Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de most közbejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de most közbejött egy másik srác is. Hogyan léphetnék ki a kapcsolatból, vagy szerintetek hogyan válasszak kettejük között?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van most egy barátom 1 éve, és hát igazából vele minden jó, mert nagyon szeret, sokszor szokott hozni virágot, udvarias, kedves velem, meg minden, és nagyon szeretem, de most közbe jött egy srác, akivel... nem is tudom... egyszerűen csak úgy fellobbant közöttünk valami. Vele sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatom, és nagyon jól érezzük magunkat együtt. A barátommal még nem feküdtünk le egymással, mert azt mondta, megvárja, amíg én is úgy érzem, hogy neki szeretném odaadni magamat (szűz voltam), viszont ezzel a sráccal 3 napja lefeküdtem, mert valahogy elsodort ez az érzés, és nagyon jó is volt, alapvetően nem bántam meg, csak a barátom miatt van szörnyű lelkiismeret furdalásom, mert ő eddig mindig rendes volt velem, és bűntudatom van, hogy a háta mögött ilyet tettem, amikor ő már 1 éve várt rám.

Viszont az is igaz, hogy ez a srác nagyon hevesen csapta a szelet, mindenhová elvitt a kocsijával (eléggé tehetősek a szülei), mentünk bulizni, ide-oda, és ennyi pezsgés soha nem volt a másik kapcsolatomban. Ez az új srác elhalmoz mindennel, a múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette, pedig nem kértem rá... azért jó érzés volt, hogy ilyen figyelmes. A barátom is figyelmes, ő is szokott nekem kedveskedni apróságokkal, de egy olyan drága felsőt ő sohasem engedhetett volna meg magának, hogy megvegye nekem. Szóval most nem tudom, hogy mit csináljak, melyiküket válasszam. Mindkettő más miatt vonzó a számomra. Nem tudom, hogy mihez kezdjek a barátommal?

Segítsetek, légyszi! :S Szerintetek mit tegyek?


L/17 (F/18 és F/19)


2011. aug. 2. 12:46
 71/98 anonim ***** válasza:
100%
"És emiatt nem is akarom neki elmondani. Ennyi." Menthetetlenül ostoba, gerinctelen, szívtelen, undorító, pénzéhes, lelketlen pics@ vagy. Remélem a barátod minél előbb rájön, hogy mekkora rib@ncot sikerült kifognia...
2011. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mentegeted magad? Csak nem akarsz szembenézni azzal mit tettél, hanem inkább homokba dugod a fejed, és áltatod magad, hogy NEKI jobb így. Pedig csak önző módon magadra gondolsz, és hogy ne kelljen szembesülnöd a megvetésével, amit megérdemelnél.


Lehet nem fogja észrevenni, hogy nem vagy szűz, de te tudni fogod. És ha van egy kis lelked nagyon rosszul fogod magad érezni, mert tudni fogod, hogy ő megbízik benned, de meg kihasználtad és eljátszottad a bizalmát. Kívánom neked, hogy így legyen és szenvedj a dolog miatt...mert akkor még van remény a számodra, hogy nem leszel egy lelketlen dög.

2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
100%
de még mindig nem érted hogy ezzel NEM NEKI teszel jót hanem MAGADNAK. ilyen nehéz felfogni???? SOKKAL JOBB lenne neki ha most szakítotok (mert egyszer úgyis fogtok... már csak azért is mert te nem szereted és évekig nem használhatsz ki egy embert azért fel fog neki tűnni..) és akkor rendesen továbblép keres olyat aki SZERETI és MEGÉRDEMLI mintha még ki tudja mennyi ideig HAZUGSÁGBAN kell élnie... komolyan csak egy percre GONDOLKOZZ! nem hiszem el, hogy nem látod be, hogy igazunk van..........
2011. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
84%

Most vettem a fáradságot és végig olvastam a kommentelők véleményét mert ez a mocskos sztori megért annyit hogy megtudjam hogy nem e én gondollak egy roh.adék,aljas,büdös szemét láda büdös olcsó ri.banc ku.rvának!

