Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok egy ilyen fiút? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok egy ilyen fiút? Túl sok elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés
Otthon ülős bújós,romantikus,igényes,nem bunkó,figyelmes,megbízható,családcentrikus.És persze nagyon szeressen.Furcsa igényeim vannak?Szerintetek találhatok ilyen fiút?
2011. júl. 1. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincsenek nagy igényeid.

Személy szerint nekem is ilyen igényeim vannak egy lánnyal szemben, de sajnos egyetlen leányzót sem ismerek ehhez hasonló tulajdonságokkal. És kezdem úgy érezni, hogy nem is fogok :O

20/f

2011. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
Biztos találsz majd..:) Nálam az a legroszabb hogy pont az olyan pasik közelednek felém akiktől távol szeretném tartani magam,a levakarhatatlan önimádó egoisták...Hát ilyen az én szerencsém
2011. júl. 1. 23:08
 23/66 anonim ***** válasza:
Akkor full jó csaj lehetsz! Privit! Privit!:)
2011. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
miből gondolod?:)
2011. júl. 1. 23:11
 25/66 anonim ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:04


Hát ilyen nincs...(tudom, "hát"-tal nem kezdünk mondatot:D )

Az elmúlt időszakban beszélgettem itt két lánnyal is, akik még két lábbal járnak a földön, de az egyik szintén pesti volt, a másik Zala megyei...El sem hiszem, hogy lehetek ennyire peches...:D

2011. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem csak én szívom...:/:D
2011. júl. 1. 23:17
 27/66 anonim ***** válasza:

23:05 vagyok

Látod, hozzád odamennek a fiúk legalább:) Mivel én csak a legközelebbi barátaimmal szoktam valami "lightosabb" programokon részt venni, még esélyem sincs arra, hogy számomra új emberekkel ismerkedjek meg.

2011. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Téves.:):D Engem mindig facebook-on találnak meg maguknak.De az rosszabb mintha oda jönnének hozzám,mert így levakarni se lehet..:/
2011. júl. 1. 23:24
 29/66 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok. Csak a mai trendek szemüvegén át nézve furcsák az igényeid, "normális" gondolkodású ember szempontjából pedig egyáltalán nem azok.

Az eleje felé említette valaki a papucsságot. A papucs meg a fenti tulajdonságokkal rendelkező ember két külön dolog, nem feltétlen jár együtt.

Pl igaz rám a kérdés minden része, mégis bizonyos dolgokban rendkívül határozott vagyok. Ha szépen megkérnek valamire azt megcsinálom, de nem tudom elviselni ha ugráltatnak, dirigálnak.

Még nekem sem volt barátnőm.


24/F

2011. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
De én nem értem hogy az ilyen pasiknak hogy nincs/vagy nem volt még barátnőjük? Nem értem....
2011. júl. 1. 23:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!