Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete beszélgetünk, napi szinten, és 4x találkoztunk és 1x kettesben, amiből majdnem szex is lett, de végül ő mondta, hogy ne mert ő nem csak azt akarja tőlem! Ő 28 éves én meg 19 vagyok. 9 éve van kapcsolatban és kb. 3 éve élnek együtt a barátnőjével...folyamatosan bizonygatja, hogy már távolodik el tőle és hogy el fogja hagyni. Szerintetek elhiggyem neki? Velem nem fogja ugyanezt megcsinálni? Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett. Teljesen egymásba szerettünk de én képtelen vagyok már a folyamatos titkolózásba és abba, hogy csak akkor láthassam mikor a bnője dolgozik stb stb...Direkt úgy csinálja a szabadnapjait, amikor én is itthon vagyok. Szerintetek? Normális válaszokat légyszives..:)

2013. szept. 24. 21:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék a lakásukra,mert minek?Gerinctelen dolog,és zavarna is,hogy egy olyan lakásban vagyok,ahol más nővel él,akit szeretek.Semmi értelme.Ha nem szexeltek,akkor nem mindegy hol vagytok?Nem lát meg senki,mikor bemész hozzájuk?
2013. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/127 anonim ***** válasza:
58%
Te abba a lakásba mész ahol a JELENLEGI barátnőjével van? Ez gusztustalan.... Annyira elvakított ez a foglalt pasi, hogy neked hiába beszélni. Ez hülyének néz ahogy csak illik. Te meg vakon mész utána. Szerinte 1-2 hét? Vagyis ő maga sem tudja mikor. Lehet csak ennyi idő, de lehet 1-2 hónap, év..... Ne is haragudj, de te rettentő naív vagy...
2013. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még. Lesz még elég időd arra a boldogságra. Sőt még jobbra is. Ettől, ilyentől sokkal jobbra. Én 22 éves vagyok és én is csak nem rég, 1 éve találtam meg. Szóval nem vagy elkésve.
2013. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/127 A kérdező kommentje:

Nem jött össze a találkozás...nem voltam nála, mert nekem közbe jött valami. De ő kockáztatott és eljött hozzám, mégpedig úgy h itthon volt a lakótársam...kitaláltuk, h elromlott a gépem...Nem feküdtünk le egymással, de volt egy kis petting. És tisztába van vele, ő is, hogy mekkora szemétség amit csinálunk..és én is, elég ramatyul érzem magam. Ezért fog szakítani vele..és majd lassan helyre rázódnak a dolgok, remélhetőleg. De ne ítéljetek el, megromlott a kapcsolatuk és mivel ennyi ideje együtt vannak nem akarja megbántani, valamilyen szinten érthető dolog...

Tudja jól, h 1 hónapja van...nem több!

2013. szept. 26. 19:31
 35/127 anonim ***** válasza:
És ti miért nem tartotok 1 hónap szünetet, amíg ő rendezi a dolgokat? Akkor nem lennétek szemetek, utána meg még úgyis ott a sok-sok boldog év, amit együtt eltöltetek?
2013. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/127 A kérdező kommentje:
Mert nem bírom ki nélküle...és ő sem nélkülem. Nehéz elmagyarázni...angliában lakunk..távol mindenkitől..neki is azért nehéz kidobni a csajt, mert nincs hova mennie...
2013. szept. 26. 20:18
 37/127 anonim ***** válasza:
És Angliában nem lehet találni egy lakást neki? Ez nekem még mindig kifogásnak tűnik....
2013. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 anonim ***** válasza:
Szerintem következő kifogás, bocsánat indok az lesz, hogy azért nem dobja ki, mert szegény csajnak nincs munkája és ezért nem is keres neki lakást, mert nem tudná miből fizetni. És élnek tovább együtt..... stb.
2013. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de szerintem akkorát fogsz koppanni..... Olvasd vissza a saját kommentjeidet. Minden üzenetben más kifogás.... Csak ezen gondolkozz el picit.
2013. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/127 anonim ***** válasza:

Nem szamit, hogy hol laktok. Es nincs olyan, hogy nem birjatok ki par hetig egymas nelkul. A becsulet, a gerincesseg, a korrektseg fontosabb kell, hogy legyen mint a turelmetlensegetek.

Sajnos en is valoszinunek tartom a koppanast, meg ha nem is most azonnal, de ha mar nincs utban a csaj, es elveszik a "tiltott gyumolcs" erzes, hamar kiderul, hogy 28 es 19 ev nagy kulonbseg...

2013. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!