Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés
Férjem tegnap közölte, kövér vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Tényleg nem vagyok vékony, de azért tehén sem. 165 centi vagyok és 78 kiló. Mikor elvett,13 éve, akkor 75 kiló voltam. Kőkemény éhezéssel tudok csak pár kilót leadni, majd a duplája jön vissza. Kb 15 éve nem ettem egy jóízűt, mert beszólogat, hogy egyél csak, úgy leszel szép dagadt, még ennél is dagadtabb. Pedig nem zabálok, bármilyen hihetetlen. Mondtam neki, hogy ha ennyire nem bír elviselni, akkor keressen egy pálcikát, aki jobban tetszik neki.
2019. jún. 10. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
74%

Èn 167 cm vagyok ès 70-75 kg Volt a súlzom mindig is. 65kg-ot egyszer sikerült elèrnem úgy, hogy napi egy almát ès egy tányér levest ettem.

Eredmény: megszűnt a menstruációm teljesen 10 hónapra. Akkor állt vissza, amikor a súlyom is. Ezek után már nem érdekelt, hogy ki szerint vagyok kövér.

Napi 5 kevés étkezéssel és sporttal én nem fogyok le. Próbáltam, nem sikerült.

2019. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
84%
11# Azért nem fogytál le,mert bár sportoltâl,de így is több kalóriát vittél be,mint kellett volna.Az étkezésed annak ellenére,hogy 5 kicsi volt,de az nem kielégítő,és megfelelő.Valamint sportolás után nem bekajálni kell,hanem minimálisan feltölteni a szénhidrátot.Ami nem egy adag tészta,vagy 3 szendvics.
2019. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

15 éve nem mondogatta, hogy kövér vagyok, pár éve kezdte.

Időközben lett egy pajzsmirigy problémám, ami miatt híztam két hónap alatt 15 kilót úgy, hogy a végén már semmit nem ettem. Kihullott a fele hajam, elmaradt a menzeszem,a hormon háztartásom felborult. A 15 kiló nagy részét leadtam.

Próbálkoztam azzal, hogy életmódot váltok, de a férjem és a gyerkőc elvárja a jóízű házias kaját,a szénhidrát bombát. És egy idő után nem bírtam a napi hajtás után még kétfélét főzni.

2019. jún. 10. 09:53
 14/62 anonim ***** válasza:
79%
De nincs ilyen hogy elvarja! Mondjuk gondolhattam volna hogy a cseledje is vagy ilyen hozzaallassal. Amikor hoborog szepen megmondod, hogy dragam eppen le akarok fogyni, azt hittem ugy tetszenek, akkot kerlek edd meg te is ezt a sult csirket. Max neki fozol hozza koretet is te meg eszed salataval. De ugy latom keptelen vagy kiallni magadert.... akkor szenvedj e melett a taho mellett meg ugyanennyi evig.
2019. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
79%
Abban igaza van, hogy kövér vagy, de mivel mindig is az voltál és így vett el téged, így ez szemétség.
2019. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
58%

Most ezen mit porogsz én 13 centivel vagyok magasabb nálad és 9 kilóval nehezebb azt a feleségem örökké beszologat hogy kövér vagyok, pedig kénytelen vagyok eltartani mert itthon nem csinál semmit és én mekiben vezetés közben kajálok hogy legyen milyen pénzt elvernie.


Szoval nem sok időm van normálisan enni mégse vagyok arányaiban annyira kövér mint te mégis kapom az ívet.


Ha kövér vagy kövér vagy ha nem viseled a beszolast fogyj le vagy lépj le.

2019. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy túlsúlyos vagy, egy dolog.

Viszont ha ekkora voltál nagyjából, mikor evett, akkor ez csak kifogás, ba$ztatás. Más van mögötte. De ezt sem értem :

"15 éve nem ettem egy jóízűt, mert beszólogat" => Most akkor mióta ba$zogat ezzel?

2019. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
86%

#17, Igen, èn is pont emiatt kèrdeztem, hogy akkor minek ment hozzá.

Egyèbkènt meg mièrt vagy a cselèdje? Te is dolgozol, kutya kötelessège neki is a házimunka, adott esetben akár a főzès. Főzzön magának olyat, amit enni akar. A 21 században illene már túljutni azon a szemlèleten, hogy a nő dolga a házimunka, meg a főzès. A nagy francokat. Nem kell hozzá punci, csak 2 kèz, ami a fèrfinak is van.

2019. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:

Ő úgy gondolja, hogy mivel ő sokat dolgozik, neki nem kell itthon semmit csinálnia.

Előre rosszul vagyok attól, hogy megyünk nyaralni, és ő ezekre a pálcikákra fogja a nyálát csorgatni. Nem különösebben zavarja, ha ott vagyok mellette,ő simán fordul az ilyen lányok után. Nem csak simán megnézi, mert egyértelmű, hogy megnézi, ha szép, csinos. De azt nehezen veszi be a gyomrom, hogy még vezetés közben is körbefordul a feje a nyakán. Ha szóvá teszem, akkor meg én vagyok a hülye, mert szóvá teszek ilyet.

2019. jún. 10. 10:41
 20/62 anonim ***** válasza:
35%
Vezess te és akkor nem látod hogy ő nezelodik
2019. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!