Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/130 anonim ***** válasza:

Hu ez most olyan Férfi vs nő féle.

Én amúgy kivágnálak szerintem ha a saját házamban az én beleegyezésem nélkül, lakatost hívnál és feltörnéd a zárat. Tudtommal minden embernek vannak titkai és jogában áll megtartania azt ameddig úgy érzi. Lehet úgy gondolja hogy még nem tud annyira megbizni benned hogy elmondja mit rejteget. És ez alapján hogy ilyeneket írtál igaza is lehet. Lehetséges van valamilyen beteges, perverz szenvedélye amit nem szeretne hogy meg tudj. ÉS akkor mivan mért kell ezt az egészet feszegetni. Mivel lesz jobb ha kiderül mi volt az? Szerintem hagyd annyiba ha meg nem birod akkor szakíts vele mert ennek semmi értelme.

2012. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/130 anonim ***** válasza:

91-es

Az az értelme h egy épeszű ember nem vesztegeti az idejét olyanra akinek a perverzségét nem tudja elviselni,ha meg nem tud róla az nem fair. De igazad van le kell lépni és csókolom :)

2012. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/130 anonim ***** válasza:

De ha már subba;

kérdező: a problémás ajtót nem tudod kinyitni egy másik ajtó kulcsával?

Csak előtte pakolj össze ;)))

2012. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/130 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom h létrát az ablaknak kívülről, és nézzen be. És akkor nem kell se kulcs,se lakatos..:D
2012. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/130 anonim ***** válasza:
de elvileg le van húzva a redőny nem?
2012. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/130 anonim ***** válasza:

Hánemtudom, elég necces, hogy a két év alatt -bár végig érdekelte az a kva ajtó- nem jutott eszébe más azon kívül, hogy a barátnőjét odahívja és szétmalackodják a zárat, ráadásul a legrosszabb időben..

És akkor, amikor már tövig rágta a körmét a nagy gondolkodásban, nem jut eszébe más, mint hogy minket kérdezzen.

Mi adjuk is az ötleteket, de valahogy azt érzem, az a fránya ajtó visszatérő probléma lesz, legalábbis amíg internet létezik.

2012. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/130 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az a "subba"= "kamu". ? Engem annyira nem izgat hogy hisztek e nekem, csak kiváncsi voltam mások hogyan reagálnának az én helyzettembe. Bizonytalan vagyok hogy tényleg csak eltulzom e a dolgot és nem kellene vele törödnöm?? De engem zavar!


A házaságot mindketten akarjuk, tavaly karácsonykor kaptam az eljegyzési gyűrűt! ő már azt is "tudja" hogy két lányunk lesz, a neveket is kiválasztotta már. ugy érzem szeret, az én családom is szereti őt, apukám "fiamnak" hívja (egy nővérem van fiu testveérem nincs). Neki csak az anyukája van vele elég jól kijövök. Amikor megkérem hogy nyissuk ki, kedves igazat ad nekem, megigéri hogy holnap, hétvégén, jövöhéten megcsináljuk ne idegeskedjek egy hülye szoba miatt. Elhiszem hogy fáradt sokat dolgozik, és sokat vezett a munkahelyére meg haza. Én megértek mindent.

Ja és az ő háza, és amikor nálunk volt???? Soha senki nem mondta neki hogy ezt vagy azt nem lehet, anyum mindig azt mondta érezze magát otthon az az ő otthona is akárcsak az enyém. És ez most a mi otthonunk.

2012. máj. 24. 15:59
 98/130 A kérdező kommentje:

én 29 ő 35,

Igen a redöny le van huzva. Valhogy mindig ferdének láttam, az egyik sarka mintha megakadt volna valamibe. De egyik nap mikor haza mentem tökéletesen állt, bár senki nem volt a szobába, mert eltünt a kulcs.


a többi szobához meg egyáltalán nincs kulcs soha nem zárunk be semmit, a bejárati ajton kivül.


két év után jutott eszenbe it megkérdezni titeket???????

csak nem rég találtam ezt az oldalt,

2012. máj. 24. 16:06
 99/130 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hol éltél eddig, hogy nem ismered a Subba.blog.hu-t, a Marson?:D
2012. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/130 A kérdező kommentje:

Hu ez most olyan Férfi vs nő féle.

Én amúgy kivágnálak szerintem ha a saját házamban az én beleegyezésem nélkül, lakatost hívnál és feltörnéd a zárat.


kedves vagy. ugy gondolom ez a mi otthonunk. vagy vegyek én is egyett??? és ő itt én meg ott? ha egy család vagyunk egy otthunk kell hogy legyen, lehetöleg zárt ajtok nélkül

2012. máj. 24. 16:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!