Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete beszélgetünk, napi szinten, és 4x találkoztunk és 1x kettesben, amiből majdnem szex is lett, de végül ő mondta, hogy ne mert ő nem csak azt akarja tőlem! Ő 28 éves én meg 19 vagyok. 9 éve van kapcsolatban és kb. 3 éve élnek együtt a barátnőjével...folyamatosan bizonygatja, hogy már távolodik el tőle és hogy el fogja hagyni. Szerintetek elhiggyem neki? Velem nem fogja ugyanezt megcsinálni? Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett. Teljesen egymásba szerettünk de én képtelen vagyok már a folyamatos titkolózásba és abba, hogy csak akkor láthassam mikor a bnője dolgozik stb stb...Direkt úgy csinálja a szabadnapjait, amikor én is itthon vagyok. Szerintetek? Normális válaszokat légyszives..:)

2013. szept. 24. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
100%

Egy 9 éve tartó kapcsolatot, pláne jóval fiatalabbként könnyű szétrobbantani. Eredménye minimum 3 boldogtalan ember lesz.

Majd 28 évesen te is megérted, amikor a pasid elhagy egy 19 évesért.

2013. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeret, akkor előbb-utóbb el fogja hagyni a másik nőt. Vagy: Gondolj bele; te 19 ő 28, azért mondott nemet a szexre, hogy ne hidd azt, csak arra kellesz neki, és ne bánd meg, hogy lefeküdtetek.
2013. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a folyamatos eltávolodás is ismerős duma, mindegyik ezt mondja. Persze leginkább azért távolodik, mert pillanatnyilag nyilván izgalmasabbnak talál téged.
2013. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
100%
A szexre valószínűbb, hogy azért mondott nemet, mert nem akarta "annyira" megcsalni a barátnőjét.
2013. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 A kérdező kommentje:
Jaj istenem....:( belecsöppentem ebbe, pedig nem tudtam róla, hogy van barátnője..:\ Most meg már nem bírok kilépni annyira a mindenemmé vált..:(:(
2013. szept. 24. 21:35
 6/127 SzilKa ***** válasza:
100%

"Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett"


Tipikus DUMA... Ha valóban el akarná hagyni és valóban téged szeretne, akkor már lezárta volna a régi kapcsolatát. Ez így jelen formában csak egy neki kényelmes szituáció (kecske is, káposzta is), s ha te ebbe belemész, akkor ez bizony később sem fog változni.


Nyilván nem fogsz nekem hinni, de majd úgyis megtapasztalod.

2013. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van, csak most túl szerelmes és naiv vagyok.

Bár a csajnak most tényleg nem lenne hova költöznie, és már 2 hónapja nem is szexeltek...még sem rakhatja ki a házból 9 év után.

2013. szept. 24. 21:38
 8/127 anonim ***** válasza:
100%

Összeszokott társaság a családjuk? Ilyen kifogást még nem hallottam. Szerintem hagyni kellene. A

Ez az egyik, a másik meg amit te is írsz, ha a baratnőjét képes volt megcsalni, és nem előbb szakítani vele aztán keresni mást, akkor neked mi a bizonyíték arra, hogy veled nem ugyanezt fogja csinálni? Az, hogy azt mondja? Szerintem a barátnőjének sem mondta, hogy majd idővel meg fogja csalni.

2013. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
100%

> annyira a mindenemmé vált..:(:(


Ne nevettesd ki magad. Azt írtad 3 hete beszélgettek. Nem évek óta tart a kapcsolatotok (mint neki a csajával például). Ha korrekt vagy, elhajtod a p*csába. 1, nem kell neked olyan aki azonnal felad egy kapcsolatot, ha talál valami újat, 2, ne akarj szétrombolni egy kapcsolatot, rossz ómen.

2013. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 A kérdező kommentje:

De már az összeköltözést tervezgeti velem...nem hiszem, hogy átverne.

Igazából 9 évet én sem rúgnék fel egyik napról a másikra ez biztos! Mondjuk én képtelen lennék megcsalni valakit, mert nekem ez a szitu is elég új és nagyon rossz, mert nagyon sajnálom a csajt is.:\

2013. szept. 24. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!