Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/148 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, én sem értem, mitől változhatott keg az, hogy addig meg akarta menteni a házasságit, majd miután kiderül, hogy szeretőd van, már nem akarta. Gondolkozzunk együtt :D
2017. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/148 A kérdező kommentje:
Nem voltunk hú de gazdagok, de mint írtam szolíd jómódban voltunk. A barátommal volt úgy, hogy nem sok pénzünk lett volna.
2017. jan. 22. 13:23
 43/148 anonim ***** válasza:
100%
áh,de durva...ilyen van?
2017. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/148 anonim ***** válasza:
100%
A mai átlag fizetésekhez képest ez nem szolid jómódnak nevezném. :D
2017. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/148 anonim ***** válasza:
100%
ezt*
2017. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/148 A kérdező kommentje:
Rendben. Nem voltunk szolíd jómódban sem. Átlagos életet éltünk. Én azt amikor nem kell nézni mit veszünk meg, mikor jut minden évben nyaralásra, és nem kell aggódni sem hóvégén, félre is tudunk tenni, szolíd jómódnak tekintettem. Tévedtem. A kérdésem nem erre irányult.
2017. jan. 22. 18:38
 47/148 A kérdező kommentje:
Legalább felvállalom, hogy nem tökéletes a házasságom, és keresem a boldogságot. Nem ülök belesavanyodva egyházasságba, főleg ha szerintem megtaláltam a nagy Ő-t. Ha elengedem egész életemben azon gondolkodnék, hogy milyen boldog lehettem volna. Ha nem lesz jó, az is az Én gondom. Ezért nem tudom miért ítélik el az embert.
2017. jan. 22. 18:53
 48/148 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy még te vagy az áldozat és az erkölcsi győztes kedves kérdező. Hát agyam eldobom. Oké keresd a boldogságot és legyél boldog, de nem kellene taktikázgatni, hogy melyiket válaszd meg hasonlók, meg melyik gyerektartási összeget fogadd el és vajon mennyi pénzt kaphatsz a volt férjedtől. Ügyeskedsz, hogy minnél több pénzt kiszedj a férjedből azért, hogy az új életed tudja finanszírozni, ez az ami bicskanyitogató. Az pedig elég egyszerű észjárásra utal, hogy meglepődtél amikor a férjed már nem akarta megmenteni a házzaságotokat miután beszámoltál a szeretődről. LOL
2017. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/148 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de kívánom te kedves hős szerelmes, hogy a csávó dobjon ki a kölykeiddel együtt az utcára, 1-2 év múlva, amikor a férjednek újra lesz kapcsolata. Édes istenem, de hálás lennék ezért :)))))
2017. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/148 anonim ***** válasza:
90%

A nők ilyenek. Persze tisztelet a kivételnek (látott már valaki?). Mi vagyunk a hü...ék, hogy megnősülünk, ebben a femináci, férfiellenes világban.

Mindegyik sipákol a boldogságról, meg az elvárásaikról, de a középső ujjukon kívül semmit nem képesek felmutatni. Elvárásaik vannak, de nem nyújtanak semmit.

Tisztelet a kivételnek! Ők szidhatnak.

2017. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!