Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem a férfiak végzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a férfiak végzik a házimunkát egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha már úgy is erősebbek,szeretnek tevékenykedni...A nők határozottabban is kioszthatnák a feladatokat,nem lenne ennyi tunya férfiember,aki egy zoknit se tud arrébb rakni.A nők miért takarítanak a férfiak után mint a rabszolgák ?Miért nem alap hogy egy férfi elmosogasson,néha főzzön,vagy mosson,vagy porszívózzon ?
2017. jún. 8. 19:10
 81/91 anonim ***** válasza:
91%

"Könnyű itt a neten a kemény, tökös csajszit játszani, de amikor ott vagy az autószerelő műhelyben, meg kint van 3 négyajtós szekrény, amikor a pénzt kérik el, nem hinném, ugyanekkora lenne az a szájméret..."


Ilyenkor megneznem en a te szajmeretedet is. :D

2017. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
76%

"Asszony létedre még vissza mersz beszélni?"

És akkor még csodálokozol, hogy nem kellesz a nőknek, mi? Milyen meglepő.

Az ilyet egy szívlapáttal ütném fel a Holdra.

2017. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
81%
Nem értelek, te azért nem vagy hajlandó házimunkát csinálni, mert évente egyszer csinálsz olyat amikor jó ha nem kell szakembert hívni? Én inkább élek együtt normális férfival akit nem kell kiszolgálnom és partnerek vagyunk, aztán ha nem ért hozzá, hívunk évente egyszer szerelőt. Mivel jól keresek, nem gond. Senkinek nem leszek a cselédje amikor este hulla fáradtan érek haza munkából én is. Én megfőzök, ő elmosogat. Hétvégén közös takarítás: egyik a konyhát, másik a fürdőt stb.
2017. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén inkább hívjon egy férfi szakembert és ne kókányoljon. Nem értem ez miért érték? és miért egyenlő a napi házimunkával? Inkább vegye ki a részét a házimunkából és hívjon szakembert mindenhez. N
2017. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
4%

"Őszintén inkább hívjon egy férfi szakembert és ne kókányoljon. Nem értem ez miért érték?"


Én vagyok még így ezzel... Inkább hívjon egy nő takarítót, bébiszittert, szakácsot és ne kókányoljon. Nem értem, hogy ez miért érték?

2017. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem is hivjunk ezekhez szakembert, estenkent meg hivjunk egy gyakorlott himk-rvat a nohoz, biztosan jobban tud kufircolni mint o fozni, vagy mint te, a ferfi, kazant szerelni. :)
2017. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy hogy évente-két évente fizetek valakinek valamiért vagy naponta. Illetve egy dolog rendet tenni a környezetünkben együtt, mert együtt élünk, vagy megszerelni valamit amihez nem értünk. Mert egy orvost vagy IT szakembert nem néznék le azért mert nem tud autót szerelni vagy kazánt cserélni. Ha te igen, gratulálok.
2017. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
0%
#81, gyere mucika, várlak szeretettel, de hidd el, nem vagy rá kíváncsi cuncimókus.
2017. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
83%
45%os Shh nyugi, minden rendben, téged nem bánt senki, nem érint senki véleménye, menj, igyál egy teát, és nézd a naplementét...
2017. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
4%

#86


Nyugika, gépész vagyok. T'od, az olyan műszakis izé, amelyik még egy kazánnal is elboldogul.



Hát te mi vagy, szívem? Műkörmös? :)

2017. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!