Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de most közbejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de most közbejött egy másik srác is. Hogyan léphetnék ki a kapcsolatból, vagy szerintetek hogyan válasszak kettejük között?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van most egy barátom 1 éve, és hát igazából vele minden jó, mert nagyon szeret, sokszor szokott hozni virágot, udvarias, kedves velem, meg minden, és nagyon szeretem, de most közbe jött egy srác, akivel... nem is tudom... egyszerűen csak úgy fellobbant közöttünk valami. Vele sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatom, és nagyon jól érezzük magunkat együtt. A barátommal még nem feküdtünk le egymással, mert azt mondta, megvárja, amíg én is úgy érzem, hogy neki szeretném odaadni magamat (szűz voltam), viszont ezzel a sráccal 3 napja lefeküdtem, mert valahogy elsodort ez az érzés, és nagyon jó is volt, alapvetően nem bántam meg, csak a barátom miatt van szörnyű lelkiismeret furdalásom, mert ő eddig mindig rendes volt velem, és bűntudatom van, hogy a háta mögött ilyet tettem, amikor ő már 1 éve várt rám.

Viszont az is igaz, hogy ez a srác nagyon hevesen csapta a szelet, mindenhová elvitt a kocsijával (eléggé tehetősek a szülei), mentünk bulizni, ide-oda, és ennyi pezsgés soha nem volt a másik kapcsolatomban. Ez az új srác elhalmoz mindennel, a múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette, pedig nem kértem rá... azért jó érzés volt, hogy ilyen figyelmes. A barátom is figyelmes, ő is szokott nekem kedveskedni apróságokkal, de egy olyan drága felsőt ő sohasem engedhetett volna meg magának, hogy megvegye nekem. Szóval most nem tudom, hogy mit csináljak, melyiküket válasszam. Mindkettő más miatt vonzó a számomra. Nem tudom, hogy mihez kezdjek a barátommal?

Segítsetek, légyszi! :S Szerintetek mit tegyek?


L/17 (F/18 és F/19)


2011. aug. 2. 12:46
 81/98 anonim ***** válasza:
70%

Még leírhatod 800milliószor, hogy tanács kell. És leírják nekem még pár ezerszer, hogy: mond el neki, ő majd kidob, te meg mész kocsikázni meg vásárolgatni...ennyi. Nem mondom, hogy minek gondollak, mert szerintem már tudod te is, az előző válaszokból. Amúgy itt nem téged kell sajnálni, meg vigasztalni, hogy bocsáss meg magadnak...inkább a barátodat. Minden esetre én a helyedben elsüllyednék szégyenemben, hogy valaki kedves és megértő én meg átvágom. Meg ne haragudj, 2hónap után oda adod magad? Akkor sem csinál ilyet egy normális 17éves lány, ha nincs barátja...ha van akkor meg végképp nem.


17/L

2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
100%

KAMUUUUUU! Ez biztos. Biztos arra megy az illető, hogy minél több hozzászólást kapjon :D (bár elég érdekes perverzió ez. xD )

De ilyen ribi a világon nicsnen :) (Vagy ha van is, biztos nem írná ki)

2011. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott mindkettőt, és mindenki jól fog járni. Ekkora egy ribivel is ritkán fut össze az ember, de hogy még ennyire sötét legyen, mint az éjszaka... de még mindig nem fogtad fel, hogy ezzel csak magad... na, jó, nem fecsérlem rád az időt, azt csinálsz, amit akarsz. Egyedül szegény barátodat sajnálom, aki mindent meg tett érted, várt rád 1 évig, ami manapság ritka, mint a fehér holló, erre te 2 hónap után már a lábadat széttetted annak a köcsög buz.nak, mert vett neked pár csecsebecsét, meg el vitt autókázni? Szánalom vagy te büdös kurv. lánygyerek, ez az igazság, hiába mondod, hogy fejezzük be, nem fogjuk. Amúgy te nem tudom, milyen származású vagy, de ha ezekből a válaszokból se bírod felfogni, hogy igenis egy ribizli vagy, akkor leírom neked a Világ összes nyelvén. Csak ennyit akartam, szóval a tanácsom, hogy hagyd el a barátodat, és a pénzes csávóval se foglalkozz többet.
2011. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:38


Hát nem tudom te hol élsz?!De én ebben az elkurvult világban cseppet sem lepődöm meg az ilyen ostoba pinákon...

Nem tudom miért olyan hihetetlen ez?Sajnos egyre több az ilyen lány.De te figyu egy kalitkában élsz hogy nem hallottál ilyenről?:D:D

Szerintem nem kamu!!

2011. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetre kérdező itt mindenki jól járt!Főleg a 2 srác!

Az egyik jól szétdughatta a pinádat egy felsőért és pár liter benzinért a másik meg még időben megtudta hogy van egy hatalmas nagy ku.rvája!Inkább most derüljön ki mint 3 év múlva hogy a barátnője valójában egy kis ku.rva aki felsőért kefél és egy kis kocsikázásért....

