Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete beszélgetünk, napi szinten, és 4x találkoztunk és 1x kettesben, amiből majdnem szex is lett, de végül ő mondta, hogy ne mert ő nem csak azt akarja tőlem! Ő 28 éves én meg 19 vagyok. 9 éve van kapcsolatban és kb. 3 éve élnek együtt a barátnőjével...folyamatosan bizonygatja, hogy már távolodik el tőle és hogy el fogja hagyni. Szerintetek elhiggyem neki? Velem nem fogja ugyanezt megcsinálni? Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett. Teljesen egymásba szerettünk de én képtelen vagyok már a folyamatos titkolózásba és abba, hogy csak akkor láthassam mikor a bnője dolgozik stb stb...Direkt úgy csinálja a szabadnapjait, amikor én is itthon vagyok. Szerintetek? Normális válaszokat légyszives..:)

2013. szept. 24. 21:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/127 anonim ***** válasza:
Mizu? Update-et kerunk :)
2013. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/127 anonim ***** válasza:
Ha letelt az egy hónap, írd meg mi volt.
2013. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/127 A kérdező kommentje:
Mindenképp!:) Elég jól alakulnak dolgok!!:)
2013. okt. 1. 14:22
 44/127 anonim ***** válasza:
Na mesélj. Persze ha van időd. :) És akarsz.
2013. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/127 A kérdező kommentje:
2 napig nem kerestem úgy voltam vele, hogy vége...! hagyom..! Borzalmasan ki voltam, alig ettem valamit és aludni sem tudtam...a munkahelyemen folyamatosan rá gondoltam, a buszra ha felszálltam elbőgtem magam, és nem érdekelt, hogy hülyének néznek az emberek. Majd írt nekem, hogy tudja, hogy 2 napig nem beszéltünk, de tudja, hogy csütörtökön nem dolgozom, és úgy tette a szabadnapját megint, hogy otthon legyen..hiányzom neki és nagyon szeret, de hogy értsem meg, hogy ez nem megy egyik napról a másikra! És feltette azt a kérdés, hogy ha mi együtt lennénk és megtetszene egy másik pasi, akibe belezúgtam, őt 9 év után , kidobnám-e egy 3 hete tartó dologért?! És valamilyen szinten igaza van, de 21.-énél tovább nem fogok várni, szóval ezen nem változtatott a dolog. De már nem fogom folyamatosan ezt hajtogatni neki, h szakítsanak stb stb, ha megteszi enélkül is megfogja ha nem hát nem. Nekem már veszíteni valóm igazából nincs, mert bele szerettem, és addig is élvezem az életet vele, romantikázunk a tengerparton stb. Mert oda vitt le, és ott csókolóztunk és ölelgettük egymást. De én már olyan szinten kívánom, ha meglátom totál benedvesedek és le tudnám róla tépni a ruhát! Na igen visszatérve, ha véletlenül esetleg pofára ejtene, akkor ez van, már úgy sincs veszíteni valóm ezzel a dologgal kapcsolatban. Mert a szüzességemet egy olyan ember veszi el, akit szeretek és jól érzem magam vele. És úgy érzem, hogy nem ver át, mert leszarná, hogy mikor vagyok otthon vagy mikor nem...találkoznánk amikor neki jól esik megdugna és ennyi. De már 4x megtehette volna, és nem tette!:) Remélem most már valami pozitívat is írtok!:)
2013. okt. 1. 17:24
 46/127 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék bízni benne,pláne nem menne,hogy felhőtlenül időt töltsek vele.Előttem lebegne,hogy van barátnője,hozzá megy haza,vele alszik,és a többi.Te nagyon hamar beleszerettél.Nem tudom az ő részéről mennyire lehet szerelem úgy,hogy közben más nővel éli a napjait.

Második sem tudnék lenni.Addig szüneteltettem volna a dolgot kettőnk között,még nem szakítanak.De a legbiztosabb,hogy bele sem kezdtem volna így.

