Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 anonim ***** válasza:
91%

A 64%- os nagyon teper a témában, pedig nem kéne ilyen apróságon balhézni a tulajnak ha valóban nincs titkolnivalója! Ha igazat mond, akkor most azonnal eggyütt kell hívni egy szakembert, aki kinyitja nekik az ajtót. Különben ha megvárod hogy ő intézkedjen, eltünteti addigra amit rejteget előled és igen, te maradsz a hülye balhézós szerepében. És soha nem fogod megtudni az igazat, meg hogy nem te vagy a hülye.

29F

2012. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/130 anonim ***** válasza:
93%

Mennyi szép válasz van itt:D

Ha nekem lenne egy felesleges szobám, oké h becsuknám az ajtót, tényleg ha fűteni kell, akkor azt minek ha nincs használva. De minek kulcsra zárni? Hátha a hideg kinyitja vagy mi?:D

Arról nem is beszélve, h ha tényleg üres, akkor sem mondom azt h "sz*rok rá, üres a szoba, nem kell a kulcs soha az ajtóhoz".

2012. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/130 anonim ***** válasza:
53%

"Kizárnak."

Azért ez rohadt erős túlzás, nem gondolod? A csaj költözött oda. Akármennyire nem tetszik, a tulaj házába költözött, így neki kell alkalmazkodnia az addig bevett szokásokhoz. Ha ennyire nem tetszik, költözzenek KÖZÖS házba.

Elférnek ketten a másik 3 szobában. Nehogy azt monda nekem valaki, hogy egy retkes szoba zárva tartásán múlik a boldogsága.

2012. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/130 anonim ***** válasza:
97%
Arról nem is beszélve hogy egy üres szoba is porosodik, bemennek a pókok bogarak, egerek, muszály néha kitakarítani, szellőztetni. De ez nem normális hogy így kell titkolózni és nyílvánvalóan nem megmondani az igazat és balhézni ha az ember fia kiváncsi!
2012. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 anonim ***** válasza:

"Az még fel sem merült bennetek, hogy van 4 szoba, 3-at használnak mert annyi elég és a 4.et azért tartja lezárva, hogy ne kelljen fűteni egy kihasználatlan szobát? :D"


Fel sem, mivel a kérdező leírta a pasas válaszreakcióit is.

Minden bizonnyal bele tudta venni a válaszok egyikébe azt is a pasas, hogy minek fűteni azt az egy szobát...ami persze elég gyenge válasz annak a fizikai törvénynek és tapasztalásnak a tükrében, hogy egy kulccsal bezárt ajtó sem lesz fűtetlenebb, mint egy kilinccsel bezárt :P


A hangsúly azon van, hogy a pasas nem szeretné nyitottá tenni az ajtót. Már csak nem azért, mert az a kis pajzán meleg addig belógna?

2012. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/130 anonim ***** válasza:
64%- os, neked is kéne valami baltásgyíilkos belezős- szemezős titkosügynök aberált titoktartó kanegér, aki titkolózik előtted, aztán mikor már rájössz mi a szitu, már késő!
2012. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 anonim ***** válasza:
21%

A probléma az, hogy ti ezt titkolózásnak veszitek :D. Senki nem titkolózik. A csaj rákérdezett, a pasi válaszolt. A nőnek ez még mindig nem volt elég, így kihisztizte, hogy valamikor alkalom adtán nyissák ki. Van nagyobb problémája a pasinak annál, hogy egy elkallódott kulcsot kutasson föl, hogy a nője kinője végre a paranoiáját. Az meg a világért sem szólna a párjának még 1× vagy beszélné meg vele, hogy jó akkor holnap hívjunk lakatost ha nem találod; nem! Ő a barátnőjével akarja feltörni az ajtót és miután a pasi jogosan kiakad, továbbr a is sunyiban próbálkozik..

20N

2012. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/130 anonim ***** válasza:
70%
Olvasd/hallgasd meg a Kékszakáll című művet/operát, abból levonhatod a következtetéseket.
2012. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/130 A kérdező kommentje:
Persze nem azon múlik hogy a szoba zárva vagy nyitva van. De jó pár éve ott lakik (én csak 2). És nem hiszem hiszem el hogy azóta nem találja sehol a kulcsot. Együtt élünk, összeházasodunk, gyerekeink lesznek. Bármi van ott (ha van valami) tudnom kell, neki meg biznia bennem. én ugy gondolom hogy egy kapcsolatban nem csak a szeretője meg a házvezető nője legyek hanem a legjobb barárja is akivel mindent megtudd beszélni.
2012. máj. 24. 13:58
 50/130 anonim ***** válasza:

Oké 64%, akkor a te játékszabályaid szerint kéne játszani, azaz kussolni és hálálkodni.

Oké, én békén is hagynám azt a szobát - egy időre.

De mi van, ha én is egy kis titkot csempészek az életembe? Hogy viszonyul ehhez az emberem vajon?

Mondjuk az életritkusom pontosan kiszámítható volt eddig, de holnaptól kicsit borítok rajta.

Ehhez mit szólna? Nem azért, hogy zarolási alap lehessen az a kva ajtó, hanem csak azért, hogy érezze, mi az a titok. Illetve hogy kiderüljön, menyire tart a tulajdonának?

2012. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!