Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete beszélgetünk, napi szinten, és 4x találkoztunk és 1x kettesben, amiből majdnem szex is lett, de végül ő mondta, hogy ne mert ő nem csak azt akarja tőlem! Ő 28 éves én meg 19 vagyok. 9 éve van kapcsolatban és kb. 3 éve élnek együtt a barátnőjével...folyamatosan bizonygatja, hogy már távolodik el tőle és hogy el fogja hagyni. Szerintetek elhiggyem neki? Velem nem fogja ugyanezt megcsinálni? Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett. Teljesen egymásba szerettünk de én képtelen vagyok már a folyamatos titkolózásba és abba, hogy csak akkor láthassam mikor a bnője dolgozik stb stb...Direkt úgy csinálja a szabadnapjait, amikor én is itthon vagyok. Szerintetek? Normális válaszokat légyszives..:)

2013. szept. 24. 21:29
 81/127 anonim ***** válasza:
Hű de izgi... Ma van az utolsó nap... :)
2013. okt. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
Ez most olyan,mint egy izgalmas sorozat utolsó része.:D
2013. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
Helyzet?
2013. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 A kérdező kommentje:
Bonyolodott a helyzet...a barátnő neki állt velem barátkozni, már túl vagyunk egy közös vásárláson.....:((((((((((( teljesen ki vagyok....
2013. okt. 23. 21:13
 85/127 A kérdező kommentje:

Haza mennek 2 hétre....még addig várok...és befejeztem.

Azon már ne múljon...leszólhattok, szídhattok, ócsárolhattok, de borzalmasan szerelmes vagyok. És ő is az...

2013. okt. 23. 21:16
 86/127 anonim ***** válasza:

"Haza mennek 2 hétre..."

"borzalmasan szerelmes vagyok. És ő is az..."


Hogy lehetsz ennyire naiv? Hazamegy a saját barátnőjével 2 hétre, biztosan nagyon szerelmes ő is, csak nem beléd... Én ezt mondtad, a határ a szex. Az meg volt, már nem vagy értékes a számára. A helyzet semmit se változott, ugyanúgy együtt vannak és együtt is maradnak. Majd 2 hétig nem látod, visszajön, aztán majd azt mondja, hogy átgondolta és inkább megpróbálja újra a jelenlegi barátnőjével de milyen szerencsés lesz aki a te barátod lesz majd blablablabla....

2013. okt. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig barátnő... De most miért vársz? Ha egy hónap alatt nem tudta megszakítani vele a kapcsolatot majd 2 hét együtt töltött idő után fogja? És egyáltalán miért megy haza azzal, akivel állítólag szakítani akar? (Én tudom, csak fel akarom nyitni a szemed) Most ki vagy? Majd ha visszaér, akkor hogy ki leszel...
2013. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 anonim ***** válasza:

Te honnan ismered a barátnőjét?

Miért mennek megint haza?EGYÜTT.Nemrég voltak otthon.

Lejárt a határidő,nem szakított a pasi.Ha most még vársz rá,magaddal tolsz ki nagyon nagyon.

Hogy ne írjam pontosan azt,amit az előttem szólók.Vagy:Tegyük fel,hogy két hét múlva szakít.Akkor is a megbeszélt egy hónapon túl lenne.Tudnál te még ebben az emberben bízni?

2013. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 A kérdező kommentje:

Barátnőjével megy haza, de nem egy helyre...csak a tesójának lesz a szalagavatója, és arra kell haza menniük.

Nem alszanak együtt, nem beszélnek, teljesen minden megszakadt, csak még nem mondták ki.:)

2013. okt. 24. 18:34
 90/127 A kérdező kommentje:
Ma mondta Ő, ha jönnek haza és még együtt lesznek és nem teszi meg értem ezt, akkor meg sem érdemel engem. És megcsókolt és kezet ráztunk amolyan fogadós dolog..de bízom benne, látom, hogy szenved...:)
2013. okt. 24. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!