza:

Hát 35 évesen még szép. Szerintem. Remélem.

Remélem legalább olyanhoz mentél, akinél egy csomót kellett fizetni.

Szóval mindent megpróbáltál. Már én is kifogytam az ötletekből.

2011. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
Egyébként az adminokat vagy a halál tudja miket nem zavarja, hogy itt eldumálgatunk?
2011. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 A kérdező kommentje:
Miért reméled hogy olyanhoz jártam akinél egy csomót kellet fizetnem? Volt olyan is igaz, meg volt olyan is aki ingyen vállalt. Volt sokféle. Az egyik most egy állami szervezet fő pszichológus, felhagyott a magán praxissal mert elég karitatív személy. És ez most nem egy tévedés. Mert engem ingyen gyógyított. Pedig szakmai körben neves.
2011. jún. 14. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!