2013. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/127 anonim ***** válasza:
Sok negatívat írtam már eddig, most írok valami pozitívat is, mert szimpi a lelkesedésed. Szóval, hajrá, élvezd ki a dolgot 21-ig, és ha úgy alakul, hogy tényleg szakít, akkor utána is! (Csak ne szakadj el a realitástól!) Kívánom, hogy megtaláljátok azt a megoldást, ami a legjobb mindhármótoknak!
2013. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/127 anonim ***** válasza:
Én továbbra sem tudok pozitívat mondani. Sajnálom. Most is azt látom, hogy ő húzza az időt. Nem megy egyik napról a másikra, oké. De valamikor el kellene kezdeni. Továbbra is azt mondom, foglalt pasival nem kezdünk. Majd lezárja az előzőt, esetleg akkor. De nem így. Látod mennyi kétséget és bonyogalmat szül ez a helyzet neked? Ez a bizonytalanság megéri?
2013. okt. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/127 A kérdező kommentje:

Mesélek még...:)

Amúgy köszönöm a véleményeket a pozitívakat és a negatívakat egyaránt!

Otthon volt 2 hétig mert haza mentek látogatóba..napi szinten minden egyes este ahelyett h a csajnál aludt volna, velem beszélgetett, reggelig skypeon, és kameráztunk! Ahelyett h a családjával töltötte volna azt a 2 hetet, nekem írt, "velem" volt..borzalmasan jól esett és ez a bizalom akkor kezdődött felépülni nálam, mert ezzel nekem megmutatta, hogy én vagyok neki a legfontosabb. Munkám azért van mert ő szerzett nekem és addig ment míg nem talált...mert tudta, hogy ha nem lesz, akkor haza költözöm. Ő tisztába van vele, hogy sem a szeretője nem leszek sem a szex partnere...akkor miért ment volna ebbe bele? Senki nem kényszerítette őt, hogy azt mondja nekem, hogy szerelmes belém, és hogy egy pillantásommal le tudom venni a lábáról, és azt se, hogy a tengerparton közölje velem, hogy ha szakít a barátnőjével és véletlenül én megismerkedek egy másik sráccal, csak akkor fog békén hagyni, ha látja h tényleg boldog vagyok. Mert ha nem ő addig jön utánam, amíg vele nem fogok lakni...

Küldtem neki egy képet, és látszódott, hogy fiúkkal beszélgetek még rajta kivül, akkora féltékenységi jelenetet lerendezett, hogy kb. szikrát nem kaptam. Miért beszélgetek és akkor másik pasikkal, amikor ő vele is, ő mindig 100% -osan rám koncentrál velem ellentétben. Biztosan azok a fiúk is bejönnek nekem, kitudja miket írogatok nekik...stb stb.

Most lehet, hogy tényleg én vagyok egy elcseszett 19 éves, szerelmes csaj, de hogy ez nem kamu az biztos.

Drágák vagytok és érzem, hogy csak jót akartok ti is nekem, de már nem tudok veszíteni, mert már ha most hagynám őt, esélyt nem adva neki, teljesen magam alatt lennék. De ha esélyt adok neki és átver, akkor is szintén magam alatt leszek...:)

2013. okt. 3. 00:00
 50/127 anonim ***** válasza:
Ez nekem még mindig fura. Én nem mennék EGYÜTT azzal az emberrel családot látogatni akivel állítólag szakítani akarok. Ráadásul 2 hétre. Az meg kifogás, hogy a családjuk összeszokott meg jóban vannak. Mi is jót akarunk? Akkor nem csak mi mondjuk, hogy ez nagyon sántít. Az viszont igaz, hogy ki leszel borulva. De az a nem mindegy, hogy mennyire. Most "csak" annyi lenne, hogy hitegetett, ígérgetett, te meg meguntad és nem vártál rá. De ha később derül ki, amikor már esetleg összejössz vele, (mert állítólag szakított a csajjal) és le is fekszel vele, és esetleg még az első is lesz, és így ver át, na az a fájdalom nem mindegy..... Oké, aláírom, ez dicséretes, hogy ennyire teper érted. De ez csak az egyik oldal. A másik oldal felé is kellene ugyanilyen tempóban vagy még gyorsabban elfelé húzni. De én azt látom, hogy azon az oldalon áll minden egy helyben.
2013. okt. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!