Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de most közbejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de most közbejött egy másik srác is. Hogyan léphetnék ki a kapcsolatból, vagy szerintetek hogyan válasszak kettejük között?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van most egy barátom 1 éve, és hát igazából vele minden jó, mert nagyon szeret, sokszor szokott hozni virágot, udvarias, kedves velem, meg minden, és nagyon szeretem, de most közbe jött egy srác, akivel... nem is tudom... egyszerűen csak úgy fellobbant közöttünk valami. Vele sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatom, és nagyon jól érezzük magunkat együtt. A barátommal még nem feküdtünk le egymással, mert azt mondta, megvárja, amíg én is úgy érzem, hogy neki szeretném odaadni magamat (szűz voltam), viszont ezzel a sráccal 3 napja lefeküdtem, mert valahogy elsodort ez az érzés, és nagyon jó is volt, alapvetően nem bántam meg, csak a barátom miatt van szörnyű lelkiismeret furdalásom, mert ő eddig mindig rendes volt velem, és bűntudatom van, hogy a háta mögött ilyet tettem, amikor ő már 1 éve várt rám.

Viszont az is igaz, hogy ez a srác nagyon hevesen csapta a szelet, mindenhová elvitt a kocsijával (eléggé tehetősek a szülei), mentünk bulizni, ide-oda, és ennyi pezsgés soha nem volt a másik kapcsolatomban. Ez az új srác elhalmoz mindennel, a múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette, pedig nem kértem rá... azért jó érzés volt, hogy ilyen figyelmes. A barátom is figyelmes, ő is szokott nekem kedveskedni apróságokkal, de egy olyan drága felsőt ő sohasem engedhetett volna meg magának, hogy megvegye nekem. Szóval most nem tudom, hogy mit csináljak, melyiküket válasszam. Mindkettő más miatt vonzó a számomra. Nem tudom, hogy mihez kezdjek a barátommal?

Segítsetek, légyszi! :S Szerintetek mit tegyek?


L/17 (F/18 és F/19)


2011. aug. 2. 12:46
 11/98 anonim ***** válasza:
100%
akkor elemezzük a helyzetet kicsit: 1 éve együtt vagy a barátoddal akivel nem feküdtetek le, mert szűz voltál. szerencsétlen srác kedves veled, hajlandó volt várni rád. erre te lefekszel a pénzes sráccal mert vett neked vmi drága göncöt. gratulálok, akárhogy szépíted elég undorító egy nőszemély vagy, elmész az első palival, mert pénzes és neki adod magad a barátod helyett, aki pedig szeret és várt rád...
2011. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
88%

hát bocs, én eléggé toleráns szoktam lenni az ilyen dolgokban tekintve hogy én is csináltam hülyeségeket régebben, de ez r.ibancság...


hagyd ott a barátodat ha már így átverted, de szerintem a másik gyerek még kb. 5x lefekszik veled aztán kidob. (ja, és nem Ő teheti meg, hogy szórja a pénzt hanem a szülei.. ;) és én sose kaptam még virágot se csak úgy random a barátomtól, csak szülinap stb és mégse rohantam egy gazdagabb fiúhoz :) )

17/L

2011. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
100%

"A barátommal még nem feküdtünk le egymással, mert azt mondta, megvárja, amíg én is úgy érzem, hogy neki szeretném odaadni magamat (szűz voltam)"


Tudod, Te, hogy hány ilyen pali rohangál, aki ilyen a párjával, hogy képes lenne várni???? Hát, igen....kb annyi, mint amennyi tisztesség van benned.

Tehát, te van a szerelemre, biztonságra, utazol, hanem az anyagiakra...

Azért, én kívánom, hogy hozzon egyszer olyan helyzetbe, Téged a sors, mint amilyenbe, Te hoztad a szerencsétlen párodat....csak, hogy átérezd, milyen érzés!

