Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem a férfiak végzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a férfiak végzik a házimunkát egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha már úgy is erősebbek,szeretnek tevékenykedni...A nők határozottabban is kioszthatnák a feladatokat,nem lenne ennyi tunya férfiember,aki egy zoknit se tud arrébb rakni.A nők miért takarítanak a férfiak után mint a rabszolgák ?Miért nem alap hogy egy férfi elmosogasson,néha főzzön,vagy mosson,vagy porszívózzon ?
2017. jún. 8. 19:10
 71/91 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, kár, hogy nem politika témakörben vagyunk, mert akkor a femináci mellé előszedné a ballibsi és álcivil agymosott szövegeket is. :D Ezek mindig kézben járnak a könnyebben befolyásolható rétegeknél.
2017. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
24%
Jaja és mind a kettőnél fennakadt egy bizonyos lemez. Itt ha valaki nem úgy beszél mint ők akkor femináci, femináci, femináci...ezzel el van intézve, ott meg ha valaki nem úgy beszél mint ők akkor Sorosbérenc, Sorosbérenc, Sorosbérenc...:) Jó dolog is a lemez, épp kinél mi fut. Lényeg hogy érvelni ne keljen, mert az már magas. Inkább idézőjelbe tesz egy olyan szót, amit a büdüs életbe le nem írt, és akkor neki van igaza.
2017. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekek, eddig mindig azt olvastuk itt, hogy a nőknek csak a férfiak felső 10%-a kell aki jól keres. Most meg kiderül, hogy a férfiak többsége kétszer annyit dolgozik, mint egy nő és eltartja a társát. Hm.

Most hirtelen minden férfi mérnők vállalkozó lett, aki megvehet magának egy kis bolti eladót. Hm.


Normális emberek tudják, hogy az az ésszerú, hogy munkamegosztás van. Aki meg itt veri a nyálát, gondolom vagy nincs kapcsolata vagy valami nem stimmel.

2017. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
19%

Először is azt kellene letisztázni, hogy mi egyáltalán a házimunka?


Merugye... itten egyesek abban a tévhitben élnek, hogy házimunka=mosásfőzéstakarítás.


Oszt rájuk is dőlne a ház, ha csak ennyi lenne, ugye...

Szóval a ház állagmegóvása az házi munka, vagy nem házi munka?

Kezdésnek...

2017. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyanokra gondolsz mint kazán és ablak csere, azt szakemberrel csináltatjuk, kifesteni meg én is tudok.
2017. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
0%

#70 #72 Mit tettél le az asztalra? Kinek képzeled magad? Ha nem tetszik, akkor minek jöttél ide? Ülj le 1-es!

Asszony létedre még vissza mersz beszélni? Te is valami libsi családból származol!

Hencegés helyett örülj, hogy egyáltalán dolgozhatsz.


Egyébként egy 25 éves semmirekellő pasi vagyok, akinek nincs szerencséje a csajoknál és itt éli ki magát.

2017. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
79%

"Egyébként egy 25 éves semmirekellő pasi vagyok, akinek nincs szerencséje a csajoknál és itt éli ki magát."


Gratulalok, onismeretbol es onjellemzesbol csillagos 5-os! :D

2017. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
47%

"Ha olyanokra gondolsz mint kazán és ablak csere, azt szakemberrel csináltatjuk."

Akkor mi értelme van azon vitázni, hogy ki csinálja a házimunkát, hiszen arra is van megfelelő szakember. Valamint akkor miért elvárás az, hogy a férfi legyen életrevaló és ezeket meg tudja csinálni ? Nyilván akkor legyen nyugodtan egy anyámasszony katonája, legyen neki is egy jó állása és a pénzért a pár mindent megcsináltat szakemberrel, amit meg kell csinálni. Ahhoz még még, hogy ki milyen házat, kocsit, bútort szeretne az életszínvonal igény kérdése. Példa. Ha szeretnék egy jobb kocsit/laptopot/motoros fűrészt stb ami neked igazából hót mindegy, hogy van vagy nincs, akkor nyilván ezekkel való karbantartási munkákat én végzem. Ha van egy 50 négyzetméteres lakásunk de te egy 100 négyzetméteres házat szeretnél, akkor nyilván nagyobbrészt ha nem is teljesen takarítsd te, mert ebben az esetben én is jól elvoltam az 50 négyzetméteren. Az 53-54%-os kommentelő és nőként hasonló jól kereső női ellenpárjai bérezése amúgy is nagyon kis mértékben fedi le a magyar valóságot ahhoz, hogy ebből az irányból közelítsük meg a kérdést.

Arról meg le kéne tényleg akadni mindenkinek, hogy xy helyett férfiakra és nőkre ugat, mert férfi munka nélkül nincs civilizáció pont, női munka nélkül meg nem lenne idő annyi férfimunkát elvégezni, hogy a civilizáció 21. századi szinten legyen annyi ember számára, ahánynak most van pont. Ha meg xy tróger, vagy femináci, akkor meg olyat kell keresni aki nem az. A kérdezőn sem segítene, ha a világ összes férfija házitündér lenne, ha az ő hapsija a tróger. Viszont attól még, hogy az ő párja csak elvár, de nem nyújt semmit attól nem vagyok sem én, sem 54%-os, sem a férfiak "nagy része" tróger.

30/f

2017. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
91%

#70 #72 Mit tettél le az asztalra? Kinek képzeled magad? Ha nem tetszik, akkor minek jöttél ide? Ülj le 1-es!

Asszony létedre még vissza mersz beszélni? Te is valami libsi családból származol!

Hencegés helyett örülj, hogy egyáltalán dolgozhatsz.


:D Kérlek nyugtass meg hogy csak troll vagy...

Mit tettem le? Hát többet mint te az hót ziher.

Egy embernek képzelem magam aki leírja a véleményét, azért van ez az oldal. Te minek vagy itt? (Azon kívül, hogy baromságokat írogatsz).

Nem vagyok asszony, és a te értelmezésedben szerelő "kuss asszony" soha nem is leszek.

Igen örülök hogy dolgozhatok, valakinek azt is kell :) Az ilyen nyomorékok mint te gondolom nem sokat tesznek a mindennapokban :)

Az önjellmezésed után meg inkább neked van az ülj le 1-es....előbb tanulj meg szocializálodni hülyegyerek.

2017. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
15%

"Ha olyanokra gondolsz mint kazán és ablak csere, azt szakemberrel csináltatjuk, kifesteni meg én is tudok."


Na ezen kijelentéseket tipikusan olyanok teszik, akik még az életben nem éltek vidéken, annak minden nyűgjével együtt. Vagy legalábbis lövésük nincs róla, mi merre hova mennyi. Eddig megcsinálta apuci, őket nem érdekelte, tehát valahogy ergo megjavult "magától"


Szép is lenne, ha minden egyes kertes házat szakemberek csinálnának meg, megkérdezném ezektől a nőktől, van halvány lila fogalmuk, mennyi lenne ez szakemberekkel elvégeztetve?


Magyarországon élünk, gagyi házakban, és átverős "szakemberekkel"


Ha csak a két kezemen meg tudnám számolni, az utóbbi időben mennyi női ismerősömet verték át ezek a "szakemberek" az kevés lenne.


Könnyű itt a neten a kemény, tökös csajszit játszani, de amikor ott vagy az autószerelő műhelyben, meg kint van 3 négyajtós szekrény, amikor a pénzt kérik el, nem hinném, ugyanekkora lenne az a szájméret...

2017. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!