Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de most közbejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de most közbejött egy másik srác is. Hogyan léphetnék ki a kapcsolatból, vagy szerintetek hogyan válasszak kettejük között?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van most egy barátom 1 éve, és hát igazából vele minden jó, mert nagyon szeret, sokszor szokott hozni virágot, udvarias, kedves velem, meg minden, és nagyon szeretem, de most közbe jött egy srác, akivel... nem is tudom... egyszerűen csak úgy fellobbant közöttünk valami. Vele sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatom, és nagyon jól érezzük magunkat együtt. A barátommal még nem feküdtünk le egymással, mert azt mondta, megvárja, amíg én is úgy érzem, hogy neki szeretném odaadni magamat (szűz voltam), viszont ezzel a sráccal 3 napja lefeküdtem, mert valahogy elsodort ez az érzés, és nagyon jó is volt, alapvetően nem bántam meg, csak a barátom miatt van szörnyű lelkiismeret furdalásom, mert ő eddig mindig rendes volt velem, és bűntudatom van, hogy a háta mögött ilyet tettem, amikor ő már 1 éve várt rám.

Viszont az is igaz, hogy ez a srác nagyon hevesen csapta a szelet, mindenhová elvitt a kocsijával (eléggé tehetősek a szülei), mentünk bulizni, ide-oda, és ennyi pezsgés soha nem volt a másik kapcsolatomban. Ez az új srác elhalmoz mindennel, a múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette, pedig nem kértem rá... azért jó érzés volt, hogy ilyen figyelmes. A barátom is figyelmes, ő is szokott nekem kedveskedni apróságokkal, de egy olyan drága felsőt ő sohasem engedhetett volna meg magának, hogy megvegye nekem. Szóval most nem tudom, hogy mit csináljak, melyiküket válasszam. Mindkettő más miatt vonzó a számomra. Nem tudom, hogy mihez kezdjek a barátommal?

Segítsetek, légyszi! :S Szerintetek mit tegyek?


L/17 (F/18 és F/19)


2011. aug. 2. 12:46
 21/98 anonim ***** válasza:
100%

jó szórakozást az új barátoddal te ócskaság.. remélem egyszer nagyon megfogod még ezt bánni!! RIB@NC.. azzal a pénzes fiúval úgyse lesztek sokáig együtt..


írta valaki, hogy lelkiismeret furdalása lesz... hát azt el kell keserítenem, mert az ilyen rib@ncoknak sose lesz...

2011. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
100%
Takarodj el a gépedtöl és ásd el magad..
2011. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
100%
igen, mond el neki!!! remélem pofán fog b@aszni és ott helybe agyonver!!
2011. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
100%
ÁSSAD MAGAD ELFELE TE K.U.R.V.A.
2011. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
100%
Segítség kell? Itt van: MONDD EL NEKI!!! Nem tudsz dönteni? Nem neked kell, hanem a barátodnak. Vagy megbocsájt (amit kétlek), vagy ad még egy esélyt, amit úgyis elfogsz cs3szni.
2011. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit Te genetikaizsákutca, hogymiajóédesribancosmocskosanyádért nem tudod magad tarkón lőni XD. Én a barátodat nagyon sajnálom hogy egy ilyen kétszínű pénzéhes kis kurv@t szedett össze. Pfej, teh, még azt sem érdemled meg hogy írja rólad. Ásd el magad inkább!
2011. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 A kérdező kommentje:
Ő sose ütne meg engem. Nem olyan típus. Úgy lett nevelve, hogy nőt sosem üthet meg. De amúgy is, abbahagynátok már ezt a mocskolódást? Tanácsra volt szükségem, hogy mihez kezdjek ezzel a helyzettel, nem pedig erre a sok ócsárolásra!
2011. aug. 2. 13:24
 28/98 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, és tűnj el az életéből...
2011. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
100%

jajj dehogy szereted te a barátodat... ha szeretnéd akkor nem tudnál mással lefeküdni.. (még ha részeg lettél volna.. bár még úgyse...)


mondd el neki, szerintem joga van tudni, hogy miért hagyod el. egyébként csak azt sajnálom, hogy pont a magadfajták miatt lesznek az ilyen rendes srácokból is bizalmatlan idióták.. :/ mert szerintem ezután nem nagyon fog a barátod bízni a nőkben :) és meg is érteném.


legyél a gazdag pasival de ne számíts hosszú kapcsolatra. remélem lesz benned még annyi tisztesség, hogy tényleg elhagyod a barátodat

17/L

2011. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, ne kínozd tovább. Az a probléma, hogy a barátod megbecsül téged. Pedig aztán rajtad semmi becsülni való nincsen. Nem vagy te jó semmire, csak arra, hogy valakinek kielégítsd a szexuális vágyait. Igaz, te a szolgáltatásaidért nem pénzt, hanem csili-vili rucit kapsz....:)
2011. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!