Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/130 anonim ***** válasza:
0%
Előző! Most komolyan vesszenek össze megint mert nem bírsz magaddal?
2012. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/130 anonim ***** válasza:
93%
Utlsó viszlek magammal téged is és bezáratlak a pasival abba a titokzatos szobába és a te csontázad lesz a rejtélyes titok. Aztán majd panaszkodhatsz milyen jó is lett volna, ha valami bátor vitéz jött volna, aki időben kinyitja azt az ajtót hogy még élve megtaláljon...
2012. máj. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/130 anonim ***** válasza:
0%

Előző!

Hát te nem vagy ép elméjű, az biztos. :D

2012. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/130 anonim ***** válasza:
96%

Embereket darabol fel? Ki írt ilyet?

Létezik ám másféle betegség is, ami még ha nem is brutális meg gyilkosos, azért nem igazán lehet vele együttélni, és az ilyen beteg emberek pontosan tudják hogy betegek és titkolják amíg csak lehet.

A szülők is tudnak erről persze, és alig várták, hogy a fiúk elkeljen, több okból is. Az egyik, hogy majd talán kinő a betegségéből, megváltozik a nő/házasság hatására, a másik, hogy nem az ő életüket keseríti tovább. Hülyék lennének az arát felvilágosítani arról, hogy a fiúk beteg.

Két ilyen szülőpárt is ismerek, mindkét "gyerek" beteg volt kicsinek is, felnőttnek is.

Attól, hogy ti Csodaországban éltek és nem volt még a közvetlen közeletekben beteg, bolond ember, aki kiválóan álcázta a betegségét, attól még ez létező, mindennapos tragédiája nagyon sok családnak.

Ha képtelenek vagytok filmekre visszaemlékezni (melyek megtörtént eseteken alapultak), akkor jusson eszetekbe magyar vonatkozású hír a közel- és régmúltból.

Hangsúlyozom, senki nem írt darabolós gyilkosról (bár a hírekben ilyeneket is bőven lehet olvasni), de ettől még rengeteg szabadon járó ember fejében szólnak ám hangok...

Gondolom ti vagytok azok, kedves csodaországi lakók, akikhez hiába szaladna át a szomszédotok rémült fejjel, szépen visszatessékelnétek őt az otthonába ugyanazzal a szöveggel, amit itt a kérdező is írt a párjáról: biztos csak képzelődött.

2012. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/130 anonim ***** válasza:
Na, kérdező történt valami?
2012. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/130 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért nem írsz mert bezártak a szobába, vagy történt valami? Írd meg légyszi hogy van- e előrelépés! Ha igen, mi volt?
2012. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/130 anonim ***** válasza:

Eddig is órákat gondolkozott egy épkézláb, hitelesnek tűnő válaszon.

1. tegyük fel, valós a sztori: ilyen tempóban már el is hiszem, hogy 2 év eltelt

2. marad a nem valós teória, mert

b/ ha egy ember elhívja a barátját és megpróbálják feltörni az ajtót, akkor eléggé sürgős lehet megoldani a rejtélyt

c/ vagyis egy itteni kérdéskiírásra is intenzíven fog reagálni

d/ de valahogy az összes igyekezet mintha csak arra irányulna, hogy 13 aloldal terjedelmű lehessen a kérdésének megválaszolása és legyen mit mutogatni a hasonlóan unatkozó barátoknak

3. nem lepődnék meg, ha nemsoká egy hajmeresztő fordulat történne a sztori ébrentartása és a legenda kialakítása céljából.


a jelenlegi szünet is az írói tehetség csiszolása miatt állt be, most születnek az agyrémek, ami miatt további 13 aloldal tevődik hozzá a lenyúlt ötlethez.


áh, tele van ilyen kamusz@rokkal ez a szerencsétlen GYiK

ne vicceljetek már, egy budapesti ~30 éves nő nem ilyen szinten áll...

2012. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/130 anonim ***** válasza:

Egy dolog van, ami okot adhat arra, hogy kamu a kérdés: ha a a kérdezőt már tényleg annyira furdalta a kiváncsiság hogy megszervezte az ajtó feltörését, akkor szerintem az lett volna az első dolog, hogy úgy intézi a dolgokat hogy a párja biztosan ne legyen otthon. Ez így ésszerű... Ha meg mégis hazaállít akkor nyilván csönget, hogy nyissa ki a kérdező az ajtót, és akkor simán meglehetett volna csinálni, hogy amíg a kérdező elmegy és szépen lassan kinyítja az ajtót, feltartja mondjuk egy hosszú csókkal a párját az ajtóban, addig a barátnő összeszedi a szerszámokat vagy a mittudomén miket amivel az ajtót próbálták feltörni, és beleteszi a táskájába. Így a kérdező párja számára elvileg teljesen észrevehetetlen maradhatott volna a dolog.

Amennyiben mégis igaz a sztori (amit el tudok képzelni, mert a környezetemben már voltak durva esetek és a munkám során is nap mint nap bűntényekkel találkozom) én azt javaslom járj utána a dolgoknak. Semmiképp ne említsd meg a párodnak, hogy lakatost hívsz, mert a beteg emberek nagyon sokmindenre képesek hogy fenntartsák a látszatot, miszerint ők teljesen normálisak, így elég lenne fél óra (mondjuk azt mondja rájött egy iszonyatos fejfájás, eldugja a fájdalomcsillapítót, és megkér ugorj le a gyógyszertárba) és ő az idő alatt úgy el rejti a bent lévő esetleges rejtegetni valókat, hogy miután végzett a lakatos még te éreznéd magad kellemetlenül amiért két éven át csak gyanusítgattad... Én kétlem, hogy gyerekszobát rendezne be, mert a kérdező azt írta már a beköltözése előtt le volt zárva a helység, akkor pedig korántsem lehetett olyan komoly a kapcsolatuk hogy a pasas már a gyerekszoba berendezésével foglalatoskodjon...

2012. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/130 anonim ***** válasza:
60%

Csak most találtam rá erre a kérdésre.

Én ezt azért elég bizarrnak gondolom. Egy bezárt szoba amihez az egyik félnek semmi köze? Meg az is tény, hogy hazudott a kulcs hollétéről, hiszen valaki mozgatta azt a redőnyt, magától az aztán nem mozdul meg. Még az egy dolog lenne, hogy nem bízik meg benned annyira, hogy megmutassa mi van ott, de annyira meg igen, hogy összeházasodjon veled? Amúgy meg én nem hogy gyereket nem vállalnék egy ilyennel, de még az életemet sem kötném össze egy efféle alakkal, az is biztos.

Amúgy meg már kiderült, hogy mi van az ajtó mögött? Kíváncsi vagyok rá.

2015. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/130 anonim válasza:
Mi volt a szobában? :D
2020. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!