Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/153 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel csak az lenne a gond, hogy hogyan vennék rá arra egy pasit, hogy engedjen nézni téged, amíg velem szexel. Vagy kukkolnál, az is elég lenne?
2012. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/153 A kérdező kommentje:

Persze,ez szituáció kérdése,és Te sem biztos ,hogy mindenkinek el akarnád mondani,hogy erre gerjed a pasid,és hogy tud a félrelépésedről...és vannak olyan férfiak akiket zavarna ha ott vagyok,esetleg feszélyezné...a dolog után egy részletes beszámoló is elég számomra,meg eleve a tudat,hogy mással volt a Nőm..és ha van mód kukkolni az is jó megoldás...de ha Téged nem zavarna és a pasi is belemegy ha fölveted neki a kérdést akkor szívesen jelen vagyok...


eddig az 1. olyan kapcsolatban ahol nyitott volt a lány ilyen játékokra,ő nem akarta,hogy ott legyek,de beszámolt..a 2. ilyen kapcsolatomban eleinte szintén nem lehettem jelen,aztán egy pasi fix szeretője lett és egy idő után néha nézhettem....a 3. nál meg a lány exe lett bevonva,ő benne volt,hogy nézzem,de csak 2x jött ki úgy a lépés hogy jelen voltam,többnyire kettesben voltak...tehát elég rugalmas vagyok,ahogy alakul,a lényeg,hogy Te élvezd a dolgot,és utána mondjuk még kényeztetteted Magad orálisan velem részletesen beszámolj..:)

2012. márc. 26. 16:05
 33/153 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nevezem! Ez elég érdekesen hangzik! Semmiképpen sem nevezném unalmasnak, vagy megszokottnak! Igenis izgi tud lenni, ha az ember így dobja fel a nemi életét!
2012. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/153 A kérdező kommentje:
még a nap is szebben süt mióta látom,hogy itt is vannak olyan Nők akik izgalmasnak tartják egy ilyen kapcsolatban lévő lehetőségeket ..:)
2012. márc. 26. 16:59
 35/153 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Hölgyek!


A megfelelő helyen és időben nem kell titkolni, hogy ilyen párjuk van. Tessék büszkének lenni rá, hogy uralkodhatnak.


Engem az sem zavarna ha mutogatná a párom, hogy erényövben tart, és ilyeneket játszik velem :)


Esetleg pórázon vezetne az utcán. :)

2012. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/153 A kérdező kommentje:
Magam részéről Én csak a szexuális játékok keretein belül szeretem megélni az alárendeltséget,a hétköznapi élet egyéb területein azért maradnék a már bevált karakternél:)..És mondjuk az ismerőseim körének is meghagyom azt a már Rólam kialakult képet,hogy egy domináns macsó vagyok..:)...Igazán ez az oldalam csak az aktuális Bnőmre ,Rám és esetleg a játékban érintett másik férfira tartozik...:)
2012. márc. 26. 19:33
 37/153 anonim ***** válasza:
90%

Ezért vagyunk mások :)

Én Örülnék neki ha mindenki tudná hogy a párom birtokol.

2012. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/153 anonim ***** válasza:
92%

Az kemény, azért megnézném ahogy az utcán mondjuk a hetes megállója előtt egy nő porázon vezet egy ipsét

Az meg csóválja a farkát :)))

2012. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/153 A kérdező kommentje:
A nyilvános dolgok engem sem vonzanak..illetve a sub oldalam csak a szexualitásra vonatkozik,alapvetően nem vagyok alázatos szinte soha,sőt...:)) sanszos ,hogy ezért is vágyok ezt megélni a párkapcsolaton belül,de nyilvánosan nem tűrném az alázást,főleg,hogy gondolom sokan beszólogatnának,én megh csapdoshatnám nyakon őket..nem az én világom:)))
2012. márc. 26. 23:37
 40/153 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy igen érdekes dolog.

Én sem vagyok egy alázatos típus. Sőtt!

Valószínű, hogy a hasonló emberek a való életben vezető típusok.


Én mégis bevállalnám, vágyom rá, hogy pórázon tartsanak.

Engem nagyon vonzz a kiszolgáltatott helyzet.

2012. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!