Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
 71/130 anonim ***** válasza:
Máshogy nem is tudná elviselni ezt az egész cécót.
2012. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim ***** válasza:
Felőlem Micimackót is tömheti, csak ne zárja be!
2012. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim ***** válasza:
93%

64%- os nem vagy normális, már biztos! Itt írja a kérdező hogy 2 éve kéri hogy nyissák ki. Mi ebben a bonyolúlt, a pasi mindíg hárít, a kérdező ezért állt neki kommandózni. A pasi mikor észrevette hogy próbálják kinyitni miért kapta fel a vizet ha nincs titkolnivaló? Hm? Miért zárja le gyáltalán az üres szobát? Ha nincs semmi, még örülhet is hogy pont kerűl a dolog végére, de nem, balhézik. Akkor minek kéne örűlni? Kérdező, itt az idő, cselekedj, még ma nyittasd ki a szobát, de ne legyél egyedűl. Ha vársz, addig amég önként nyitja ki neked, addigra eltűnteti az okot, amiért nem akarja hogy kinyisd.(Ha egyáltalán el tudja.)

64%- os, vagy naív vagy, vagy hülye. De szerintem inkább hülye.

2012. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 anonim ***** válasza:

"Tyűha! Nagyon frusztrált lehetsz! :D

Rosszul bánik veled a párod vagy mi? :D A rosszindulat és személyeskedés csak úgy sugárzik belőled.

Figyelj, reménykedj csak- de akármennyire is kapaszkodsz ebbe a te házad az enyém is dologba, mindig ott lóg kimondatlanul a levegőben, hogy "Ez az Én házam, te jöttél ide később. Kialakult szokásaim vannak, alkalmazkodj hozzájuk."


Igazából nem, csak kíváncsi lennék, hogy akkor is kiállnál emellett, ha te lennél ilyen helyzetben.( Lehet a megfogalmazás kicsit erős volt, csak nem értem, hogy írhatsz le ilyet, hogy szart sem érdemel az, aki lényegében nem kussol, ha nem tetszik neki valami.)

Meg itt nem olyan szokásról van szó, hogy reggel 7kor kel, és kávéval kezdi a napot, persze ezen a kutya se akarna változtatni...

2012. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/130 anonim ***** válasza:

"Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök"


ezt a dumát különben is csak filmekben hallani, és ott is szokták elhinni.

minden egészséges ember MAGÁTÓL menne be a szobába megnézni, mitől mozoghat a redőny;

vagy

ha a barátnőm képzelődik ilyeneket, akkor elvitetem orvoshoz, de legalábbis elkezdek aggódni a képzelgései miatt, hogy még milyen irányba terjedhet?

de

ha mégsem vitetem el vagy szorgalmazom az orvosi vizsgálatot, akkor lehet, hogy nekem is jobb, ha nincs bolygatva a téma?

ennyi.

tiszta filmes tökölődés, amikor általában át is kapcsolok.

2012. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 anonim ***** válasza:

Tyűha! Nagyon frusztrált lehetsz! :D

Rosszul bánik veled a párod vagy mi? :D A rosszindulat és személyeskedés csak úgy sugárzik belőled.

Figyelj, reménykedj csak- de akármennyire is kapaszkodsz ebbe a te házad az enyém is dologba, mindig ott lóg kimondatlanul a levegőben, hogy "Ez az Én házam, te jöttél ide később. Kialakult szokásaim vannak, alkalmazkodj hozzájuk."



Ostoba tyúk. Még mindig azt mondom, hogy megnézném a fejedet, amikor leközli a férjed, aki a gyerekeid apja is, hogy lófasz közöd sincs hozzá, mi van az évek óta lezárt szobájában, mert az itt az ő háza. Biztosíthatlak felőle, hogy úgy kéne téged felmosni a padlóról. Kicsit járasd már meg az agytekervényeidet. Olyan baromi könnyen ugatod itt a f@szságaidat, mert nem vagy képes beleérezni magad semmilyen helyzetbe!

2012. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/130 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudom ki hogy van a témával, de engem már most kú.rvára érdekel mi lehet abban a szobában, pedig még nem is várok 2 éve!

:D

2012. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, de nekem sajnos kamuszagú a kérdés...
2012. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim ***** válasza:

Kérdező, eszembe jutott egy kérdés:

a párod mennyire várja/szorgalmazza a házasságot? Vagy kinek az ötlete volt eleve? És a gyermekvállalás is teljesen közös terv, vagy csak magától értetődik, vagy inkább ő vágyik rá? Szóval szorgalmazó ezekben, vagy inkább beleegyező? És az odaköltözésed hogy történt?

2012. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim ***** válasza:

(hát ez 5 kérdés lett, nem baj, válaszolj mindre)

és lehetnél kommunikatívabb, hogy ne tűnjön kamunak.

szóval életszerűtlen, kéne még néhány infó az elmúlt 2 évből

2012. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!