Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete beszélgetünk, napi szinten, és 4x találkoztunk és 1x kettesben, amiből majdnem szex is lett, de végül ő mondta, hogy ne mert ő nem csak azt akarja tőlem! Ő 28 éves én meg 19 vagyok. 9 éve van kapcsolatban és kb. 3 éve élnek együtt a barátnőjével...folyamatosan bizonygatja, hogy már távolodik el tőle és hogy el fogja hagyni. Szerintetek elhiggyem neki? Velem nem fogja ugyanezt megcsinálni? Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett. Teljesen egymásba szerettünk de én képtelen vagyok már a folyamatos titkolózásba és abba, hogy csak akkor láthassam mikor a bnője dolgozik stb stb...Direkt úgy csinálja a szabadnapjait, amikor én is itthon vagyok. Szerintetek? Normális válaszokat légyszives..:)

2013. szept. 24. 21:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sem mentem volna haza egy olyan emberrel,akivel szakítani akarok.Ez nem jó stratégia.A barátnője azt hiszi minden rendben van.Legalább a srác szépen felvezethetné neki a dolgokat,hogy valami már elmúlt,és ennek vége lesz közöttük.Az,hogy hazament velem,még inkább dob rajta.

Lehet veled beszélgetett minden nap,de a tudat ott van,hogy van neki egy másik,akivel lehet nem beszél annyit,de együtt vannak.És nem tudni hogyan vannak,mert csak a srác elmondásából tudod.Nem tudod vele hogyan viselkedik.Nem tudom nem-e azért teper ennyire a srác,mert határidőt adtál neki.

De hogy én is írjak egy kis pozitívumot is:Már elég rendesen benne vagy ebben a dologban,mindenképpen sérülni fogsz,ha nem úgy alakul.De ha nem próbálod meg,sosem tudod milyen lett volna,ha.És a kitartásod lenyűgöző,az plusz pont.Meg az optimizmusod is.

2013. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy azt nem tudhatom, hogy mikor vele van kettesben akkor hogyan viselkedik. De mostmar ezt a 3 hetet kibírom, meglatom, hogy mi lesz. Ma lefekudtem vele, es a szeretkezes utan megkerdezte, hogyha majd egyutt lakunk kelthet-e ugy, hogy a ˝fincsi puncimat nyalogatja˝...na ettol teljesen oda voltam, mert olyan varatlan pillanatban mondta ezt, hogy meg csak eszhez sem tertem. Mikor oltoztem fel, megkert, hogy had puszilja meg a cicim, ezek nem nagy dolgok, de annyira jol tudnak esni, es ilyenkor a boldogsagtol ˝ nem latok˝ .. Ilyenkor az az idezet jut eszembe, hogy: Betelt a pohar a vitatkozasokbol? de azt soha nem nezed, hany pohar telt meg boldogsaggal. Es ez annyira igaz, mert vannak melypontok mikor megbanom, hogy bele keveredtem ebbe a szituacioba, es a tukorbe nem tudok nezni, mert en nem ilyen ember vagyok. Mindig a masik embert neztem es utana magam, de rajottem, hogy az emberek tobbsege, csak magaval van elfoglalva, akkor en miert legyek mindenkihez ennyire jo? Mikor tanuljak a hibaimbol, ha nem most 19 evesen? Most kell elnem, feszegetni a hatarokat, nem pedig mikor mar lesznek gyerekeim. Koszonom szepen a pozitiv velemenyeket, nagyon jol esnek es biztatnak!:) Most annyira ugy erzem, hogyha abba hagynam abba bele orulnek, jo, nyilvan menne tovabb az elet, de ha meg sem probalom, orokke banni fogom, hogy, mi lett volna, ha....meg ha erdekel titeket a tovabbi fejlemeny akkor szivesen megosztom veletek.:) gyonyoru estet kivanok nektek!
2013. okt. 3. 19:01
 53/127 anonim ***** válasza:
Hm...... Legalább védekeztetek? Mit mondott, miért megy együtt a hivatalos barátnőjével családlátogatni? Vagy ez neked nem gyanús?
2013. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
Na, akkor most nyisd ki szemed, füled igazán, mert majd most fogsz olyan kifogásokat hallani, hogy még a nagy pozitív gondolkodásodnak is nehéz lesz felfogni. Hetente párszor találkoztok, ő megdug, változni meg semmi sem fog. Összevesztek, ő röhög a markában, te meg majd sírsz.
2013. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem itt mi már hiába beszélünk.... Ezzel, hogy lefeküdt vele, elvágta maga körül a maradék józan gondolkodású szálat is..... Itt már mi nem tudunk mit tenni.....
2013. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
Egyébként aranyos,ahogyan leírod,édes kis történet.LENNE.HA!A pasi egyedül LENNE.Addig nem szabadott volna lefeküdnöd vele,még nem szakít,és nem bizonyosodtál volna meg róla,hogy szakítottak.Egyébként arról beszél,hogy esetleg albérletet keres magának vagy a csajnak?Vagy hogyan áll az ügy.Persze,hogy most éld ki magad,de az sem mindegy,hogyan.Milyen az első.Ez nagyban meghatározza a későbbi életedet.Ha nem lesz köztetek semmi,akkor te nagyon nagyon sérülni fogsz már.Hogy lefeküdtél velem,még inkább.Ezt magadnak csináltad.Tudom,hogy most szépnek és jónak látsz mindent,mert te vagy benne,de én annyira nem tudom pozitívan látni.Saját példám miatt.Voltam hasonló helyzetben,és az újért nem hagytam el a régit.
2013. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
Bocsánat,javítok:Hogy lefeküdtél vele.
2013. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 anonim ***** válasza:
Kérdező azért írj még mi a helyzet. Engem érdekel mi lesz ebből.
2013. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
Szia kerdezo, drukkolunk neked :) Irj idonkent, hogy mi a helyzet, mas is tanulhasson, vagy lasson jo peldat.
2013. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
Valami új fejlemény?Mi történt azóta?Igen el vagy tűnve.
2013. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!