Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok egy ilyen fiút? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok egy ilyen fiút? Túl sok elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés
Otthon ülős bújós,romantikus,igényes,nem bunkó,figyelmes,megbízható,családcentrikus.És persze nagyon szeressen.Furcsa igényeim vannak?Szerintetek találhatok ilyen fiút?
2011. júl. 1. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Hát ez van...a jófiúk általában így járnak.
2011. júl. 1. 23:45
 42/66 anonim válasza:
Igen találsz!Én is ilyen vagyok.
2011. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:41


"Ne add fel, a remény hal meg utoljára!"


Köszi a biztatást! Ez tartja bennem a lelket! ;)

2011. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

én próbálok kijönni a "rendes srác" szindrómából, hiszek benne, hogy sikerül de én tudod mennyit fantáziáltam, már hogy hozzábújok a lányhoz alvás közbe... Hú most belezdtem a PUA tudományba és hátha így nagyobb esélyem lesz, meg személyiségfejlesztést is elkezdtem. Ha meg nem sikerül 20 éves koromig smárolnom egy lánnyal se jöhetnek a drogok :D yeahhhh

f17

2011. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
Azért ne állítsunk már be egy 24éves pasikát álomférfinak aki még egy csajt sem tudott összeszedni magának! Valami nagyon hibádzhat nála! Ahogyan az "ittakarokcsajozniagyakorin-Jajj de peches vagyok ezt nem hiszem el mindenki messze lakik" srác sem lehet túl normális!
2011. júl. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
10%

Elég szégyen, hogy huszonxévesen még nem volt barátnőtök! De ti még ezzel dicsekedtek itt! Gondoljátok már végig ép ésszel! Ezzel akartok bevágódni a csajnál, akire ráadásul alfahímek mozdulnak rá! Ti meg még p.nát is csak a monitoron láttatok még!

Senki nem mondta, hogy már 100 nőn végig kellett volna menjetek, de ennyi évesen már illene valamilyen tapasztalattal rendelkeznetek nem gondoljátok????

Például túl kellett volna essetek egy-két tinikori szerelmen, megtanulni tisztelni a nőt, várni rá, ha kell 1-2 évet is, mármint hogy megkapjátok őt teljesen testileg is, addig is szeretni és szeretve lenni, hadd ne folytassam! És ez még csak a tinikor! Kb. 6-10 év gyakorlatról vagytok lemaradva! Ennyi idő alatt van fogalmatok hány csajt lehet befűzni?! És nem a szexről van szó! Szerintem ennyi időbe 2-3 komoly kapcsolat simán belefér, ezek között meg persze számtalan flört! Hogy 24 évesen már bármelyik csajt le tudd venni a lábáról! És ne pedig egy szerencsétlen legyél!

2011. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
Mért ne lehetne normális?Szerintem semmi közötök nincs ahhoz hogy ő milyen.Majd egyszer ő is talál valakit csak lehet nála nem úgy működnek a dolgok mint például nálatok.Valakinek kifejezetten az ilyen pasik kellenek.Mért szégyen,szerintem mindenki akkor kezdi el amikor szeretné,0 közünk van hozzá.
2011. júl. 2. 11:12
 48/66 anonim ***** válasza:

válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:47


És ugyanezt gondolod a lányokról is, akinek nem volt ennyi idősen barátja? 20-24 évesen?

Egyébként az ilyenekkel csak az a gond, hogy nincsen önbizalmuk. És mivel úgy érzik, hogy nem értékesek ezért nem kellenek senkinek, pedig nincs

így. Ahelyett, hogy tennének ellene nem tesznek semmit. És a legtöbbnek van egy tipikus negatív kisugárzása, ami sokszor elijeszti az embereket.

egyébként én lány vagyok, de ugyanezt gondolom a lányokról is. Addig gondolkodtam magamról én is így, amíg rá nem jöttem Magamtól! , hogy én is értékes vagyok, még akkor is ha nem vagyok egy bulizós maca. És ha úgy van akkor én is tudok fiút szerezni, mert értékes vagyok!

Úgyhogy ha úgy vesszük tényleg nincs rendben valami az ilyeneknél(és megint leírom: én is ilyen voltam még mielőtt valaki lehordana mindennek:P úgyhogy tapasztalatból írom, lányként), de valahol csak el kéne kezdeni valamikor. Az nem vezet sehová, ha várjuk a sült galambot.

2011. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
01:47: Most komolyan lelkiismeret furdalást akarsz ébreszteni olyasvalami miatt, amit az illető nem tud befolyásolni? Vagy adsz neki időgépet, hogy visszamenjen, és bepótolja a tinikori elmaradást? Tiszta hülyeség. Ami volt, az volt, nem tud rajta változtatni, meg amúgy sem egyforma minden ember, valakinek összejön nagyon fiatalon, van akinek nem. Gondolom, neked összejött, jó neked. Most ettől többnek/jobbnak érzed magad az itt válaszolóktól?
2011. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:

"Azért ne állítsunk már be egy 24éves pasikát álomférfinak aki még egy csajt sem tudott összeszedni magának! Valami nagyon hibádzhat nála! Ahogyan az "ittakarokcsajozniagyakorin-Jajj de peches vagyok ezt nem hiszem el mindenki messze lakik" srác sem lehet túl normális!


A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:34"


Hadd kérdezzem már meg, hogy neked ezzel mi a problémád? Inkább örülj, hogy sikeres vagy ilyen téren, és nem másokat nézz le amiatt, mert nem sikerült nekik eddig!

2011. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!