Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csak azt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak azt ne mond hogy változzak meg! Már késő. Nem tetszenek a lányok akiknek tetszem. Az teszik ha egy lánynak nem tetszenek az olyanok mint én. Sőt alap hogy olyanok mint én, ne tetsszen neki. Viszont nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:45
 41/93 A kérdező kommentje:
35/F Bp.
2011. jún. 14. 15:16
 42/93 anonim ***** válasza:
Király, tök közel jártam :D
2011. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem nem király.

Te hány éves is vagy?

2011. jún. 14. 15:41
 44/93 anonim ***** válasza:

Nem emlékszel? 11 leszek :P

Amúgy 17 leszek. Röpke 18 év. :P

2011. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:

De várj! Összegezzük csak a hallottakat így a végére.

35 évesen szűz vagy, amiért anyád a tudatalattidba gyömöszölte azt, hogy csak olyan nők tetszenek, akiknek te nem tetszel, DE alapfeltétel legyen, hogy a csajnak fontos legyen a külső, azonban te emiatt magányos vagy.

Huh, ez azért be kell valljuk szép "kis" mondat lett :P

Nézd, szerintem két lehetőséged van.

2011. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 A kérdező kommentje:

Mi?


És az is fontos hogy milyen pasikat szeresnek azok a nők akik szóba jöhetnek.

2011. jún. 14. 16:52
 47/93 anonim ***** válasza:

Jaj, de vicces egy bácsika vagy te. :P

Egyszerű, mint az egyszer egy.

Na, a lényeg vagy megváltozol vagy magányos maradsz, hááááát elég sok ideig.

Tudom, hogy mindez most hülyén vagy egyszerűen hangzik,de hidd el, hogy igaz. Minden agyban dől el. Ha így akarsz tovább élni így élsz, ha nem akkor nem. Legalább is én ebben hiszek.

u.i. És ki ne merj nevetni a monitor előtt :)

2011. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 A kérdező kommentje:

:DDD Sorry!


Én fura bácsi.


Küldj egy képet én is küldök, és majd meglátjuk ki a furább! :)

2011. jún. 14. 17:01
 49/93 anonim ***** válasza:

Hé, ezzel azt akarod mondani, hogy furább vagyok, mint te?Hááááááát nem biztos, hogy leköröztél, de közel járhatsz. :P

A legtöbb ember szerint vagy furcsa vagyok vagy bunkó. Azt hiszem a az előbbi jó de az utóbbi viccesebb.

Tényleg a te barátaid, ismerőseid mit szólnak ehhez a kis öööö problémádhoz?

2011. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 A kérdező kommentje:

Hát nem én vagyok a legfurább ("itt"), így nem túl bonyolult a helyzetem. Ja és nagyon liberális a tárasságom a jó értelemeben.

De kíváncsi vagyok rád. Mert jó fej vagy és minden.

Remélem nem jön be neked a külsőm! :D

2011. jún. 14. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!