2011. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 A kérdező kommentje:
Jaj, hagyjátok már ezt a ribancozást. Mire jó ez, hogy leoltjátok a másikat? Segítséget, tanácsot szerettem volna kérni, nem bunkó beszólásokat! Én is tudom, hogy buta voltam, nem kellett volna lefeküdnöm vele, ez tény. Írtam is, hogy lelkiismeret furdalálom van a barátom miatt. Miért kell akkor még jobban bántani? A gazdag srácnak nem a pénze kell, az tetszik benne, hogy annyi pezsgés van a kapcsolatunkban, sokkal szenvedélyesebb, mint a barátommal valaha is volt. Tudom, hogy ez még nem ok arra, hogy le is feküdjek vele... de elragadtattuk magunkat.
2011. aug. 2. 13:10
 15/98 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem a pénze kell... Mitől van pezsgés? A szülei pénze miatt nem? Autó, buli, drága ruha...

Miért bántunk? Mert mást nem érdemelsz te ócska rib@nc. Szenvedjél csak jó sokáig!

2011. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
100%
Te agyilag egy nyomor*** vagy! Nem vagy ribanc, NEM??!! Ezt magadnak meséled most be.. közbe egy ócska rib@nc vagy mindenki szerint.. van egy fiú aki szeret és vár rád 1 évet... 1ÉVET!, amit tud, azt megvesz neked és te 3 nap után lefekszel egy másik fiúval, mert ő drágább dolgokat tud venni, mint a mostani barátod.. MI EZ, HA NEM RIB@NCSÁG???! te idiót@!!
2011. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
93%

"Miért kell akkor még jobban bántani?" Mert megérdemled!

Remélem az új pasid hamar "vesz" egy másik nőt, ahogyan téged is megvett. Úgyis visszakapod az élettől. Majd akkor gondolj arra, hogy ahogyan te bánsz az emberekkel, ők is úgy bánnak veled.

2011. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
100%

Igazat kell adnom azoknak, akik lerib@ncoznak...


Nem kell neked tanács. Amit tehetsz az az, hogy elmondod neki az egészet, őszintén, legalább most legyél az, és ha nem köp le és nem pofoz fel, vagy nem mondja azt, hogy: Takarodj a szemem elől, akkor még örülhetsz is.

2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon van a hangsúly, hogy megcsaltad. Igaz, azt se kellett volna, de fiatalon követ el mindenki hibákat. Ez a baj:

"alapvetően nem bántam meg"


"mindenhová elvitt a kocsijával"


"múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette"


"Mindkettő más miatt vonzó a számomra"- Hagyd szépen el a Pasidat....eleget rúgtál már belé így is. Engedj a helyedre egy olyan lányt, aki megérdemli Őt.

2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 A kérdező kommentje:

Nem 3 nap után feküdtem le vele, hanem 3 napja. Ismertem őt már 2 hónapja, csak eddig nem bonyolódtam bele ennyire a dolgokba. Mondom, hogy vele más, de a barátomat is nagyon szeretem, és lelkiismeret furdalásom van amiatt, hogy nem vele történt meg, de ezért kértem SEGÍTSÉGET! Normális tanácsokat szeretnék kapni, nem oltogatást. Azt köszönöm, de nem igénylem. Én is tudom, hogy nem kellett volna lefeküdni a sráccal, de most már mindegy.

Azt szerettem volna tudni, hogy elmondjam-e a barátomnak vagy sem, és hogy melyiküket válasszam? Ha szakítok a barátommal, elmondjam neki, hogy valaki más miatt teszem? Vagy inkább jobb, ha hallgatok róla, és nem okozok neki fájdalmat? Vagy inkább maradjak vele, mert ő jobban megbecsül engem, mint a gazdag srác? Tudom, hogy a barátom milyen rendes, hogy várt rám, és hogy igyekszik a kedvemben járni, még úgy is, hogy nem olyan tehetős, és szeretem is, ezért nehéz őt elengednem. Ebben kértem tanácsot, nem pedig véleményt. Ha az érdekelt volna, akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy "Szerintetek ribanc vagyok?", de mivel nem ez érdekelt, ezért légyszi, az eredeti kérdésre válaszoljatok. Köszi!

2011. aug. 2. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!