De nem úgy hogy megnyugodtam és ez így van rendjén!

Már csak azt nem értem hogy hogy a büdös francba van ezek után még beadni neki hogy szűz vagy?????Plussz még be sem akarod vallani a bűnödet szemét áruló,remélem az élettől majd vissza kapod ezt nem duplán hanem triplán!

A szűzhártyára vissza térve,én eddig 2 lánynak volt szerencsém elvenni a szűzeségét és mind a kettő sportolt úgy hogy ezt buktad hogy átszakad!Azt egy hülye is vagy avatatlan is észre veszi hogy nem vagy már szűz!BEBUKTAD SZIVI DE NAGYON,REMÉLEM SZERENCSÉTLEN SRÁC MIELŐBB MEGTUDJA ÉS KITAKARITT AZ ÉLETÉBŐL DE OLCSÓ ÁRULÓ SZUTYOK!

A leggusztustalanabb viszont az hogy még szinte neked áll feljebb te aljadék és még annyi sincs benned hogy bocsánatot kérj vagy eláruld bünödet,ez már egy lelkiismeretlen undoritó emberre vall,pont olyanra amilyen te vagy!PFFFEEEJJJ VAGY!!!!

2011. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te olyan buta vagy mint a seg.gem!SZERINTEM TE ANNYIRA BUTA VAGY HOGY MÉG MINDIG LE SEM ESETT HOGY MIT CSINÁLTÁL!!MINDENKI ELMONDTA HOGY OSTOBA SEG.G R.IBANC VAGY,DE TE ENNEK ELLENÉRE MÉG ITT MENTEGETED MAGAD TE SZERENCSÉTLEN NYOMORULT,MINTHA EZ OLYAN TERMÉSZETES LENNE ÉS MI SEM TÖRTÉNT VOLNA!

INNEN LÁTNI HOGY MENNYIRE EGY SÖTÉTSÉG VAGY,MINDENKI ELKÜLDÖTT AZ ÖSSZES VÁLASZOLÓ EGY OLCSÓ R.BANCNAK TART,DE TE MÉG MINDIG NEM ÉRTETTED MEG HOGY MILYEN ALJAS DOLGOT MŰVELTÉL!NEM HOGY KU.RVA VAGY DE MÉG AGYILAG SEM FUNKCIONÁLSZ RENDESEN TE GENETIKAI HULLADÉK!


Elnézést mindenkitől a nagybetűért de ezt az idiot.a pi.csát nem tudtam szó nélkül hagyni!!

2011. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen az igazi szutyok k*rva :D legalább megszokott sz*patni a kocsikázás közbe ? :D
2011. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire gusztustalan emberrel még nem találkoztam.

Szégyeld magad,a nők szégyene vagy.

Undorító,ha a kezem közé kerülnél úgy orrba basználak,hogy sírva futnál a pasidhoz.

Kívánok ugyanannyi csalódást és fájdalmat az életbe,amennyit Te okozol olyan embernek aki szeret!

Rohadt k*va

22/L

2011. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
26%
Én nem foglak szídni.De te is jól tudod hogy amit tettél nem volt helyes...De én abban hiszek, hogy ha valakit igazán szeretsz,akkor nem szeretsz bele másba.De ha ez mégis megtörtént, akkor nem voltál az előzőbe igazán szerelmes...:/
2011. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen felfogású lányok hoznak szégyent a női nemre. Nagyon csúnya dolog, amit művelsz, és tudod...Isten nem ver bottal. Egyszer mindenki visszakapja a pofont, amit előzőleg másnak adott.

Mellesleg, remélem miután elolvastad az összes kommentet, átértékeled a dolgokat.

19L

2011. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
70%
KAMU!! Ekkora p.csa nem létezhet...
2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!