Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de most közbejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de most közbejött egy másik srác is. Hogyan léphetnék ki a kapcsolatból, vagy szerintetek hogyan válasszak kettejük között?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van most egy barátom 1 éve, és hát igazából vele minden jó, mert nagyon szeret, sokszor szokott hozni virágot, udvarias, kedves velem, meg minden, és nagyon szeretem, de most közbe jött egy srác, akivel... nem is tudom... egyszerűen csak úgy fellobbant közöttünk valami. Vele sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatom, és nagyon jól érezzük magunkat együtt. A barátommal még nem feküdtünk le egymással, mert azt mondta, megvárja, amíg én is úgy érzem, hogy neki szeretném odaadni magamat (szűz voltam), viszont ezzel a sráccal 3 napja lefeküdtem, mert valahogy elsodort ez az érzés, és nagyon jó is volt, alapvetően nem bántam meg, csak a barátom miatt van szörnyű lelkiismeret furdalásom, mert ő eddig mindig rendes volt velem, és bűntudatom van, hogy a háta mögött ilyet tettem, amikor ő már 1 éve várt rám.

Viszont az is igaz, hogy ez a srác nagyon hevesen csapta a szelet, mindenhová elvitt a kocsijával (eléggé tehetősek a szülei), mentünk bulizni, ide-oda, és ennyi pezsgés soha nem volt a másik kapcsolatomban. Ez az új srác elhalmoz mindennel, a múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette, pedig nem kértem rá... azért jó érzés volt, hogy ilyen figyelmes. A barátom is figyelmes, ő is szokott nekem kedveskedni apróságokkal, de egy olyan drága felsőt ő sohasem engedhetett volna meg magának, hogy megvegye nekem. Szóval most nem tudom, hogy mit csináljak, melyiküket válasszam. Mindkettő más miatt vonzó a számomra. Nem tudom, hogy mihez kezdjek a barátommal?

Segítsetek, légyszi! :S Szerintetek mit tegyek?


L/17 (F/18 és F/19)


2011. aug. 2. 12:46
 51/98 anonim ***** válasza:
100%

No comment már leírt mindenki mindent amit rólad lehet!Én is így gondolom úgy hogy nem is ragozom tovább!Tömören és röviden egy nagy R.I.B.A.N.C vagy!!

Több hozzá fűzni valóm nincs.....

2011. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 A kérdező kommentje:

Végiggondoltam a dolgokat, és arra jutottam, hogy igazatok van abban (már aki normális választ írt), hogy a jómódú srác nem valószínű, hogy hosszabb kapcsolatot tervezne velem, és akármilyen szenvedélyes is most a kapcsolatunk, valószínűleg hamar ki is égne emiatt.


Szóval rájöttem, hogy sokkal többet ér az, ha a mostani barátommal maradok. Ő tudom, hogy szeret és megbecsül engem. Nem mondom el neki, hogy lefeküdtünk ezzel a másik sráccal, mert nem szeretném, ha csalódna bennem, vagy esetleg összetörne emiatt. A gazdag srácnak meg megmondom, hogy ennyi volt, mert a barátommal maradok.

2011. aug. 2. 16:18
 53/98 anonim ***** válasza:
Erre picit korábban is rájöhettél volna. Sőt erre nem kell rájönni, mert aki észnél van az tudja, hogy ilyet nem tesz.
2011. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
100%
Bár egész végig rib@ncoztam, meg szidtalak(hozzáteszem jogosan), azért azt nem gondoltam volna, hogy ilyen szívtelen, lelketlen, gerinctelen ember vagy. Hogy tudsz majd belenézni a szemébe? Hogy tudsz majd ezek után vele lenni úgy, mintha misem történ volna? És amikor lefeküdtök egymással? Ő azt hiszi, hogy neked ez lesz az első, ott fog majd óvatoskodni meg agyon kényeztetni téged... Fúúúúj hányingerem van tőled!
2011. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hányingerem van ettől... Bocs...
2011. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 A kérdező kommentje:
Hülyeség volt kikezdenem ezzel a másik pasival (bár igazából ő kezdett ki velem), nem kellett volna belemennem ebbe az egészbe. A barátom rendes srác, nem érdemli meg, hogy elhagyjam őt egy másik pasiért. Nem értem, hogy mi ebben az undorító? Majdnem mindenki azt írta, hogy a másik fickó csak szexet akar, utána úgyis kidobna... miért baj akkor, hogy igazat adtam nektek? Nem várom meg, hogy csak kihasználjon és utána elhajítson. A barátomról tudom, hogy sose tenne ilyet. Egyértelmű, hogy akkor inkább vele maradok, nem?
2011. aug. 2. 16:38
 57/98 anonim ***** válasza:
100%

NEM érted MI az undorító ?! Az, hogy szerencsétlen barátod úgy tekint rád, mint akihez Ő fog nyúlni életedben először !

Azt hiszi szűz vagy, valószínűleg mindenét odaadja neked, és még csak nem is sejti, hogy más alá befeküdtél, mert megvett téged ! EZ AZ UNDORÍTÓ, TUDOD ?! Hogy most vissza mész hozzá, mintha semmi sem történt volna !

nő létemre ROSSZUL VAGYOK TŐLED !

2011. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de most csak a saját érdeked nézed... egyáltalán nem gondolsz a barátodra.


igen, mondtuk hogy a másik csak kihasználna és HAGYD EL a barátodat, mert vele semmiképp nem szabadna együtt maradnod, csak szóltunk hogy számíts rá hogy a másik kihasznál. ja biztos nem akarod ezt megvárni mert csak azt nézed neked mi a jó... bocs, de ez a legrosszabb amit tehetsz. csak azért maradsz a barátoddal mert túl jó hozzád... kényelemből. ez gáz. legyen benned annyi hogy elhagyod, neki is jobb lesz... sokkal jobban össze fogod törni ha ez később derül ki a számára.

2011. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
100%

De megcsaltad, miközben ő úgy tudja, hogy szűz vagy! És pont azért, mert ő rendes, jobbat érdemel, mint te vagy! Hogy tudsz majd ezek után belenézni a szemébe? Áruld már el! És a kamu szüzesség elvesztésedet, hogyan képzeled el?

Gondolkodj már egy kicsit!

2011. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
88%
Eltitkolni eltudod a párod előtt, ami történt. De gondolom még úgy tudja a párod, hogy szűz vagy. Annak elvesztése vérzéssel jár. Azt hogy fogod megoldani? Mert enyhén feltűnő lesz a párodnak.
2011. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!