Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 A kérdező kommentje:
De gondoltam. Eleinte. De amikor láttam a redönyt, szinte biztos hogy van kulcsa. És ha elvesztette, hivjunk valakit aki kinyitja. De neki soha nincs ideje, hétköznap dolgozik fáradt, hétvégén pihenni akkar mert egész héten dolgozott. Most ne mert átjön anyám, majd a jövöhéten, most ne mert nagyon fárdt vagyok, most ne mert hétföre ezt be kell fejeznem lassan 2 éve....
2012. máj. 24. 14:14
 62/130 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk az tényleg durva ha már lakatost hívat a kérdező, azért én is kicsit mérges lennék ha a saját házamba lakna.

Viszont őt is megértem.

Mondhatjátok h ott lakik, és alkalmazkodjon. De tételezzük fel h ti laknátok a párotoknál, akinél van egy bezárt ajtó, és azt mondaná h üres a szoba. Első körben hisztek neki, mert tényleg lehet az, hisz 2en laknak ott. Most ha eltekintünk a redőnyös résztől, és helyettesítjük azzal h a pasi néha bejárkál a szobába titokba, de ti észreveszitek, de még ezután is azt mondja h üres, és zárja, akkor ne mondjátok azt h ti hagynátok az egészet, mert nem érdekelne..:D Ezt azért nem hiszem.

Amúgy meg egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha ennyire zavarná a párom h mi van az ajtó mögött, akkor kinyitnám, mert csak 1 nyomorult csavarhúzó kell hozzá. Nem kell oda lakatos. Most minek egy bezárt ajtó miatt veszekedni mindig... Nem jobb a békesség? Azt meg nem hiszem el h a pasinak nincs 5 perce meg egy csavarhúzója...:)

És ezt pasiként mondom...

2012. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:

#35 Őszintén remélem, hogy hasonló helyzetbe kerülsz. Nem feltétlenül ugyanebbe (ajtó meg szoba).

Aztán lehet kiderül, hogy te sem érdemelsz, idézem: "szart se"!

2012. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 anonim ***** válasza:
52%

Látom ez az eltitkolás sokaknak rögeszméje. :D

Bemásolom erről a már leírt véleményem, hátha megpróbáljátok értelmezni is, nem csak köpködni, hogy fúj, 64%-os. :D


"A probléma az, hogy ti ezt titkolózásnak veszitek :D. Senki nem titkolózik. A csaj rákérdezett, a pasi válaszolt. A nőnek ez még mindig nem volt elég, így kihisztizte, hogy valamikor alkalom adtán nyissák ki. Van nagyobb problémája a pasinak annál, hogy egy elkallódott kulcsot kutasson föl, hogy a nője kinője végre a paranoiáját. Az meg a világért sem szólna a párjának még 1× vagy beszélné meg vele, hogy jó akkor holnap hívjunk lakatost ha nem találod; nem! Ő a barátnőjével akarja feltörni az ajtót és miután a pasi jogosan kiakad, továbbr a is sunyiban próbálkozik..

20N"

2012. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 anonim ***** válasza:

"A probléma az, hogy ti ezt titkolózásnak veszitek :D. Senki nem titkolózik. A csaj rákérdezett, a pasi válaszolt. A nőnek ez még mindig nem volt elég, így kihisztizte, hogy valamikor alkalom adtán nyissák ki. Van nagyobb problémája a pasinak annál, hogy egy elkallódott kulcsot kutasson föl, hogy a nője kinője végre a paranoiáját. Az meg a világért sem szólna a párjának még 1× vagy beszélné meg vele, hogy jó akkor holnap hívjunk lakatost ha nem találod; nem! Ő a barátnőjével akarja feltörni az ajtót és miután a pasi jogosan kiakad, továbbr a is sunyiban próbálkozik..

20N"


Erre a "nem beszéli meg a pasijával" dologra már kaptál is választ, a kérdezőtől:)


"De neki soha nincs ideje, hétköznap dolgozik fáradt, hétvégén pihenni akkar mert egész héten dolgozott. Most ne mert átjön anyám, majd a jövöhéten, most ne mert nagyon fárdt vagyok, most ne mert hétföre ezt be kell fejeznem lassan 2 éve...."


2 év alatt nem jut 5 perc egy ajtóra...ugyanmár..:)

2012. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 anonim ***** válasza:

"#35 Őszintén remélem, hogy hasonló helyzetbe kerülsz. Nem feltétlenül ugyanebbe (ajtó meg szoba).

Aztán lehet kiderül, hogy te sem érdemelsz, idézem: "szart se"!"


Tyűha! Nagyon frusztrált lehetsz! :D

Rosszul bánik veled a párod vagy mi? :D A rosszindulat és személyeskedés csak úgy sugárzik belőled.

Figyelj, reménykedj csak- de akármennyire is kapaszkodsz ebbe a te házad az enyém is dologba, mindig ott lóg kimondatlanul a levegőben, hogy "Ez az Én házam, te jöttél ide később. Kialakult szokásaim vannak, alkalmazkodj hozzájuk."

2012. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/130 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, zárd mán rövidre, de még ma, lehetőleg, mert úgy látom, rácuppantunk a következő blikk-sztorira;

mondd meg neki, hogy az elvileg töküres szoba ajtajának kinyitásánál minek is lenne ott? Holnap jön a lakatos és szépen, szakszerűen kinyitja. Na. Azután már csak írd meg nekünk szépen, nagy betűkkel, hogy 20N/64% is lássa, hogy mindent megtettél.

2012. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 anonim ***** válasza:
98%

úr isten..KÉT éve ott laksz és azóta mondvacsinált kifogásokkal zárva van a szoba? és ettől akarsz te gyereket? én itt két választást látok..1:otthagyod a szobájával együtt 2:életed végéig ezen fogsz agyalni és sosem leszel boldog,aminek a levét a gyerekeitek isszák meg.


ha meg akarod tudni, és a gyerek tényleg az ő részéről is komoly, akkor mondd azt,hogy meg akarod tervezni a gyerekszobát és ehhez meg kell nézned a helyiséget.


vagy kérd ezt szülinapodra..


vagy egyszerűen csak mondd meg neki, hogy ha ő nem hív lakatost,mert dolga van,akkor közöld h elintézel te mindent, neki fel sem kell kelni egész nap, csak engedje meg. Döntse el, hogy fontosabb vagy-e neki,mint az a hülye szoba.


Én nem hagynám. Semmi esetre sem.

2012. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 anonim ***** válasza:
100%
Arra senki sem gondolt, h nem az ajtó felől kéne megközelíteni a dolgot?:D 1 létra kell csak, nekitámasztod a szoba ablakának kintről, felmászol, benézel, és kész...nem kell lakatos.
2012. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/130 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak marihuánát termel a csávó
2012. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!