Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok egy ilyen fiút? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok egy ilyen fiút? Túl sok elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés
Otthon ülős bújós,romantikus,igényes,nem bunkó,figyelmes,megbízható,családcentrikus.És persze nagyon szeressen.Furcsa igényeim vannak?Szerintetek találhatok ilyen fiút?
2011. júl. 1. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
Nincsenek furcsa igényeid. Amúgy hány éves vagy?
2011. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
Láthatóan van választék bőven. Hány éveset szeretnél?
2011. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:

Idősebb vagyok nálad (1-2 évvel), s eddig csak kalandjaim voltak, vagy pedig olyan "kapcsolatok", amik megrekedtek a 3.-4. randinál. Egyszerűen nem találtam meg azt a lányt, akivel igazán önmagam lehetek, s mindig úgy éreztem, hogy bizonyítanom kell, így egy idő után már nem is voltam saját magam, hanem valamiféle szerepet játszottam. Ám minderre szükség volt, hogy most idáig eljussak: az szégyen, ha bármit is szégyellsz önmagadból.

Amúgy érdekesség, hogy mi nemcsak százalékilag egyezünk (74%), hanem nőideálban is (Rebecca Linares), sőt politikai hovatartozás terén is (Jobbik). :-)

Úgyhogy adj magadnak egy ötöst, s a sok-sok ismerkedés meghozza majd gyümölcsét; csak merj elég bátor lenni, hogy észrevedd!

2011. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:

Időnként már én is hozzád hasonlóan érzek. De nem adom fel, előbb-utóbb úgyis sikerem lesz, legalábbis bízom benne!

Rebecca pedig tényleg egy gyönyörűség :)

2011. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:

Sonata90-től egy kérdés:

Hova valósi vagy?

2011. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar megyei vagyok.
2011. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:

Sonata90-nek:

Kár. Sok sikert Neked és a kérdezőnek is :)

(előző voltam)

2011. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:

Miért kár? Talán túl messze vagyok? :)

Mindenesetre köszönöm szépen! :)

2011. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
18 vagyok.:))
2011. júl. 1. 23:00
 20/66 anonim ***** válasza:
Eléggé, én Budapesten lakom.
2011. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!