Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csak azt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak azt ne mond hogy változzak meg! Már késő. Nem tetszenek a lányok akiknek tetszem. Az teszik ha egy lánynak nem tetszenek az olyanok mint én. Sőt alap hogy olyanok mint én, ne tetsszen neki. Viszont nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:45
 61/93 anonim ***** válasza:
Szívdöglesztő tulajdonságok, mi?
2011. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:

Hát itt senki nem normális. ÉS ez itt nem kérés mint amúgy ha idézet lett volna.

Egy kis segítséggel már rontottak a dolgon. Anyám az egész személyes összes titkát elmesélte, és az egész családomnak is baráti tárasságomnak is tudom az összes titkát.

Igaz vagy még vagy száz másik emberét is.

Ezzel akartak segíteni is.

2011. jún. 14. 17:34
 63/93 anonim ***** válasza:

Nem azért, de azzal, hogy elmesélik a titkaikat ööö mivel segítenek azon, hogy legyen egy nőd?

Ez meghaladja a képességeim bocs.

2011. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 A kérdező kommentje:

Rám akkor szokták nagy elő szeretettel azt mondani hogy hadarok, ami amúgy nem ritka mellesleg, ha éppen villám gyorsan és kristálytiszta artikulációval mondok/kérdezek valami fontos és sürgős dolgot.


+Szívdöglesztő tulajdonságok, mi?+ Hol? Mi?

2011. jún. 14. 17:38
 65/93 anonim ***** válasza:

DE ha még kell a társaságom, hogy az összes titkom eláruljam, akkor várnod kell kb 10-15 percet.

Mivel egy jól nevelt, aranyos, jó fej gyerek vagyok megyek elmosogatni :P (ennek a fele a se igaz:P már nem merek veled viccelődni :P )

2011. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 A kérdező kommentje:
Hát hogy nekik sem egyszerű, meg hogy nekik milyen volt és hogyan sikerült vagy nem sikerült etc. és persze ez nem segít, csak azt hiszik.
2011. jún. 14. 17:39
 67/93 A kérdező kommentje:
ma 17:38-es Most te lány vagy ahogy gondoltam? Mintha mondtad is volna.
2011. jún. 14. 17:41
 68/93 anonim ***** válasza:
Drágaság, ha eddig nem tűnt volna fel már nem tudom hány oldal óta csak velem beszélsz. És lány vagyok. Miért eddig azt hitted fiú vagyok ?! Na azt hiszem itt foglak tarkón vágni :P
2011. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
Bár, ha belegondolunk talán rajtad csak te magad tudsz segíteni más nem nagyon.
2011. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 A kérdező kommentje:

itt a tarkóm tessék :D


És 5 oldal óta, csak megijedtem egy fiús szófordulat mait. :S


És hát elég lányos is vagy az tény.

2011. jún. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!