Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok egy ilyen fiút? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok egy ilyen fiút? Túl sok elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés
Otthon ülős bújós,romantikus,igényes,nem bunkó,figyelmes,megbízható,családcentrikus.És persze nagyon szeressen.Furcsa igényeim vannak?Szerintetek találhatok ilyen fiút?
2011. júl. 1. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

"Jellemzően hozzád hasonlóan szerencsétlennek tűnő lányokat spécizel ki magadnak, a lányok meg naivan leállnak veled két szót váltani, pedig ha tudnák hogy milyen esetlennek gondolod őket,"


Attól, mert beszélgetek esetleg egy olyan lánnyal, aki hozzám hasonlóan gondolkodik, még nem jelenti azt, hogy esetlennek is tartom...


"azt hiszed hogy egy szintén szerencsétlen lány majd szóba áll veled, hát nagyon tévedsz!"


Számomra senki nem szerencsétlen, főleg akkor, ha előtte nem is ismerem az adott illetőt. Azt meg majd az adott személy eldönti, hogy szóba fog-e velem állni, szerencsére neked ebbe nem lesz beleszólásod!!


"Szegény kérdező lány meg nem is gondolja, hogy milyen gyenge jellemnek gondolod őt és csak ki akarnád használni! És most jön a lényeg: DE NEM MERED!"


Honnan a fenéből veszed te azt, hogy(szerinted) ki akarnám használni???

2011. júl. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

lehet...:/ Nem tudom.Mondjuk elég gonosz volt veled."


Ő lehet, hogy gonosz akar lenni velem szemben, de a lelki világomat nem fogja összetörni ;)

2011. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:
én ilyen vagyok, ha ez még számít vmit... xD
2011. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Vannak. Csak rondák és nyámnyilák, mint én sajnos.
2011. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon ülős, imádom a barátaimat és nagyon sok helyre megyek velük rendszeresen, de többi stimmel. A probléma, hogy egy kezemen meg tudom számolni, hány számomra ideális csajjal találkoztam :D
2011. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Ez én vagyok!

18/f

2011. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!