Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de most közbejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de most közbejött egy másik srác is. Hogyan léphetnék ki a kapcsolatból, vagy szerintetek hogyan válasszak kettejük között?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van most egy barátom 1 éve, és hát igazából vele minden jó, mert nagyon szeret, sokszor szokott hozni virágot, udvarias, kedves velem, meg minden, és nagyon szeretem, de most közbe jött egy srác, akivel... nem is tudom... egyszerűen csak úgy fellobbant közöttünk valami. Vele sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatom, és nagyon jól érezzük magunkat együtt. A barátommal még nem feküdtünk le egymással, mert azt mondta, megvárja, amíg én is úgy érzem, hogy neki szeretném odaadni magamat (szűz voltam), viszont ezzel a sráccal 3 napja lefeküdtem, mert valahogy elsodort ez az érzés, és nagyon jó is volt, alapvetően nem bántam meg, csak a barátom miatt van szörnyű lelkiismeret furdalásom, mert ő eddig mindig rendes volt velem, és bűntudatom van, hogy a háta mögött ilyet tettem, amikor ő már 1 éve várt rám.

Viszont az is igaz, hogy ez a srác nagyon hevesen csapta a szelet, mindenhová elvitt a kocsijával (eléggé tehetősek a szülei), mentünk bulizni, ide-oda, és ennyi pezsgés soha nem volt a másik kapcsolatomban. Ez az új srác elhalmoz mindennel, a múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette, pedig nem kértem rá... azért jó érzés volt, hogy ilyen figyelmes. A barátom is figyelmes, ő is szokott nekem kedveskedni apróságokkal, de egy olyan drága felsőt ő sohasem engedhetett volna meg magának, hogy megvegye nekem. Szóval most nem tudom, hogy mit csináljak, melyiküket válasszam. Mindkettő más miatt vonzó a számomra. Nem tudom, hogy mihez kezdjek a barátommal?

Segítsetek, légyszi! :S Szerintetek mit tegyek?


L/17 (F/18 és F/19)


2011. aug. 2. 12:46
 41/98 anonim ***** válasza:
100%

Szevasz Ganaj!

Nembaj, ha elhánytam magam miután elolvastam? Szánalmas amit tettél:) Szegény barátod VÁRT RÁD! Baz.meg 1 év... tudod mennyi idő az???? De te ezzel szépen vissza is éltél! És még azt mered kérni, hogy ne nevezzünk ribancnak ezek után? gondolkodjál már te sz.ardarab!!! Nagyon ajánlom Neked, hogy rendesen hagyd ott a barátodat és ezt ne merd felhozni Neki!!! Szégyen... a legjobb tanács: legyél öngyilkos!

2011. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok... (13:57)

Nagyon felbosszantott ez az egész... Az ilyenek miatt mint te lesz a rendes fiúkból olyan, akik soha többé nem lesznek képesek megbízni a nőkben!

Tegyél egy szívességet, és szakíts vele, de lehetőleg csak annyit mondj, hogy másik fiú miatt! Ne mondd el neki, hogy le is feküdtél vele... Ezzel valószínűleg összetörnéd...... Megérdemelné az igazságot, de a saját érdekéből inkább EZT ne mondd el neki. De mindenképp szakíts vele! JOBBAT ÉRDEMEL NÁLAD! És mielőtt még arra gondolnál, hogy titokban tartod, és folytatod tovább a kapcsolatot, ne reménykedj. Meg fogja tudni ! És az mindennél rosszabb lesz!


Ha én ezt megcsináltam volna, saját magam ásnám el a kert végében................

2011. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
90%

Üdv!


Rendkívül részletes beszámolót adtál magadról, ezzel a kis szöveggel. Nos, végig olvastam az összes hozzászólást, és meg kell, hogy mondjam, az összessel egyetértek. Véleményt nem nyilvánítok,mert fölösleges lenne, ugyanis már vagy 20-an leírták.

Annyit még hozzátennék, hogy, Téged ki kéne tenni a sarokra: gátlástalan vagy, lelkiismeret, tisztesség nulla, anyagias vagy, egyszóval egy TÖKÉLETES MUNKAERŐ LENNÉL a piacon....

2011. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és nem ribancozok, hogy örülj...de azért gondolkozz el egy kicsit.


Van egy fiú aki szeret, úgy, hogy 1 éve vár rád. (ami fiúknál nem olyan egyszerű, és 1 év r.hadt sok idő) Te húzod az agyát, hogy ha kész leszel rá, akkor odaadod magad neki, ő hűséges, és kitart... Erre te valami alkalmi kapcsolat miatt odaadod magad másnak. (nem is a pénz dolog itt a nagy szám nekem, hanem, hogy egy jól működő kapcsolatot, valami alkalmi csávó miatt felrúgsz) Mégis neked milyennek tűnne ez az szitu kívülről?


Ja és ezek után még neked áll feljebb? Mint mondtad az új sráccal 2 hónapja alakul a dolog...egyszer sem jutott eszedbe, hogy nem fair a barátoddal szemben? Hogy kihasználod, és eljátszod a bizalmát. Itt nem csak a szex a lényeg, mert az már csak a vége a dolognak. Hanem az egész szitu.


Ezek után ne is akarj jó kislány lenni. Ha van egy kis szeretet barátod felé, na meg egy kis önbecsülésed elmondod neki, hogy megcsaltad, és békén hagyod, és a szeme elé sem kerülsz többet!!! És elmagyarázod neki, milyen undorító dolgot tettél, és maximálisan a TE hibád (mert az) hátha úgy kevésbé lesz NEKI rossz! Én meg sem próbálnék bocsánatot kérni, mert nem érdemled meg...(jobb ha ezt te is tudod)


Utána azt csinálsz amit akarsz. :S

2011. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
77%
Látod nem ribancoztam :D
2011. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 Zuperapuka ***** válasza:
100%
Te nem, de én igen: Ribbbbbbbb*nc vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
13%

Szia!


Szerintem az összes eddigi kommentelő aki leribancozott az csak magát minősítette. Egyetértek velük abban, hogy amit tettél az az egyik legdurvább dolog, amit tehettél a barátoddal.

Gondolj bele, hogy ha te a helyében lennél akkor mit éreznél. Mondd el neki, hogy mi történt és szakíts vele. Nem vagy belé sajnos szerelmes, pedig ő egy olyan fiú, aki baromi ritkán fordul elő. Ne mentegetőzz előtte sem. Mondd ki nyíltan és bánd meg.

A másik srác valószínűleg nem marad sokáig veled, mert lefeküdt egy olyan lánnyal, akinek barátja van és ebből látszik, hogy ő nem egy lelkiismeretes fiú, tehát ezt bármikor újra megtenné.

Sajnállak és remélem örökre tanultál ebből a hibából. És azért is sajnállak, mert tanácsot kérsz, ahelyett hogy a lelkiismereted súgná, hogy mit kell tenned. Tudod ha én ilyet elkövetnék, az első utam a barátomhoz menne, mert nem tudnám feldolgozni ezt a traumát és tudnám, hogy joga van tudni.

Tanulj belőle!

2011. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
48%
PÉNZ VS RENDES SRÁC XD melyiket választod , a csávót vagy a pénzt? (kevés pénzzel is meglehet élni.)
2011. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
100%
15:21. ne általánosítsunk már megint. -.- igen, a kérdező értelmi szintje nagyon lent van a 0-nál, sőt még mínuszban is van. de ne mondd már, hogy minden nő ilyen...
2011. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
52%

ha megtalálod a minden szót, majd szólj, rendben?


sokszor nem egyenlő a minden-mindig-állandóan szóval.

2011. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!