Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/153 anonim ***** válasza:
95%

Ezigen, én eddig azt hittem hogy ilyen mentalitású emberekből van kevés, erre kiderül hogy milyen sokan vevőek lennének erre... érdekes. :)

de lehet hogy csak azért mert az oldal anonim, és szemtől szembe meg nem nagyon merik felvállali az emberek a dolgaikat, akármilyen bennsőséges egy baráti kapcsolat, én is elég sokszor megkaptam a nem túl bájos jelzőimet a kis perverzióimra...

2012. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/153 A kérdező kommentje:
Én is sokáig úgy voltam vele,hogy csak nagyon óvatosan vállaltam fel az ilyen jellegű vágyaimat és néhány kivétellel olyan kapcsolataim voltak ,ahol a domináns szerepet Én alakítottam...aztán egy ideje már úgy döntöttem,hogy komoly kapcsolatot csak olyan Nővel kezdek ezentúl akik nyitott ezen vágyaimra,hasonló beállítottságú és élvezi az ebben rejlő izgalmas lehetőségeket...így már az 1.-2. randin közölni szoktam ,hogy hogy is néz ki számomra egy ideális kapcsolat ...:)...amíg pedig nem jön össze ,egy ilyen jellegű tartós komoly kapcsolat,addig maradok a laza kapcsolatoknál ahol egyikünk sem vár többet a dologtól,mint időnként pár kellemes órát..
2012. márc. 28. 13:04
 43/153 anonim ***** válasza:
94%
Jól csinálod, így korrekt. Sok sikert! :)
2012. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/153 A kérdező kommentje:
Amilyen kiszámíthatatlan az élet talán pont ott botlunk egymásba ahol a legkevésbé várnám...mondjuk akár itt..:))
2012. márc. 28. 15:14
 45/153 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz olyan 2 pasit találni aki ebben részt vesz.

Nekem 7 évembe telt.

2012. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/153 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy Lányt kell hozzá találnom,aki nem ragaszkodik hozzá,hogy hűséges legyen,és élvezze a domináns szerepkörben rejlő lehetőségeit...ha csak félrelép de nem lehetek ott,viszont beszámol miközben kinyalatja Magából velem a másik pasi nedveit,az is egy izgató forgatókönyv számomra...:)
2012. márc. 30. 00:01
 47/153 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kicsit durva az egyik nedveit a másikkal megetetni.
2012. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/153 A kérdező kommentje:
A másik nedveit megetetni,kicsit durvának tűnhet,de számomra inkább kellemesen ,izgatóan megalázó játék csupán ami hatványra emeli a libidómat azon nyomban :)
2012. márc. 30. 12:58
 49/153 anonim ***** válasza:
93%
Kinek a pap, kinek a papné kutyája :D
2012. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/153 szundimano ***** válasza:
94%

Látom szépen összegyűltünk!

Meglep tényleg,hogy nem pfujjolással van tele ....

Ez pozitiv! Amúgy a hálószoba része,csak az érintettekre tartozik,főleg,ha kifele ezt nem is akarod reklámozni! Nem is tartozik másra :)

Kedvencem vagy XDDD

2012. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!