Te neked kitűnő helyed lenne az excsajok oldalon!TE AZTÁN TÉNYLEG ODA VALÓ LENNÉL!

2011. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
100%
csak az első oldalt olvastam végig mer szerintem a többi 8on is ugyanaz van: egy kurv@ vagy..ennyih
2011. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim válasza:
89%

Én egy olyan fiú vagyok, akinek még nem volt barátnője, pedig már nagyon vágyok rá, hogy legyen. És mindent megtennék érte, mindazt, amit érted is megtett a barátod. Hűséges típusnak tartom magam, és ragaszkodó is vagyok, várok rá akár egy évig is ha kell. Sok mindent megbocsájtanék neki, de egy valamit nem: ha megcsal és kihasznál (ebben az utolsóban volt már részem). Mivel én nem tenném meg vele ezt sohasem, ugyanezt várom el viszont. De ha megtudnám, hogy ezt tette velem, többet nem szólnék hozzá, ha ő mondaná el, az sem változtatna a dolgokon. Aki megcsalja a párját, az nem is szerette őt igazán, ezen nincs mit fényezni. És igaza van az egyik kommentelőnek, hogy az ilyen lányok miatt lesznek a rendes fiúkból "bizalmatlan idióták".

Annyira szeretnék már egy kedves barátnőt, akinek megadhatok mindent, de kezdek rájönni, hogy soha nem találok magamnak párt.


25/F

2011. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért nem vesz neked drága holmit? Tudod, jól írta előttem valaki, hogy nem az számít milyen drága ajándékot, cuccot vesz neked akit szeretsz, hanem az a fontos hogy tőlle kapod... én se hordalak el mindennek, de egyetértek mindenkivel aki előttem írt. Ha tehetné, hidd el, lehozná neked a csillagokat is az égről. Ha a legjobbat akarod, akkor nézz mélyen magadba, gondolkozz el azon, hogy mit tettél, és szakíts a jelenlegi barátoddal. MINDEN kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség, hangsújoznám, az ŐSZINTESÉG!!! Hehet, hogy most már bánod, bár nem így van, pedig ez lenne a legjobb, dehát az "alapvetően nem bántam meg" mondat mindent elmond. Ha tényleg fontos neked a barátod, akkor legyél vele őszinte, beszélj vele és mond el neki hogy mit csináltál, ennyit megérdemel! Neki kell dönteni, hogy akarja-e így ezt az egészet, amit kétlek, nem pedig neked! Vállald a tetteid következményét, elvégre minden ezzel jár. Igen, megbántod vele, de legalább előbb tudja meg, így előbb is lesz túl ezen az egészen és képes lesz találni egy olyan lányt, akivel kezdhet egy tiszta és boldog kapcsolatot. Ne feledd hogy tartja a mondás: A hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát! Hidd el, ez teljesen igaz! Itt mindenki a legjobbat akarja a párodnak, és az az, hogy otthagyod. Ha tényleg te is a legjobbat akarnád neki, hallgatnál ránk.


Remélem mostmár belátod, hogy véget kell vetned mindegyik kapcsolatodnak, mert az is biztos, hogy nem szereted a mostani fiút, mert aki ilyet csinál, az nem szerelmes!


21/N

2011. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
100%
Majd sos sok év mulva ha a lányod eléd áll egy ilyen storyval, gondolkozz el ezen. Vagy ha a fiad azért esik pofára mert esetleg nem áll ugy anyagilag. Eladod magad, erkölcsi tartás nulla.
2011. aug. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 .Daniel. ***** válasza:
100%

Hogy a ragyásképűribanck*rvafejedet cifrázzam széjjel baz*meg...Hát szabad ilyet?Szabad??

Na jó nem kezdek bele, az igazságot már 100an elmondták előttem. Még valami a hozzászólóknak: Nem vágjátok hogy nem fog szembenézni a valósággal mert egy utolsó gyáva semmirekellő? Jól mondják nőt nem ütünk meg ez így is van. Ez nem nő baz*meg ... Én alapból segítek itt az embereknek de ahogy előttem is írták én is szívesen etetnék veled egy kis ólmot...Pfejj nők utolsó szégyene! És a fajtársaid egyre többen lesznek! Hová korcsosul a női nem?! Ne értsen félre senki én nem is igazán attól hányok hogy más eltudott csábítani hanem hogy ezek után úgy akarsz visszamenni hozzá mintha jót tennél ezzel neki. Nem kéne neked itt prédikálni de annyira ostoba szar vagy hogy nem bírom ki. áá..és még a Te fajtád képzeli magát jó nőnek. Remélem az élet gyorsan elintéz fejletlen céda.

Tanács: Hagyd el és mond a szemébe milyen nyomoronc voltál aztán felejtsd el ki vagy és honnan jöttél.

2011. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!