Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csak azt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak azt ne mond hogy változzak meg! Már késő. Nem tetszenek a lányok akiknek tetszem. Az teszik ha egy lánynak nem tetszenek az olyanok mint én. Sőt alap hogy olyanok mint én, ne tetsszen neki. Viszont nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:45
 31/93 A kérdező kommentje:

Anyám a tudatalattim programozott ilyenre.

Nem mondta 18 éven át hogy milyen pasik tetszenek neki. De azt tudtam apámat rendszeresen megcsalta.

Most tudtam meg fél éve, hogy pont az olyan pasik tetszenek neki. Mint amilyent pasikat azok kedvelnek akik nekem tetszenek lányok.

Bár így vissza gondolva sok félmondatból és utalásból össze rakhattam ezt a képen.

És nem, nem akarok anyámtól semmit.

Ez csak ilyen példa/példakép programozás vagy mi.

2011. jún. 13. 22:07
 32/93 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha anyád olyan, mint te akkor, hogy jött össze apáddal? Vagy apádnak nem tetszik az anyád? Kezd elég érdekes lenni ez a dolog.
2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
Magyarul sántítani
2011. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 A kérdező kommentje:

Senki sem olyan mint a másik a családban. Pedig két fivérem is van.

Arra jöttem rá hogy az olyan nők tetszenek nekem, akik olyan pasikat tartanak vonzónak mint anyám.

Anyám és apám a harmincas éveikben jöttek össze szűzen, egy Expressz hirdetés útján. Ahol felváltva hirdettek és két-két válaszadó volt.

Apám egy hősszerelmes lett pár évre, anyám meg már benne volt a korban és imponált neki a pár éves szerelem.

2011. jún. 14. 12:38
 35/93 anonim ***** válasza:

Akkor nézd a dolog jó oldalát, és adj fel Express hirdetést.

Biztos fiatal vagy még előtted az élet. :)

2011. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 A kérdező kommentje:
Utána tíz évig folyton marták egymás és elváltak.
2011. jún. 14. 13:13
 37/93 anonim ***** válasza:
Na jó, most már nagyon kíváncsi vagyok, hány éves is vagy?
2011. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 A kérdező kommentje:
Annyi elég infó? Hogy az iskolások már több mint tíz éve csókolommal köszönnek, de az idősek fiatal embereznek.
2011. jún. 14. 14:33
 39/93 anonim ***** válasza:

Igazából nem, nem elég. Ne haragudj, de ezt utálom a legjobban. Ez egy anonim oldal.

De mindegy. Sajna, ahogy egyre jobban belementem ebbe a dologba úgy veszem észre, hogy nincs túl sok választásod.

2011. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
Bocs, ha túl akaratos vagy goromba voltam. :)
2011. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!