Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés
Férjem tegnap közölte, kövér vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Tényleg nem vagyok vékony, de azért tehén sem. 165 centi vagyok és 78 kiló. Mikor elvett,13 éve, akkor 75 kiló voltam. Kőkemény éhezéssel tudok csak pár kilót leadni, majd a duplája jön vissza. Kb 15 éve nem ettem egy jóízűt, mert beszólogat, hogy egyél csak, úgy leszel szép dagadt, még ennél is dagadtabb. Pedig nem zabálok, bármilyen hihetetlen. Mondtam neki, hogy ha ennyire nem bír elviselni, akkor keressen egy pálcikát, aki jobban tetszik neki.
2019. jún. 10. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
Meg egyszer megkerdezzul MI A PHASZNAK VAGY EZZEL A TAHOVAL? Es legyszi ne takarozz a gyerekkel, mert igy csak azt latja hogy az anyja egy felmosorongy akivel a bunko apja felmossa a padlot minden nap. Szoval itt az ideje otthagyni ezt a szerencsecsomagot.
2019. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
Azt is kérdezte, azon is megsértődök e, ha azt mondja, hogy barna a hajam. Egyszerűen nem érti a dolgokat. Hogy ilyeneket mond és utána azon csodálkozik, hogy nincs kedvem szexelni. Ezt is elmagyaráztam neki, hogy ezek mind visszajönnek és csúnyának, gusztustalannak érzem magam előtte és szex közben. És inkább nem vetkőzök le előtte.
2019. jún. 10. 10:57
 23/62 anonim ***** válasza:
90%
Oke elkonyvelem kamunak es provokacionak a kerdesed, mert nem valaszolsz az ertelmes miert vagy vele kerdeseinkre, csak tovabb fokozod hogy mivel es hogy bant meg. Szoval szia! Provokalj es kamuzz mashol
2019. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
9%
Ha azt mondogatná, hogy milyen gyönyörű vagy, valószínűleg már nem lennél vele. Ettől függetlenül szerintem is kamu a kérdés.
2019. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

Tényleg nem kamu, miért provokálnék?

Talán csak kényelem, megszokás, félelem a váltástól.

2019. jún. 10. 11:07
 26/62 anonim ***** válasza:
90%
Akkor egészségedre, tűrd tovább. További szép napot!
2019. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 Ollókezű Edward ***** válasza:
30%

23-mas: Persze, mert te nem ismered a bántalmazást, nem érted a lényegét, ezért egyből kamu az egész. Lóf@ß-t.

Akik pedig azt óbégatják, hogy olyan nincs, hogy ne tudj lefogyni: igenis van. Közeli hozzátartozóm úgy tud max. 3 kilót fogyni, ha minden nap kondiba jár, és kőkeményen paleózik hónapokig. Senki nem hitt neki, évekig mindenki megalázta azzal, hogy tuti degeszre tömi magát titokban, aztán kiderült, hogy a pajzsmirigye kb. 10%-ára csökkent a normális méretnek, mert folyamatosan félrekezelték a hormonpótló gyógyszerekkel. Ciklusa nincs, csak egy éven 1-2-szer, gyereke nem lehet, vagy ha lesz is, az orvosok szerint tuti fogyatékosan fog születni.

Kérdező: Az egész dinamikának meg kell változnia, ami köztetek van, mert a férjed bántalmaz. Nem csak kézzel lehet verni, hanem szavakkal is. Menjetek el terápiára, ha erre nem vevő, akkor én a helyedben elválnék, mert ez nem lesz jobb, csak rosszabb, te pedig össze fogsz roppanni a sok stressztől, amit neked okoz. A gyerekednek is egy mentálisan ép anyára van szüksége, nem egy idegroncsra. Ha pedig tényleg saját magadért akarsz változtatni a súlyodon, kezdd azzal, hogy elmész egy endokrinológushoz.

2019. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
9%
Az én férjem 70 kg és nagyon nem kisdarab... :D Azért egy nőnek ez tényleg durva, bocsi. A semmitől nem lehet hízni. A semmitől elfogyna bárki. Nem szép hogy beszólogat, de valahol érthető. Az a baj, hogy a mai ember szeme hozzászokott a túlsúlyhoz. Nincs ezen mit szépíteni.
2019. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
87%

Utolso legyszi ha semmi epitot nem tudsz irni ne eld ki itt bocsikba csomagolva a masoknak beszologatasi hajlamod. Az meg kb nevetseges h 70 kilos ferfi nem kis darab hacsak nem 160 centi. Szoval legyszi mashol oszd az eszt, amid nincs:D

Meg ha szerinted ertheto hogy valakit megalaz a parja ugy hogy raadasul akkor is ilyen volt mikor elvette, azert kulon gratulalok. Jo ember lehetsz

2019. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:

Á, ne vesszetek össze. Az én férjem 67 kiló 173 centihez és vékony.

Hogyan lehet az önbizalmam helyre rakni, ha ekkora maradok? Ha nem sikerül lefogynom?

Egyébként tényleg nem zabálok. Napi 3-4x eszek, de akkor sem zsírosat, meg szénhidrát bombát. Van, mikor eszek sütit, vagy csokit, de nem egy egész tortát, vagy egy tábla csokit.

Most esküvőn voltunk. Volt pörkölt, amit meg szerettem volna kóstolni. Kértem a férjemet, szedjen nekem galuskát. Erre odaszedett kb 15 galuskát, hogy ennyi neked bőven elég lesz. Rajtunk kívül ültek ott még tízen, inkább fel sem néztem, úgy szégyelltem magam.

2019. jún. 10. 11:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!