Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok egy ilyen fiút? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok egy ilyen fiút? Túl sok elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés
Otthon ülős bújós,romantikus,igényes,nem bunkó,figyelmes,megbízható,családcentrikus.És persze nagyon szeressen.Furcsa igényeim vannak?Szerintetek találhatok ilyen fiút?
2011. júl. 1. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:47"


"Elég szégyen, hogy huszonxévesen még nem volt barátnőtök!"


Kérdem én, miért is?


"De ti még ezzel dicsekedtek itt!"


Az miért dicsekvés, ha kibeszéljük magunkból ezeket a dolgokat?


"Gondoljátok már végig ép ésszel! Ezzel akartok bevágódni a csajnál, akire ráadásul alfahímek mozdulnak rá! Ti meg még p.nát is csak a monitoron láttatok még!"


Azt ki mondta, hogy olyan csaj(ok)ra akarunk "rámozdulni" (mennyire csúnya kifejezés ez...), akiket "alfahímek"(mily primitív egy jelző ez is...) vesznek körül??


"Senki nem mondta, hogy már 100 nőn végig kellett volna menjetek, de ennyi évesen már illene valamilyen tapasztalattal rendelkeznetek nem gondoljátok????Például túl kellett volna essetek egy-két tinikori szerelmen,"


Mi az, hogy illett/kellett VOLNA? Talán kötelező?? Szerintem nem.


"megtanulni tisztelni a nőt,"


Szóval valaki nem is tudhatja, hogy mi is a nők iránti tisztelet, amíg nem volt kapcsolata?


"várni rá, ha kell 1-2 évet is, mármint hogy megkapjátok őt teljesen testileg is, addig is szeretni és szeretve lenni, hadd ne folytassam!"


Jobb is ha nem folytatod, minden eddigi szavad hülyeség volt...


"És ez még csak a tinikor! Kb. 6-10 év gyakorlatról vagytok lemaradva!"


Jobb későn mint soha. Hallottál már erről? Nem tartom valószínűnek...


"Ennyi idő alatt van fogalmatok hány csajt lehet befűzni?!"


Biztosan sokat. Van akinek ez sikerül, van akinek nem. Nem vagyunk egyformák.


"És nem a szexről van szó! Szerintem ennyi időbe 2-3 komoly kapcsolat simán belefér, ezek között meg persze számtalan flört! Hogy 24 évesen már bármelyik csajt le tudd venni a lábáról! És ne pedig egy szerencsétlen legyél!"


Áruld el, miért is szerencsétlen az olyan ember, akinek 24 évesen sem volt még barátnője?

2011. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Szerintem rám gondolt amikor azt mondta rámozdulni..:)
2011. júl. 2. 20:10
 53/66 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de a válasza akkor is primitív jellemről árulkodik...
2011. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
lehet...:/ Nem tudom.Mondjuk elég gonosz volt veled.
2011. júl. 2. 20:28
 55/66 anonim ***** válasza:
Sonata90 teljes mértékben igazad van ;)
2011. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

24 évesen lényegesen nehezebb elkezdeni a csajozást, mivel a lányok le fognak nézni (legalábbis az 50%uk) hogy mekkora csicska vagy hogy eddig nem sikerült semmi, "egy 24 évestől többet várok" fogalmazódik meg bennük, szal így 18 alatt is kicsit el vagyok késődve de még ez nem para, most nekem sokkal könnyebb elkezdeni mint nektek.


Amit ezekből a könyvekből megtanulhattok az az, hogy ha hiszel vmiben minden egyes sejteddel, akkor azt a célodat eléred! (nem elérheted, hanem eléred!) Küzdeni kell érte!


először is:

[link]

innen olvassatok el mindent, szedjetek le mindent a netről, olvassátok el, legelőször ami az első mezőbe van, és hihetetlen pozitívan fogtok hozzáállni a dolgokhoz, leteszteltem, az utóbbi két hónapba már magamra se ismerek olyan boldog lettem, és a csajozástól se félek már, hihetetlen...

2011. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
Te vagy a primitív hogy itt próbálsz elkezdeni csajozni 24 éves létedre! Nézzél már magadba! Már tavaly is itt chateltél a csajokkal a válaszok rovatban. Ki kellene innen téged tiltani!
2011. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Jellemzően hozzád hasonlóan szerencsétlennek tűnő lányokat spécizel ki magadnak, a lányok meg naivan leállnak veled két szót váltani, pedig ha tudnák hogy milyen esetlennek gondolod őket, azt hiszed hogy egy szintén szerencsétlen lány majd szóba áll veled, hát nagyon tévedsz! Szegény kérdező lány meg nem is gondolja, hogy milyen gyenge jellemnek gondolod őt és csak ki akarnád használni! És most jön a lényeg: DE NEM MERED!
2011. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

tegnap 01:47-nek


Mi az, hogy kell? Mi ez, lóverseny?

Én örülnék neki a legjobban, ha sikerült volna már. Erről nem csak én tehetek, hanem azok akiknél próbálkoztam illetve a körülmények, kötelességek is.

Ha kell, akkor nevezz szerencsétlennek vagy aminek akarsz, de sajnos ez van és ezt kell elfogadnom. Valaki írta az időgépet: ha vissza tudnék menni az időben 10 évet, akkor mai fejjel (!!!) már ki tudnám javítani azokat a hibákat amiket akkoriban elkövettem, illetve el sem követném őket mert tanultam belőlük.

Ami a jelent illetve a jövőt illeti, próbálkozok rendületlenül. Remélem egyszer sikerül, de ehhez a másik fél beleegyezése is szükséges, nem csak rajtam múlik!


24/F

2011. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

"Te vagy a primitív hogy itt próbálsz elkezdeni csajozni 24 éves létedre! Nézzél már magadba! Már tavaly is itt chateltél a csajokkal a válaszok rovatban. Ki kellene innen téged tiltani!"


És még figyelmetlen is vagy...A primitív jelzőt (amelyet továbbra is fenntartok rád nézve) én aggattam rád, nem pedig a 24 éves "sorstársam". Miért bánt az téged, ha valaki itt akar esetleg ismerkedni? Na meg mi az, hogy ki kellene tiltani bárkit is, aki hozzám és sorstársaimhoz hasonló? Inkább magadra figyelj, hogy fogd vissza magad egy kicsit, mert ahhoz egy senki vagy, hogy másokat ócsárolj, ahhoz meg még inkább, hogy parancsolgass is vadidegen embereknek!

2011. júl. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!