Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 anonim ***** válasza:
53%

"64%- os, neked is kéne valami baltásgyíilkos belezős- szemezős titkosügynök aberált titoktartó kanegér, aki titkolózik előtted, aztán mikor már rájössz mi a szitu, már késő!"


Amíg szeret és nekem nem árt, leszarnám. :D Én képes vagyok szabályokat követni.

2012. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/130 anonim ***** válasza:
93%

35-ösnek írnám:(lefogadom h férfi vagy)

Mit képzelsz magadról? Miért kéne hálásnak lennie a kérdezőnek, hogy összeköltözött a pasijával? Valószínű, hogy akkor sem lenne hajléktalan, ha nem ott élne vele, és közös döntés volt.

Ennyi erővel, azt is el kéne néznie, ha a pasi nőket cipelne a házba (mert hát végül is az ő háza), aztán még a talpát csókolgathatná, hogy jaj de drága, hogy volt olyan kegyes és megengedte, hogy beköltözzön.

Undorító és idióta felfogás...az ilyentől hányni tudnék...nem csodálkoznék, ha anyukával, vagy egyedül élnél...

2012. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/130 anonim ***** válasza:
* Ja most láttam, hogy nő vagy. Hát büszke lehetsz magadra...
2012. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/130 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem több 64%-os is írt ide, én erre akadtam ki:


"Szart sem érdemel az ilyen."


És emiatt remélem, hogy nem szokott szavazni.

Nem azért, mert oda szavaz ahova, hanem a miért miatt.

Kicsit elvinném oda, ahol eléggé kiszolgáltatott lehetne és kussban kéne maradnia. Persze magától nem menne, csak veri a nyomorult billentyűzetét.

2012. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/130 anonim ***** válasza:
92%

Emberek!

Az még fel sem merült bennetek, hogy van 4 szoba, 3-at használnak mert annyi elég és a 4.et azért tartja lezárva, hogy ne kelljen fűteni egy kihasználatlan szobát? :D

Mennyi elborult ember írkál itt vagy csak ennyire unalmas az életetek, hogy egy zárt ajtóban már gyilkosságok helyszínét látjátok? :D


És attól, hogy van egy szoba, amit nem akar kifűteni, miért kéne lelakatolni, te zseni? :D

2012. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/130 anonim ***** válasza:
41%

Én vagyok a #35.

Csúnyán belenyúltál. Nő vagyok.

Attól, hogy beköltözöl a másik házába még nem kell mindennemű személyes terét megszüntetned. Nem kell hálálkodni csak tiszteletben tartani, hogy ő nem akarja kinyitni- az ő háza, te csak ott laksz mert össze szeretett volna veled költözni de ez rohadtul nem jogosít fel rá, hogy basáskodj. A pasi feltételezem, mindent megad- ennyit kellene elfogadni: nem b*szogatni őt a cseszett ajtó kinyitásáért.

20N

2012. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/130 anonim ***** válasza:
32%

Arra nem gondoltál kérdező, mi van ha tényleg elveszítette a kulcsot?


Te beszélsz bizalomról, de közben a háta mögött akarod sunyi módon lakatossal feltöretni.

2012. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/130 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy kapcsolatban nem szabadna semmit sem eltitkolni,így ezt sem.Lepattannék tőle,hogy észhez térjen picit.
2012. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/130 anonim ***** válasza:
84%
20 N, te komolyan annyira idióta vagy, hogy a fülem kettéáll tőled. Megnézném, milyen fejet vágnál, ha beköltöznél a pasid házába és lenne egy szoba, ami gondosan le lenne zárva és mikor rákérdezel, el lennél annyival intézve, hogy nincs meg hozzá a kulcs. De benned biztos az merülne fel, hogy az az ő privát szférája, kicsit se tartanád furcsának, hogy elvileg üres a szoba, de azért valaki mozgatta a redőnyt... Ha együtt lakom a nővel/férfival, akit szeretek, nonszensz, hogy bármit is rejtegessek előle. Márpedig a kérdező pasija valamit rejteget, különben az a szoba nem lenne LEZÁRVA, ilyen marha egyszerű. Ha van egy lomtáram, használaton kívüli helyiségem a lakásomban, akkor becsukom az ajtót és kész, nem törődök vele.
2012. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/130 anonim ***** válasza:
91%

20N: De bmeg, nem arról van szó, hogy robbantsa fel magát vagy a szobáját a hapsi, vagy valami nagyot adjon fel az életéből.

Egy emberi kapcsolat, főleg ha pár-, tele van napi konfliktus lehetőségekkel, amikor azt kell mérlegelni, mennyire engedjünk az egónkból.

Az, hogy beleteszi a kulcsát és elfodítja balra, akkora erőszak?

Különben is, a férfi nem revolverezik azzal, hogy az én házam az én váram. Elvileg. Márpedig a nőci álljon úgy a kapcsolathoz és a házhoz, ahogy a pasija állítja: elvileg nyíltan. Miféle frusztrált magatartás lenne már napiszinten az, hogy azért fogjam be a pofám, mert valakinél lakok?

Kérdező: komolyan ebből házasság lenne meg gyerek?

Szerintem pláne tudnod kéne így, hogy mi van az ajtó mögött. De ne 1 év múlva, hanem minél hamarabb, lehetőleg meglepetés szerűen táruljon ki.

És ha valóban üres, ne érezz lelkiismeretfurdalást.

Á, ez a kapcsolat eleve halott, már csak a részedről is. Nem vagytok őszinték egymáshoz és nem is tudjátok, hogyan legyetek azok.

2012. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!