Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
hagyd ott a csávót a fenébe, kitudja mit akarnak ott, és hogy miért titkoloznak
2012. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
Így van. Attól, hogy ott lakik még a ház nem az övé és a ház tulajának játékszabályait kell követnie!
2012. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim ***** válasza:
91%
én ha megmutatom a farkamat a nőmnek ,akkor már mit titkoloznék egy szobán?!
2012. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 anonim ***** válasza:
93%

Aha hát én nem követném, hanem lelépnék!!!

Játékszabály az, h milyen gyakran porszívózzunk, v lehajtjuk-e a wc deszkát, de az nem, h nem léphetsz be valahova.

2012. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 anonim ***** válasza:
11%

Egyes nőknek már semmi sem elég? Megvan mindenük és MÉG, MÉG , MÉG kell??

Szart sem érdemel az ilyen.

Lehet, hogy csak egy saját magának berendezett szoba van ott, ami csak az övé. Egy mini legénylakás- vagy semmi. Ne kelljen már minden te hálátlan. Odaköltözöl a házába és még neked áll feljebb?? Feltöretnéd a zárat??!

Komolyan mondom, kivágnálak..

2012. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 anonim ***** válasza:

Igen, a lakatos ki tudja nyitni és vissza is tudja zárni az ajtót. Bármilyet, de a szóban forgót biztosan.

Az más kérdés, hogy hiába fogod fülön a lakatosod, más házában nem fogja neked sem kinyitni a más ajtaját.

Egyébként sem értem, miért ezt a verziót erőlteted, kérdező. Nem a háta mögött kell sunnyogni, hanem egyenesen nekiszegezni a témát újra, és együtt kinyitni, vagy nem kinyitni és elhagyni.

Elvégre nincs 25 szobátok, hogy egyet lezárva tarthassatok...értesd meg vele, hogy a közös életetekbe nem fér bele egy lezárt szoba, legalábbis olyan, ami indokolatlanul van zárva, mikor nyitva is lehetne. Kimondta az "üres" szót, és ha mégsem üres, az már eleve gáz lesz.

2012. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 anonim ***** válasza:
95%
Te 64 százalékos, remélem nem vagy szavazóképes.
2012. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
75%

Emberek!

Az még fel sem merült bennetek, hogy van 4 szoba, 3-at használnak mert annyi elég és a 4.et azért tartja lezárva, hogy ne kelljen fűteni egy kihasználatlan szobát? :D

Mennyi elborult ember írkál itt vagy csak ennyire unalmas az életetek, hogy egy zárt ajtóban már gyilkosságok helyszínét látjátok? :D

2012. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
56%
Biztosan meglep de az vagyok. Sőt, mondok még jobbat! Nő vagyok. :)
2012. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim ***** válasza:
91%

Ja, hát a lakatost én sem tartom jó ötletnek, odamész megmondod, kinyitod, v cső, nekem tuti nem kéne ez a mizéria, ha valahova beköltözöm, az közös, ha nem is jogilag, de minimum nem érezteti a másik fél, h az ő vára, ha igen, rohadjon meg egyedül. Egy párkapcsolat nem szólhat arról, h enyém-tied. Persze a sok bunkó nő/ffi így fogja fel, aztán jön sírni, h nincs egy normális nő/ffi sem az országba, az eszébe sem jut, h vele van a baj, azért nem talál párt.


De kedves egyetértők, ti talán zokszó nélkül elfogadnátok, h kizárnak valahonnan az otthonotokból, csak mert a ház nem tiétek???? Baromira nem hiszem...

2012. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!