Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
 81/130 anonim ***** válasza:
86%

Én simán el tudom képzelni, h ilyen lomtár.. Nálunk otthon a családi ház padlása ilyen, tele van wtfmiaszärez cuccokkal, amiket így felhordtunk, mert "jól jön ez még", de iszonyú rendetlenség van, meg nincs is takarítva rendesen, meg áhh. Szóval oda nem szívesen vinném fel a barátomat, ha hozzánk költözne, akkor sem. Én se jártam ott évek óta, apa is csak akkor megy fel, ha a fűtés nemtommijével kell valamit csinálni. (Ott van ilyen tartály, ahol lehet vizet önteni, ha kevés van a csövekben.) Szóval ha ilyen lomtár, és mivel nem is padlás, nincs ott semmi, amiért bemenjen néha... Akkor oké a hárító szöveg, h nincs kulcs, nem? Minek mutogatná ezt bárki?


Az után meg h a kérdező megpróbálta feltörni a zárat, a srác helyében azt is el tudom képzelni, h csak azért is alapon nem nyitja ki.


Így még a nincs bent semmi is igaz kb, mert nincs bent semmi hasznos, csak csomó lom, ami úgy.. van. Szerintem simán lehet h csak ennyi.

20L

2012. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/130 anonim ***** válasza:
93%

Én nem bírtam volna eddig sem egy olyan házban lakni,ahol egy szoba le van zárva előttem.

Ez a nincs kulcs tuti kamu,hiszen a szobát tényleg szellőztetni, takarítani kell,akkor is,ha nem használják,nem beszélve ha valami zárlati hiba történne bárhol,és bármi miatt ki kéne nyitni a szobát.

De ettől függetlenül nem hinném,hogy bármi nagyon rendellenes dolog lenne ott. :D

Ez a bizalomról is szólhat,mennyire bízol meg benne,lehet egy teszt,vagy ilyesmi...

De...én nem élnék együtt egy ilyen emberrel, és nem laknék egy ilyen házban.

Azért feltétlen írd meg,mi volt a szobában!

2012. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/130 anonim ***** válasza:
Húú, egyszer régen, még évekkel ezelőtt volt itt egy kérdés, ami arról szólt, hogy a csaj panaszkodott, hogy a pasija soha nem engedi be a saját szobájába, amikor náluk van, mindig le van kulcsolva. Aztán a csaj egyszer ellopta a kulcsot, bement és azonnal ki is rohant onnan, mert kiderült, hogy a kis pasikának az volt a perverziója, hogy a szoba különböző pontjaira szart!!!:DDD Szar volt az asztalon, a padlón, mindenhol! Áh, emlékszem, még a subba.blog-ra is felkerült a kérdés, iszonyú sok komment érkezett. A régi felhasználók még lehet, hogy emlékeznek rá:DDD
2012. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/130 anonim ***** válasza:
83-as vagyok: ja és természetesen ott is voltak olyan idióták, akik azzal jöttek, hogy semmi köze ehhez a kérdezőnek, ez a pasija dolga, mindenkinek van valami gyíkja, ha igazán szeretné, elfogadná ilyennek...blabla.. agyfasz:DDD
2012. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/130 anonim ***** válasza:

Itt a subbás sztori, és gyanús, hogy a kérdező csak szimplán lenyúlta?


[link]

2012. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/130 anonim ***** válasza:
94%

Jó tök mindegy h kamu-e sztori, nem is ez a lényeg, hanem a reakciók.


Szerintem: egy párkapcsolatban akárkié is a ház, amíg ott élnek egyenlő jogokkal kell rendelkezniük, mert a tulajdonlap egy dolog, de a kaját, rezsit stb ketten állják, tehát az élettér közös. De tegyük fel, h nem. Akkor sem én fizetek te kussolsz felállás a normális...

