Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de most közbejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de most közbejött egy másik srác is. Hogyan léphetnék ki a kapcsolatból, vagy szerintetek hogyan válasszak kettejük között?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van most egy barátom 1 éve, és hát igazából vele minden jó, mert nagyon szeret, sokszor szokott hozni virágot, udvarias, kedves velem, meg minden, és nagyon szeretem, de most közbe jött egy srác, akivel... nem is tudom... egyszerűen csak úgy fellobbant közöttünk valami. Vele sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatom, és nagyon jól érezzük magunkat együtt. A barátommal még nem feküdtünk le egymással, mert azt mondta, megvárja, amíg én is úgy érzem, hogy neki szeretném odaadni magamat (szűz voltam), viszont ezzel a sráccal 3 napja lefeküdtem, mert valahogy elsodort ez az érzés, és nagyon jó is volt, alapvetően nem bántam meg, csak a barátom miatt van szörnyű lelkiismeret furdalásom, mert ő eddig mindig rendes volt velem, és bűntudatom van, hogy a háta mögött ilyet tettem, amikor ő már 1 éve várt rám.

Viszont az is igaz, hogy ez a srác nagyon hevesen csapta a szelet, mindenhová elvitt a kocsijával (eléggé tehetősek a szülei), mentünk bulizni, ide-oda, és ennyi pezsgés soha nem volt a másik kapcsolatomban. Ez az új srác elhalmoz mindennel, a múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette, pedig nem kértem rá... azért jó érzés volt, hogy ilyen figyelmes. A barátom is figyelmes, ő is szokott nekem kedveskedni apróságokkal, de egy olyan drága felsőt ő sohasem engedhetett volna meg magának, hogy megvegye nekem. Szóval most nem tudom, hogy mit csináljak, melyiküket válasszam. Mindkettő más miatt vonzó a számomra. Nem tudom, hogy mihez kezdjek a barátommal?

Segítsetek, légyszi! :S Szerintetek mit tegyek?


L/17 (F/18 és F/19)


2011. aug. 2. 12:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
100%
A te fajtádtól lettem én idegbeteg.;)
2011. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 A kérdező kommentje:

Megmondtam a jómódú srácnak, hogy részemről ennyi volt, és hogy végeztem vele, mert a barátommal szeretnék maradni. Azt mondta, ezt nem tehetem meg vele, főleg nem azok után, hogy mennyi idejét meg pénzét rám költötte. Ezen nagyon felhúztam magamat, hogy azt hiszi, engem csak úgy meg lehet venni, és elküldtem a fenébe. Mondtam, hogy undorodom tőle és soha többé nem akarom látni, mert már látom, hogy milyen ember. Erre el kezdett fenyegetőzni, azt mondta, csak kihasználtam a pénzét, és megzsarolt, hogy elmondja a barátomnak, hogy lefeküdtem vele.

Nem hiszem, hogy sokra menne vele, mert a barátom előbb hisz nekem, mint neki, elvégre őt nem is ismeri... és hát az én szavam egy idegenével szemben sokkal többet ér a barátom szemében. De félek, mert elég befolyásos családja van a srácnak, és tuti keresztbe tudna tenni nekem valahogy, ha igazán akarja. :S

Mit tegyek most? :S

2011. aug. 15. 13:04
 93/98 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára írok ide, mert többet nem pazarlom arra az időmet, hogy válaszoljak. Tehát ezt tedd: Hagy ott mindkét srácot. A Mostani barátod azért, mert mondhatjuk azt, hogy elárultad, hűtlen voltál hozzá. És most ne mentegetőzz, mert ez tényleg így van. Előbb kellett volna gondolkodnod, a barátod várt rád, 1...ismétlem 1 kerek évet, mert te szűz voltál, és ezzel neked akart jót, megvárta volna, amíg készen állsz. Szerinted hány fiú/férfi vár manapság egy lányra/nőre? Elárulom neked, nem sok, mert a legtöbb úgy van vele, ha 1 hónap múlva nem fekszel le vele, ott hagy, és akkor még sokat is mondtam. Ne vágd át még jobban a barátodat, hiszen hazudnál neki, megcsaltad, és még lenne bőr a képeden vissza menni hozzá. Ráadásul úgy, hogy nem tudta a való igazságot.

A mostanival meg már amúgy se tudnál sok mindent kezdeni, hiszen már elküldted melegebb éghajlatra. De az is undorító lett volna, ha vele jössz össze. Legyen már benned valami tartás. Szégyenlem magam miattad, ez komolyan mondod. Szóval hagyd ott mind a kettőt, ha jót akarsz magadnak, de legfőképpen a barátodnak. Sajnálom, hogy egy ekkora hazug undorító féreg pics. barátnője (már ha annak lehet nevezni téged) van, és elpazarolt rád 1 évet. De te még mindig csak magaddal törődsz, hogy mi a búbánatot csinálj... erre csak azt tudom mondani, hogy egy utolsó szemétláda dög vagy...


18/l

2011. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
100%

szóval ha rákérdezne, még akkor is a szemébe hazudnál.

gerinctelen ribanc

2011. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de amit leírtál, hát arra jutottam, h elég buta kis pixsa vagy, már megbocsáss. A barátodat, (aki 1 évet várt arra amit te odadobtál a gazdag csávónak, aki valszeg a szülei pénzéböl vette meg neked azt a hiperfaxa felsöt), nos, hagyd el. Talál nálad sokkal jobbat is! Te meg menj a gazdag gyerekkel, aztán vetess vele sok drága felsöt ha téged az boldoggá tesz! van egy gyanúm, sztem ezt elbaxtad! majd rájössz...
2011. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
ÒTVAR R I B A N C!!!! Végigolvastam a kommenteket én is. Hát kisanyám, te mocskos nagy ribxanc qrva vagy, takarodj a sarokra! Es remelem h a szerencsetlen baratod rajön a dologra, es kibxasz úgy, h a lábad nem éri a földet! Mert talál nálad ezerszer jobbat is, azt megmondom
2011. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
gyülöllek te büdös qurva, a barátod egy rendes ember azonnal mondel neki, legszivesebben tarkon basználak!
2012. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen kérdést neten kell feltenned, te sem lehetsz normális. Ilyen erővel válassz pénz alapján..... LOL!
2012. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!