Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete beszélgetünk, napi szinten, és 4x találkoztunk és 1x kettesben, amiből majdnem szex is lett, de végül ő mondta, hogy ne mert ő nem csak azt akarja tőlem! Ő 28 éves én meg 19 vagyok. 9 éve van kapcsolatban és kb. 3 éve élnek együtt a barátnőjével...folyamatosan bizonygatja, hogy már távolodik el tőle és hogy el fogja hagyni. Szerintetek elhiggyem neki? Velem nem fogja ugyanezt megcsinálni? Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett. Teljesen egymásba szerettünk de én képtelen vagyok már a folyamatos titkolózásba és abba, hogy csak akkor láthassam mikor a bnője dolgozik stb stb...Direkt úgy csinálja a szabadnapjait, amikor én is itthon vagyok. Szerintetek? Normális válaszokat légyszives..:)

2013. szept. 24. 21:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim ***** válasza:
No comment.Halott ügy.
2013. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/127 anonim ***** válasza:

"Nem alszanak együtt, nem beszélnek,

teljesen minden megszakadt" Ezt honnan tudod biztosra, hogy tényleg így van? Csak mert ő mondta, egy olyan ember, aki a barátnője mellett mást szédít?

2013. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:

"Ma mondta Ő, ha jönnek haza és még

együtt lesznek és nem teszi meg értem ezt,

akkor meg sem érdemel engem. És

megcsókolt és kezet ráztunk amolyan

fogadós dolog..de bízom benne, látom,

hogy szenved...:)" Szóval még mindig nem tudja ő maga sem, hogy a túllépett egy hónapos ultimátum után illene valamit valamelyik fél felé lépni?

2013. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
Ne legyetek mar ilyen negativak. Ez a ket het meg befeler! LEnyeg, hogy utana ne legyen tobb kifogas, hanem minden jo legyen.
2013. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó hozzá szólónak, agyon puszilgatnálak érte!:)

Igen ez a két hét még bele fér, jövőhéten mennek haza két hétre, szóval ezt most már ha ennyit bele tettem ebbe a kapcsolatba akkor ezt már megvárom, úgy sincs semmi más ami miatt ne tenném. Ő is békén fog hagyni, ha haza jönnek és együtt lesznek!

Ha érdekel még titeket akkor mindenképp majd írni fogom a változásokat!

Amúgy nem csak Ő mondta, hanem a barátnő is panaszkodott nekem...mert ugye egy közös vásárláson már túl vagyunk.

Nagyon remélem, hogy majd vége szakad ennek és lassan már a közös jövőnket építgethetjük együtt!:)

Ha nem így alakulna sem lennék annyira szomorú, mert eszméletlenül boldoggá tett, és nagyon sok szép napot töltöttem vele, amit semmire nem cserélnék le! :)

2013. okt. 25. 20:45
 96/127 anonim ***** válasza:
Érdekel persze,kíváncsi vagyok mi lesz a vége.Le a kalappal az optimista hozzáállásod miatt,és hogy nem adod fel,vidám és jókedvű vagy.
2013. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 anonim ***** válasza:
Érdekel persze. Majd írj. Amúgy a barátnő honnan tud rólad? Azt is tudja hogy te vagy a harmadik fél?
2013. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/127 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnő nem tudja,hogy ő a harmadik fél,mert akkor nem ment volna el vele vásárolni és nem panaszkodott volna a kérdezőnek.
2013. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 A kérdező kommentje:
Nem-nem tudja, hogy velem csalja őt, a baratja. Akkor szerintem nem vásárolgatott volna velem, bár érdekes szitu volt....raadasul fehérneműt vettem, ha tudta volna, hogy kinek veszem...mindenképp írok ha lesz vmi változás!:) köszönöm a pozitív véleményeket!:)
2013. okt. 26. 21:56
 100/127 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de ez szerintem gusztustalan, hogy képes voltál vele elmenni vásárolgatni és a szemébe jópofizni, miközben te vagy az, aki miatt tönkremegy egy kapcsolat.....Eddig próbáltam melletted állni, és felnyitni.a szemed, de ezután az utolsó hozzászólásod alapján, (amiből azt látom, hogy te milyen büszke vagy rá, hogy együtt vásárolgattatok a csajjal) igenis azt mondom, megérdemled, hogy akár évekig huzza halassza a szakítást a pasi. És téged végig hülyítsen.
2013. okt. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!