Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete beszélgetünk, napi szinten, és 4x találkoztunk és 1x kettesben, amiből majdnem szex is lett, de végül ő mondta, hogy ne mert ő nem csak azt akarja tőlem! Ő 28 éves én meg 19 vagyok. 9 éve van kapcsolatban és kb. 3 éve élnek együtt a barátnőjével...folyamatosan bizonygatja, hogy már távolodik el tőle és hogy el fogja hagyni. Szerintetek elhiggyem neki? Velem nem fogja ugyanezt megcsinálni? Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett. Teljesen egymásba szerettünk de én képtelen vagyok már a folyamatos titkolózásba és abba, hogy csak akkor láthassam mikor a bnője dolgozik stb stb...Direkt úgy csinálja a szabadnapjait, amikor én is itthon vagyok. Szerintetek? Normális válaszokat légyszives..:)

2013. szept. 24. 21:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 A kérdező kommentje:

Fiúk-lányok!:)

Úgy néz ki, hogy a barátnője haza költözik...:) és ez pont kapóra jönne! Utána már az enyém lehetne..és boldogság lenne!:) Köszönöm, hogy ennyire érdeklődtök!

Igazából a munkahelyemen, többen észre vették, hogy valami miatt nagyon boldog vagyok, mert hogy ki vagyok virulva és sugárzok stb. És én is nagyon boldognak érzem magam, persze vannak dolgok amik nem úgy sülnek el ahogy szeretnénk, de ettől függetlenül nagyon jól alakulnak a dolgok, de nem akarom elkiabálni!:)

De majd még írok!:)

2013. okt. 8. 23:09
 62/127 anonim ***** válasza:
Kapóra jönne, hogy a barátnő hazajköltötik.....Szóval a pasi még mindig nem csinált semmit, ez most csak így alakult. Ha a barátnő marad, éltek tovább szépen hármasban.
2013. okt. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
És még mindig a barátnője....
2013. okt. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
* hazaköltözik
2013. okt. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:

Ez jó hír is,meg nem is.Tehát nem a pasi lépett.Neked így jó lesz vele lenni majd,hogy úgy lesztek együtt,hogy ő nem tett érte semmit sem?

sajnálom,de megint nem tudtam erre pozitívan reagálni.

2013. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jo hir, gratulalok! :) Meg van 10 nap kb a hataridoig, ugye?
2013. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 A kérdező kommentje:

Hát 11 nap van még...:) köszönöm, hogy szorítotok.

Most annyira féltékeny szakaszában van, h 3 napig vitáztunk ezen...de valamilyen szinten jó is mert így tudom, hogy fontos vagyok neki! És fél, hogy elveszít.

Remélem a csaj haza húz....:\:D

2013. okt. 10. 18:38
 68/127 anonim ***** válasza:
Jóhogy féltékeny és nem akar elveszíteni.... Ha a csaj hazamegy, (de nem azért, mert ő szakított) és te sem leszel, ő egyedül marad.... És a szakítással hogy áll a dolog? A nagy szerelemben ezt ne felejtsd el azért.....
2013. okt. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
De a kérdésekre miért nem válaszolsz?
2013. okt. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
Egyébként a csaj miért megy haza?
2013. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!