Gondolkodjatok már! Kérdező elmegy gyesre, férj fizet mindent, akkor már azt is eldöntheti h hányszor szarjon a nő a wc-jébe és utána mennyi papírt használhat??? Nonszensz. De ha majd egyszer a kis fruska is felnő és lesz rendes párkapcsolata rájön, h ott nincs enyém tiéd. Még pénzben is, ha külön kasszán vtok, akkor is hol ez hol az fizet és nem fogtok a blokkok fölött ülni h mindent felezzetek...normál esetben. És ebből kiindulva titkok sem lehetnek. És ha a párom látni akarná a szobát én kinyitnám, ha nem lenne benne semmi érdekes. Mert miért ne tenném????


Amúgy: voltam már olyan házba ahol bevolt CSUKVA de nem zárva egy szoba mert nem fűtötték. És be is nyitottam oda. Miért? Mert kíváncsi voltam milyen hideg van egy fűtetlen szobába. Pont. Senki nem mondta h neeeeee, ne menj be, semmiképp, hiszen üres, be ne menj!!! Na érted már kedves 20 éves? És nem nő, hanem KISLÁNY.

2012. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/130 anonim ***** válasza:
utolsó: na lehet, pont ez az a lány, akiről nekem az unokatesóm beszélt...
2012. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/130 A kérdező kommentje:

Kamu szagu? Sajnos nem kamu. Az anyukája és az én anyukám kollégák voltak és mi ugy ismerkedtünk meg, én Bp-i vagyok ő nem. Sokszor volt nálunk hétvégén én ritkábban nála, végeztem a sulival és megbeszéltük (talán ő jabban is akarta, mert igazából én jól el voltam a fővárosba a szüleimmel) hogy oda költözök hozzá. Lassan rendezkedtem be, és elöször nemis foglalkoztam azzal a szobával, örültem annak hogy egész nap vele lehetek. Egyszer, megkérdeztem miért van zárva, ő azt mondta üres nem használtam semmire. Pár hét/hónap mulva kértem nyisuk ki, azt mondta jó szívem megkeresem a kulcsot (azota is keresi). Még párszol szoltam de mindig kitalált valamit. Elegem lett és a barátnömmel megbeszéltük hogy lejön a hétvégére és ketten majd kinyitjuk (elfelejtettem hogy pénteken korábban haza jön). Lebuktunk, ideges lett, azt mondta beteges amit csinálok, én haza mentem. Uténam jött bocsánatott kért megigérte hogy kinyitja és 100szor elmondta hogy üres.

Az anyukájá is megtudta hogy ez miatt veszekedtünk és ő is azt mondta biztos nincs ott semmi "ne butáskodjak".

azután minden ugy folytatodott mint elötte.

Pl. át jön a barátja és ketten kinyitják, most fáradt, most dolgoznia kell, -most komolyan ezzel akarom folyton idegesiteni, -nem hiszem el ha meglenne a kulcs akkor nem nyitná ki? - mit akarok azzal a szobával, van még3 Stb Stb

2012. máj. 24. 15:14
 89/130 anonim ***** válasza:

Egyébként annak ellenére, hogy a GYiK-ról állítólag soha nem törölnek semmit, ezt a kérdést mégis törölték


a linkje ez lenne:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/130 anonim ***** válasza:

Hát, most, hogy egyben leírtad az eddigieket, sem lett világosabb nekem az, hogy mivel telt érzelmileg az elmúlt KETTŐ év. És azt továbbra sem írtad le, hogy magát a házasságot ki erőlteti? Miért kéne összeházasodni? Vagy mikor merült fel és ki által?

Szóval lehet, hogy leírtál újra mindent, de ettől még simán a subbás ismétlése, mivel életszagú tények és érzések nincsenek benne. Tudod, mint amikor meg is történik valakivel.

A problémád nem olyan ugyanis, amit ne lehetne 24 órán belül két felnőtt embernek megoldania. (A két emberen nem téged meg az állítólagos barátnődet értem.)

Hány éves vagy és a párod?

2012. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!